Suplování:   Středa 13.5.2015

datum výpisu: 12.5.2015 (12:32)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

3A8

       

KP

             

4A8

 

Zk

Zk

 

KP

             

7A8

   

KP

                 

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

2B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

3A

   

KP

                 

3B

   

KP

                 

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Beznosova Irina (L)

 

-

Pa

-

-

..

..

         

Brabec Petr (Doz)

   

..

                 

Fanta Milan (Doz)

 

-

Pa

Pa

Pa

..

..

         

Gergelitsová Šárka (Doz)

 

-

-

                 

Hnátová Ivana (Doz)

       

..

             

Hoza Pavel (Doz)

   

..

                 

Koblerová Jaroslava (Doz)

   

..

                 

Malý Jakub (Doz)

 

-

-

                 

Mareš Pavel (Doz)

       

..

             

Marešovská Alena (Doz)

 

-

..

..

-

..

..

         

Palla Roman (Doz)

   

..

                 

Šupková Renata (Doz)

 

Hs

..

Hs

Hs

Kr

Hs

         

Šváchová Jana (Doz)

   

..

..

Ha

Ha

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

4.hod

odpadá

N

4B (NJ1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

N

4B (NJ2)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

KN

4B (KN1)

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

KN

4B (KN1)

 

Ukončila studium

Dvořáková Dana

3.hod

odpadá

C

4B

 

Ukončila studium

Hašková Klára

1.hod

spojeno (Su Doz)

Hv

1A8 (Evb)

(hv)

 
 

2.hod

odpadá

Hv

4A8 (Eva)

 

Zkoušky

 

3.hod

spojeno (Su Doz)

Hv

4A8 (Evb)

(hv)

 
 

4.hod

spojeno (Su Doz)

Hv

2B8 (Evb)

(hv)

 
 

6.hod

spojeno (Su Doz)

Hv

1B8 (Evb)

(hv)

 

Hovorková Lenka

1.hod

odpadá

C

4A8

 

Zkoušky

 

4.hod

spojeno (Sv Doz)

C

3A (P1)

(č.9)

 
 

5.hod

spojeno (Sv Doz)

C

3A (P2)

(č.9)

 

Hoza Pavel

1.hod

odpadá

C

7A8 (A1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

D

4A

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

C

4A

 

Ukončila studium

Chawnerová Hana

1.hod

odpadá

KA

4B (KA2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KA2)+

 

Ukončila studium

Koblerová Jaroslava

1.hod

navíc

M

7A8

(č.44)

 
 

3.hod

změna

M

1A8 (A2)

(č.44)

 
 

4.hod

změna

M

1A8 (A1)

(č.11)

 
 

5.hod

změna

M

6A8 (P2)

(č.11)

 
 

6.hod

změna

M

6A8 (P1)

(č.11)

 
 

8.hod

odpadá

VKM

8A8 (VKM2)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

VKM

8A8 (VKM2)+

 

Ukončila studium

Kovaříková Alena

1.hod

odpadá

SC

4B (SC)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SC

4B (SC)+

 

Ukončila studium

Králíková Miroslava

1.hod

změna

M

1B (P1)

(ch)

 
 

2.hod

změna

M

1B (P2)

(ch)

 
 

3.hod

změna

M

3B

(f1)

 

Králová Alena

4.hod

odpadá

D

8A8

 

Ukončila studium

Králová Hana

5.hod

odpadá

R

4A (RJ1)

 

Ukončila studium

Krátká Hana

5.hod

spojeno (Su Doz)

Hv

2A8 (Evb)

(hv)

 

Kureš Petr

2.hod

odpadá

Ch

2B (PC3)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

Ch

2B (PC3)

 

Exkurze

Kuťáková Eva

7.hod

odpadá

VKM

8A8 (VKM1)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

VKM

8A8 (VKM1)

 

Ukončila studium

Malý Jakub

4.hod

odpadá

M

4B (NJ2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

M

4B (NJ1)

 

Ukončila studium

McFarlane

1.hod

změna

A

5A8 (A1)

(j3)

 
 

2.hod

odpadá

A

3B (A2)

 

Kulturní pořad

 

4.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

Nováková Šárka

3.hod

odpadá

Sv

8A8

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Fr

4A (FJ1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

Sv

4B

 

Ukončila studium

Palla Roman

4.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

Pavlíčková Lada

2.hod

supl. (Bz L)

Tv

3A8 (D)

(tm)

 
 

2.hod

spojeno (Fn Doz)

Tv

3A8 (H)

(tm)

 
 

3.hod

spojeno (Fn Doz)

Tv

5A8 (H)

(tm)

 
 

4.hod

spojeno (Fn Doz)

Tv

5A8 (H)

(tm)

 

Smetanová Marie

1.hod

odpadá

KA

4B (KA1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KA1)+

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

FCE

4A (FCE1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

FCE

4A (FCE1)+

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

Turková Luďka

0.hod

navíc

Z

3A

(z)

 
 

1.hod

odpadá

M

2B

 

Exkurze

Vidrnová Vlasta

4.hod

odpadá

C

2B

 

Exkurze

Pedagogický dohled u třídy:

3A8, 4. hod - Hnátová Ivana

4A8, 1., 2. hod - Gergelitsová Šárka, Malý Jakub

4A8, 4. hod - Mareš Pavel

7A8, 2. hod - Hoza Pavel

2B, 1. hod - Šupková Renata

2B, 2.- 6. hod - Šupková Renata, Šváchová Jana

3A, 2. hod - Brabec Petr

3B, 2. hod - Palla Roman

1.-2. hod 4A8 - Výběrové zjišťování výsledků žáků (p1, p2)
2. hod. Literární pásmo pro 3A, 3B, 7A8
4. hod Literární pásmo pro 3A8 a 4A8

 

Zpracováno v systému Bakaláři