Suplování:   Středa 17.6.2015

datum výpisu: 16.6.2015 (10:07)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1B8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

2A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

7A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

3A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

3B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Brabec Petr (Doz)

 

-

..

Ga

Ga

..

..

-

-

-

   

Fanta Milan (Doz)

 

-

Bz

Pa

Pa

Pa

Pa

-

-

-

   

Hovorková Lenka (Doz)

 

Kv

-

..

..

..

-

         

Hoza Pavel (Doz)

 

..

..

..

..

Kh

..

-

-

-

   

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Mácová Jana (Doz)

 

-

-

-

..

Dz

-

         

Malý Jakub (Doz)

 

-

-

-

..

..

-

-

-

-

   

Mareš Pavel (Doz)

 

....

..

Po

Kv

-

-

         

Marešovská Alena (Doz)

 

-

Kp

Kp

-

Pi

Pi

-

-

-

   

Šupková Renata (Doz)

 

Hs

Hs

Hs

Hs

..

..

         

Šváchová Jana (Doz)

 

Hn

Kp

Kp

..

..

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

4.hod

odpadá

N

4B (NJ1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

N

4B (NJ2)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

KN

4B (KN1)

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

KN

4B (KN1)

 

Ukončila studium

Beznosova Irina

2.hod

spojeno (Fn Doz)

Tv

3A8 (H)

(tm)

 

Dvořák Zdeněk

1.hod

odpadá

D

2A8

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

C

2A8

 

Výlet

 

5.hod

supl. (Mc Doz)

C

5A8

(d)

 

Dvořáková Dana

3.hod

odpadá

C

4B

 

Ukončila studium

Gergelitsová Šárka

3.hod

spojeno (Br Doz)

It

1A (It1)

(p1)

 
 

4.hod

spojeno (Br Doz)

It

1A (It1)

(p1)

 
 

5.hod

navíc

It

2B8 (A1)

(p1)

 
 

6.hod

navíc

It

2B8 (A2)

(p2)

 

Hašková Klára

1.hod

spojeno (Su Doz)

Hv

1A8 (Eva)

(hv)

 
 

2.hod

spojeno (Su Doz)

Hv

4A8 (Eva)

(hv)

 
 

3.hod

spojeno (Su Doz)

Hv

4A8 (Eva)

(hv)

 
 

4.hod

spojeno (Su Doz)

Hv

2B8 (Eva)

(hv)

 
 

6.hod

odpadá

Hv

1B8 (Evb)

 

Výlet

Heřmanová Darina

6.hod

odpadá

A

2A8 (A1)

 

Výlet

Hnátová Ivana

1.hod

supl. (Sv Doz)

F

3A8

(č.9)

 

Chawnerová Hana

1.hod

odpadá

KA

4B (KA2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KA2)+

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

A

7A8 (A1)

 

Sportovní kurz

Jelínková Dana

6.hod

odpadá

A

7A8 (A2)

 

Sportovní kurz

Koblerová Jaroslava

1.hod

odpadá

M

7A8 (A2)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

M

7A8 (A1)

 

Sportovní kurz

 

8.hod

odpadá

VKM

8A8 (VKM2)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

VKM

8A8 (VKM2)+

 

Ukončila studium

Kovaříková Alena

1.hod

supl. (Ha Doz)

Ch

4A8

(ch)

 
 

2.hod

odpadá

SC

4B (SC)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

supl. (Ms Doz)

Ch

4A8

(ch)

 

Králíková Miroslava

3.hod

odpadá

M

3B

 

Sportovní kurz

Králová Alena

3.hod

odpadá

D

3A

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

D

8A8

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

D

7A8

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

D

3B

 

Sportovní kurz

Králová Hana

5.hod

supl. (Hz Doz)

Ov

3A8

(ch)

 

Krátká Hana

1.hod

odpadá

C

1B8

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

C

1B8

 

Výlet

 

5.hod

odpadá

Hv

2A8 (Evb)

 

Výlet

Kureš Petr

2.hod

změna

Ch

2B (PC2)

(ch)

 
 

2.hod

spojeno (Sv Doz)

Ch

2B (PC3)

(ch)

 
 

3.hod

změna

Ch

2B (PC2)

(ch)

 
 

3.hod

spojeno (Sv Doz)

Ch

2B (PC3)

(ch)

 
 

4.hod

odpadá

Ch

3B

 

Sportovní kurz

Kuťáková Eva

5.hod

odpadá

Bi

3B

 

Sportovní kurz

 

7.hod

odpadá

VKM

8A8 (VKM1)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

VKM

8A8 (VKM1)

 

Ukončila studium

McFarlane

2.hod

odpadá

A

3B (A2)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

Nováková Šárka

1.hod

odpadá

Sv

3B

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

Sv

8A8

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Fr

4A (FJ1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

Sv

4B

 

Ukončila studium

Palla Roman

1.hod

odpadá

A

3A (A2)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

A

3B (A1)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

1B8 (A2)

 

Výlet

Pavlíčková Lada

3.hod

spojeno (Fn Doz)

Tv

5A8 (H)

(tm)

 
 

4.hod

spojeno (Fn Doz)

Tv

5A8 (H)

(tm)

 
 

5.hod

supl. (Fn Doz)

Tv

2B (H)+

(tv)

 
 

6.hod

supl. (Fn Doz)

Tv

2B (H)+

(tv)

 

Pilátová Eliška

5.hod

supl. (Ma Doz)

Tv

2B (D)

(ddm)

 
 

6.hod

supl. (Ma Doz)

Tv

2B (D)

(ddm)

 

Poláková Jana

2.hod

odpadá

M

1B8

 

Výlet

 

3.hod

supl. (Ms Doz)

Bi

6A8

(bi)

 
 

6.hod

odpadá

Bi

3A

 

Sportovní kurz

Smetanová Marie

1.hod

odpadá

KA

4B (KA1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KA1)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

změna

A

2B8 (A2)

(č.44)

 
 

5.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

A

2A8 (A2)

 

Výlet

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

FCE

4A (FCE1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

FCE

4A (FCE1)+

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

Turková Luďka

3.hod

odpadá

Z

7A8

 

Sportovní kurz

Ziková Věra

1.hod

odpadá

A

3A (A1)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

A

1B8 (A1)

 

Výlet

Pedagogický dohled u třídy:

1B8, 1.- 6. hod - Hovorková Lenka, Šupková Renata

2A8, 1.- 6. hod - Mácová Jana, Mareš Pavel

 

Zpracováno v systému Bakaláři