Suplování:   Pátek 29.5.2015

datum výpisu: 28.5.2015 (13:00)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

5A8

         

KP

KP

         

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

1A

         

KP

KP

         

1B

         

KP

KP

         

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Dvořák Zdeněk (Doz)

           

..

         

Gergelitsová Šárka (JD)

 

....

Pi

-

-

-

-

-

-

     

Hašková Klára (Doz)

         

..

..

         

Chawnerová Hana (JD)

 

..

Mf

Pl

Pl

..

-

         

Jelínková Dana (Doz)

         

..

           

Králíková Miroslava (NV)

 

Dz

Dz

-

..

..

-

         

Králová Alena (L)

 

-

-

..

Ha

No

..

-

-

     

Králová Hana (L)

     

Ds

..

-

-

         

Šupková Renata (Doz)

         

..

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

5.hod

odpadá

Tv

4B (D)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

Tv

4B (D)

 

Ukončila studium

Dvořák Zdeněk

1.hod

spojeno (Ki NV)

C

2A8 (A2)

(14)

 
 

2.hod

spojeno (Ki NV)

C

2A8 (A1)

(14)

 

Dvořáková Dana

3.hod

supl. (Kh L)

C

6A8

(č.31)

 

Fanta Milan

5.hod

odpadá

Tv

4B (H)+

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

Tv

4B (H)+

 

Ukončila studium

Hovorková Lenka

4.hod

supl. (Ak L)

C

3A

(č.31)

 
 

5.hod

odpadá

C

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

Hoza Pavel

3.hod

odpadá

C

4A

 

Ukončila studium

Koblerová Jaroslava

1.hod

změna

M

7A8

(ch)

 
 

4.hod

změna

M

1A8

(č.11)

 

Králová Hana

2.hod

změna

R

1B (RJ)

(ch)

 

Kureš Petr

1.hod

odpadá

ACH

8A8 (ACH)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

ACH

8A8 (ACH)+

 

Ukončila studium

Kuťáková Eva

4.hod

odpadá

M

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

M

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

Mácová Jana

6.hod

odpadá

Z

1B

 

Kulturní pořad

Mareš Pavel

1.hod

odpadá

SZ

4A (SZ2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SZ

4A (SZ2)+

 

Ukončila studium

Marešovská Alena

5.hod

odpadá

Tv

4A (D)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

Tv

4A (D)

 

Ukončila studium

McFarlane

2.hod

supl. (Ch JD)

A

2B (A1)

(j4)

 
 

3.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

Nováková Šárka

4.hod

přesun <<

Sv

3B

(d)

z 5.hod

 

5.hod

supl. (Ak L)

Sv

7A8

(č.44)

 

Palla Roman

3.hod

supl. (Ch JD)

A

4A8 (A2)

(st)

 
 

4.hod

supl. (Ch JD)

A

1A (A1)

(st)

 

Pilátová Eliška

2.hod

změna

Ov

4A8 (P2)

(fr)

 
 

2.hod

spojeno (Ga JD)

Ov

4A8 (P1)

(fr)

 

Smetanová Marie

3.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

Šváchová Jana

1.hod

odpadá

SM

8A8 (SM)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SM

8A8 (SM)+

 

Ukončila studium

Vidrnová Vlasta

1.hod

odpadá

KR

4A (KR)

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KR

4A (KR)

 

Ukončila studium

Pedagogický dohled u třídy:

5A8, 5. hod - Jelínková Dana

5A8, 6. hod - Dvořák Zdeněk

1A, 5., 6. hod - Šupková Renata

1B, 5., 6. hod - Hašková Klára

 

Zpracováno v systému Bakaláři