Suplování:   Středa 10.6.2015

datum výpisu: 9.6.2015 (13:25)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

3A8

             

Výl

Výl

Výl

   

6A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

       

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Heřmanová Darina (OCR)

 

-

-

Si

-

-

Si

-

       

Hoza Pavel (L)

       

Ma

Kh

..

         

Koblerová Jaroslava (Doz)

 

Hz

Hz

Pi

Pi

..

..

-

       

Králová Alena (N)

 

..

-

Kv

..

Kp

Ms

-

-

     

Malý Jakub (Doz)

 

-

-

-

..

..

-

-

-

-

   

Nováková Šárka (Doz)

 

Ku

....

..

..

..

..

-

-

-

   

Pavlíčková Lada (L)

   

....

Fn

Fn

             

Poláková Jana (Doz)

 

-

<>

-

-

<>

>>

-

       

Smetanová Marie (L)

 

..

                   

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

4.hod

odpadá

N

4B (NJ1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

N

4B (NJ2)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

KN

4B (KN1)

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

KN

4B (KN1)

 

Ukončila studium

Brabec Petr

4.hod

odpadá

It

1A (It1)

 

změna hodiny

Dvořák Zdeněk

5.hod

výměna <<

C

1A

(14)

z 12.6. 3.hod

Dvořáková Dana

1.hod

změna

C

1B (P2)

(p2)

 
 

2.hod

změna

C

1B (P1)

(p2)

 
 

3.hod

odpadá

C

4B

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

C

6A8 (P1)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

C

6A8 (P2)

 

Exkurze

Fanta Milan

3.hod

spojeno (Pa L)

Tv

5A8 (D)

(tv)

 
 

4.hod

spojeno (Pa L)

Tv

5A8 (D)

(tv)

 

Gergelitsová Šárka

3.hod

odpadá

It

1A (It2)

 

změna hodiny

Hovorková Lenka

4.hod

odpadá

C

3A (P2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

C

3A (P1)

 

zrušeno

Hoza Pavel

1.hod

spojeno (Kb Doz)

C

7A8 (A2)

(č.44)

 
 

2.hod

spojeno (Kb Doz)

C

7A8 (A1)

(č.44)

 
 

3.hod

odpadá

D

4A

 

Ukončila studium

Chawnerová Hana

1.hod

odpadá

KA

4B (KA2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KA2)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

6A8 (A1)

 

Exkurze

Jelínková Dana

4.hod

odpadá

A

6A8 (A2)

 

Exkurze

Koblerová Jaroslava

8.hod

odpadá

VKM

8A8 (VKM2)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

VKM

8A8 (VKM2)+

 

Ukončila studium

Kovaříková Alena

1.hod

odpadá

SC

4B (SC)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SC

4B (SC)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

supl. (Ak N)

Ch

3A

(f1)

 

Králová Hana

2.hod

odpadá

Sv

6A8

 

Exkurze

 

5.hod

supl. (Hz L)

Ov

3A8

(ch)

 

Krátká Hana

2.hod

výměna <<

C

1B8

(z)

z 12.6. 1.hod

Kureš Petr

1.hod

odpadá

Ch

6A8

 

Exkurze

 

5.hod

supl. (Ak N)

Ch

7A8

(č.44)

 

Kuťáková Eva

1.hod

supl. (No Doz)

Bi

3B

(č.11)

 
 

3.hod

změna

It

1A (It2)

(p2)

 
 

4.hod

změna

It

1A (It1)

(p1)

 
 

7.hod

odpadá

VKM

8A8 (VKM1)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

VKM

8A8 (VKM1)

 

Ukončila studium

Mareš Pavel

3.hod

odpadá

Z

6A8

 

Exkurze

 

6.hod

supl. (Ak N)

Z

3B

(z)

 

Marešovská Alena

4.hod

supl. (Hz L)

Bi

7A8

(d)

 

McFarlane

4.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

Palla Roman

4.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

Pilátová Eliška

3.hod

spojeno (Kb Doz)

Ov

1A8 (A2)

(č.44)

 
 

3.hod

změna

Ov

1A8 (A1)

(č.44)

 
 

4.hod

spojeno (Kb Doz)

Ov

1A8 (A1)

(č.44)

 
 

4.hod

změna

Ov

1A8 (A2)

(č.44)

 

Smetanová Marie

2.hod

odpadá

KA

4B (KA1)+

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

FCE

4A (FCE1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

FCE

4A (FCE1)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

supl. (Hm OCR)

A

2B8 (A1)

(m2)

 
 

5.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

supl. (Hm OCR)

A

2A8 (A1)

(m2)

 

Šváchová Jana

4.hod

navíc

M

3A

(m1)

 
 

5.hod

navíc

M

3A

(m1)

 

Pedagogický dohled u třídy:

6A8, 1.- 7. hod - Koblerová Jaroslava, Poláková Jana

 

Zpracováno v systému Bakaláři