Suplování:   Úterý 16.6.2015

datum výpisu: 15.6.2015 (12:02)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

2B8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

7A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

3A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

3B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Brabec Petr (Doz)

 

Ga

Ga

....

-

..

..

..

-

Ga

   

Fanta Milan (Doz)

 

..

..

Bz

Bz

..

..

-

-

-

   

Hnátová Ivana (Doz)

 

Ms

Kh

Ha

Ha

-

Ha

-

..

-

   

Hoza Pavel (Doz)

 

....

Kv

Tu

-

..

..

-

Tu

-

   

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Koblerová Jaroslava (L)

 

Kh

Vi

Kv

..

Dz

Dz

         

Malý Jakub (Doz)

 

-

-

-

-

..

-

-

..

-

   

Marešovská Alena (Doz)

 

-

-

-

-

..

..

-

..

Ms

   

Pilátová Eliška (Doz)

 

..

..

..

..

-

Ba

         

Šváchová Jana (Doz)

 

..

..

..

-

-

..

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Balleková Jaroslava

1.hod

odpadá

MV

7A8 (MV)+

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

MV

7A8 (MV)+

 

Sportovní kurz

Ballová Renata

4.hod

odpadá

N

3B (NJ1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

supl. (Pi Doz)

N

6A8 (NJ1)

(j1)

 

Beznosova Irina

1.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

 

3.hod

změna

Tv

2A8 (D)

(tv)

 
 

3.hod

spojeno (Fn Doz)

Tv

2A8 (H)+

(tv)

 
 

4.hod

změna

Tv

2A8 (D)

(tv)

 
 

4.hod

spojeno (Fn Doz)

Tv

2A8 (H)+

(tv)

 
 

5.hod

odpadá

Tv

3A (D)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

Tv

3A (D)

 

Sportovní kurz

Dvořák Zdeněk

5.hod

spojeno (Kb L)

C

5A8 (A2)

(14)

 
 

6.hod

spojeno (Kb L)

C

5A8 (A1)

(14)

 
 

8.hod

odpadá

ML

4B (ML)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

ML

4B (ML)+

 

Ukončila studium

Dvořáková Dana

3.hod

odpadá

C

4B

 

Ukončila studium

Gergelitsová Šárka

1.hod

spojeno (Br Doz)

It

2B (It2)

(p2)

 
 

2.hod

spojeno (Br Doz)

It

2B (It2)

(p2)

 
 

5.hod

navíc

It

1A8

(p1)

 
 

6.hod

navíc

It

2A8 (A1)

(p1)

 
 

7.hod

navíc

It

2A8 (A2)

(p1)

 
 

9.hod

spojeno (Br Doz)

It

4A8 (It1)

(p1)

 

Heřmanová Darina

1.hod

odpadá

A

2B8 (A1)

 

Výlet

Hovorková Lenka

3.hod

spojeno (Hn Doz)

C

4A8 (A2)

(d)

 
 

4.hod

spojeno (Hn Doz)

C

4A8 (A1)

(d)

 
 

5.hod

odpadá

C

8A8

 

Ukončila studium

 

6.hod

supl. (Hn Doz)

D

1B8

(d)

 

Jelínková Dana

5.hod

odpadá

A

7A8 (A2)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

přesun <<

A

1A (A2)

(j2)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

A

1A (A2)

 

na 6.hod

Kovaříková Alena

2.hod

supl. (Hz Doz)

Ch

4A8

(d)

 
 

3.hod

supl. (Kb L)

Ch

5A8

(f2)

 
 

8.hod

odpadá

Ch

3A

 

Sportovní kurz

Kovářová Iva

1.hod

odpadá

VKB

7A8 (VKB1)+

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

VKB

7A8 (VKB1)+

 

Sportovní kurz

Králová Alena

3.hod

odpadá

N

7A8 (NJ1)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

N

3B (NJ2)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

D

8A8

 

Ukončila studium

Králová Hana

1.hod

supl. (Kb L)

Sv

6A8

(č.9)

 
 

2.hod

supl. (Hn Doz)

Ov

3A8

(f1)

 

Krátká Hana

3.hod

odpadá

C

3B

 

Sportovní kurz

Krůtová Vlasta

4.hod

odpadá

Fr

3A (FJ)

 

Sportovní kurz

Kuťáková Eva

1.hod

odpadá

VKB

7A8 (VKB2)+

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

VKB

7A8 (VKB2)+

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

M

8A8

 

Ukončila studium

Mácová Jana

2.hod

odpadá

Z

2B8

 

Výlet

 

5.hod

odpadá

Bi

2B8

 

Výlet

Mareš Pavel

1.hod

supl. (Hn Doz)

Z

4A8

(č.11)

 
 

2.hod

odpadá

SVS

7A8 (SVS2)+

 

Sportovní kurz

 

9.hod

supl. (Ma Doz)

Z

2B

(z)

 

McFarlane

4.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

7A8 (A1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

přesun <<

A

1A (A1)

(j4)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

A

1A (A1)

 

na 6.hod

Nováková Šárka

4.hod

odpadá

Fr

8A8 (FJ1)

 

Ukončila studium

Ošmerová Magda

3.hod

odpadá

Sp

7A8 (Sp1)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp1)

 

Ukončila studium

Palla Roman

3.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

Smetanová Marie

1.hod

odpadá

A

2B8 (A2)

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

změna

A

2A8 (A2)

(p2)

 
 

8.hod

odpadá

KA

8A8 (KA3)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

KA

8A8 (KA3)+

 

Ukončila studium

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

FCE

3A (FCE2)+

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

FCE

3A (FCE2)+

 

Sportovní kurz

 

8.hod

odpadá

FCE

4B (FCE2)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

FCE

4B (FCE2)+

 

Ukončila studium

Turková Luďka

3.hod

supl. (Hz Doz)

M

2A

(f1)

 
 

4.hod

odpadá

M

4A

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

M

4A (A1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

M

4A (A2)

 

Ukončila studium

 

8.hod

supl. (Hz Doz)

M

2B

(m2)

 
 

9.hod

odpadá

Z

3A

 

Sportovní kurz

Vidrnová Vlasta

2.hod

supl. (Kb L)

C

1A8

(č.30)

 
 

4.hod

odpadá

R

3A (RJ)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

D

2B8

 

Výlet

Pedagogický dohled u třídy:

2B8, 1.- 6. hod - Hnátová Ivana, Pilátová Eliška

 

Zpracováno v systému Bakaláři