Suplování:   Pondělí 15.6.2015

datum výpisu: 14.6.2015 (17:58)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

7A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

3A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

3B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Brabec Petr (Doz)

 

-

-

Kl

Kl

..

..

-

-

-

   

Fanta Milan (Doz)

 

-

-

-

....

Bz

Bz

-

..

..

   

Hoza Pavel (Doz)

 

Tu

Tu

-

..

..

Ha

-

-

..

   

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Malý Jakub (Doz)

 

-

-

..

-

-

-

-

..

..

   

Marešovská Alena (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

..

Hn

-

   

Motyčková Hana (Doz)

 

Pl

-

-

-

-

-

         

Šintalová Pavla (DVPP)

 

..

..

....

..

-

-

-

..

-

   

Šváchová Jana (Doz)

 

....

Kr

..

-

No

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

1.hod

odpadá

N

3B (NJ1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

N

4B (NJ1)

 

Ukončila studium

 

7.hod

odpadá

N

4B (NJ2)

 

Ukončila studium

Beznosova Irina

5.hod

supl. (Fn Doz)

Tv

4A8 (H)

(tv)

 
 

6.hod

supl. (Fn Doz)

Tv

4A8 (H)

(tv)

 

Gergelitsová Šárka

1.hod

odpadá

Dg

8A8 (DG)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

Dg

8A8 (DG)+

 

Ukončila studium

Hnátová Ivana

8.hod

supl. (Ma Doz)

M

4A8

(č.44)

 

Hovorková Lenka

2.hod

odpadá

C

3A

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

C

8A8

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

D

4B

 

Ukončila studium

 

6.hod

supl. (Hz Doz)

D

3A8

(m1)

 

Kolouch Jan

3.hod

supl. (Br Doz)

It

2A (It1)

(p1)

 
 

4.hod

supl. (Br Doz)

It

2A (It1)

(p1)

 

Kovaříková Alena

5.hod

odpadá

Ch

3A (PC2)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

Ch

3A (PC2)

 

Sportovní kurz

 

8.hod

odpadá

Ch

3A

 

Sportovní kurz

Kovářová Iva

1.hod

odpadá

VKB

4B (VKB1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKB

4B (VKB1)+

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

VKB

4A (VKB2)

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

VKB

4A (VKB2)

 

Ukončila studium

Králíková Miroslava

4.hod

odpadá

M

3B (P2)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

M

3B (P1)

 

Sportovní kurz

Králová Alena

1.hod

odpadá

N

3B (NJ2)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

N

7A8 (NJ1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

D

3B

 

Sportovní kurz

Králová Hana

3.hod

odpadá

R

4A (RJ1)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

SVS

4B (SS1)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

SVS

4B (SS1)+

 

Ukončila studium

Krátká Hana

2.hod

supl. (Sv Doz)

C

3A8

(m2)

 
 

4.hod

odpadá

C

3B (P1)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

C

3B (P2)

 

Sportovní kurz

Krůtová Vlasta

4.hod

odpadá

Fr

3A (FJ)

 

Sportovní kurz

Kureš Petr

1.hod

odpadá

Ch

7A8

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

Ch

3B

 

Sportovní kurz

Nováková Šárka

2.hod

odpadá

Sv

7A8

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

Fr

4A (FJ1)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Sv

4A

 

Ukončila studium

 

5.hod

supl. (Sv Doz)

Sv

2B

(f1)

 
 

6.hod

odpadá

Sv

8A8

 

Ukončila studium

Ošmerová Magda

3.hod

odpadá

Sp

7A8 (Sp1)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp1)

 

Ukončila studium

Palla Roman

1.hod

supl. (Mo Doz)

A

4A8 (A1)

(j2)

 
 

5.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

A

3B (A1)

 

Sportovní kurz

Pilátová Eliška

8.hod

odpadá

Tv

7A8 (D)

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

Tv

7A8 (D)

 

Sportovní kurz

Poláková Jana

5.hod

odpadá

Bi

3A (PC1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

Bi

3A (PC1)

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

Bi

3A

 

Sportovní kurz

Smetanová Marie

4.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

Turková Luďka

1.hod

spojeno (Hz Doz)

M

2A (P1)

(č.9)

 
 

2.hod

spojeno (Hz Doz)

M

2A (P2)

(č.9)

 
 

5.hod

odpadá

Z

7A8

 

Sportovní kurz

Vidrnová Vlasta

4.hod

odpadá

R

3A (RJ)

 

Sportovní kurz

Ziková Věra

1.hod

odpadá

A

3A (A1)

 

Sportovní kurz

 

Zpracováno v systému Bakaláři