Suplování:   Čtvrtek 18.6.2015

datum výpisu: 17.6.2015 (12:15)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

5A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

7A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

3A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

3B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Brabec Petr (Doz)

 

..

..

-

Ha

..

..

-

-

-

   

Dvořák Zdeněk (Doz)

 

..

..

-

-

-

-

-

-

-

   

Dvořáková Dana (Doz)

 

..

Ki

Ba

..

..

Ms

-

-

-

   

Fanta Milan (Doz)

 

-

-

-

-

Pa

Pa

-

-

-

   

Hoza Pavel (Doz)

 

-

Tu

..

-

-

-

-

-

-

   

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

Vi

-

-

-

   

Malý Jakub (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

..

..

   

Marešovská Alena (Doz)

 

Tu

-

-

-

..

Kp

-

..

..

   

Smetanová Marie (L)

 

-

                   

Šváchová Jana (Doz)

 

Kr

Kr

..

-

Ms

No

-

..

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Balleková Jaroslava

1.hod

odpadá

KPD

8A8 (KPD)

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KPD

8A8 (KPD)

 

Ukončila studium

Ballová Renata

3.hod

supl. (Ds Doz)

N

3A8 (NJ)

(j1)

 
 

4.hod

odpadá

N

4B (NJ2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

navíc

N

4A8 (Nj)

(j1)

 

Gergelitsová Šárka

1.hod

odpadá

VT

7A8 (VT1)+

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

VT

7A8 (VT1)+

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

It

5A8 (IT2)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

It

5A8 (IT2)

 

Výlet

Heřmanová Darina

2.hod

změna

A

2A8 (A1)

(m2)

 
 

4.hod

změna

A

3A8 (A1)

(m2)

 
 

5.hod

změna

A

2B8 (A1)

(m2)

 

Hovorková Lenka

4.hod

supl. (Br Doz)

C

4A8

(14)

 
 

5.hod

odpadá

C

3A

 

Sportovní kurz

 

8.hod

odpadá

SD

4B (SD1)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

SD

4B (SD1)+

 

Ukončila studium

Chawnerová Hana

1.hod

odpadá

A

5A8 (A1)

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

A

7A8 (A1)

 

Sportovní kurz

Jelínková Dana

1.hod

odpadá

A

5A8 (A2)

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

A

7A8 (A2)

 

Sportovní kurz

Koblerová Jaroslava

1.hod

odpadá

VKM

3B (VKM1)+

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

VKM

3B (VKM1)+

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

M

7A8

 

Sportovní kurz

Kolouch Jan

3.hod

odpadá

It

5A8 (IT1)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

It

5A8 (IT1)

 

Výlet

 

5.hod

navíc

It

1B8 (A1)

(p1)

 
 

6.hod

navíc

It

1B8 (A2)

(p1)

 
 

8.hod

odpadá

VT

8A8 (VT)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

VT

8A8 (VT)+

 

Ukončila studium

Králíková Miroslava

2.hod

supl. (Ds Doz)

M

1B

(č.31)

 
 

6.hod

odpadá

M

3B

 

Sportovní kurz

Králová Alena

3.hod

odpadá

N

3B (NJ2)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

N

7A8 (NJ1)

 

Sportovní kurz

Králová Hana

1.hod

odpadá

SVS

7A8 (SVS1)+

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

SVS

7A8 (SVS1)+

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

Sv

3A

 

Sportovní kurz

Krátká Hana

1.hod

spojeno (Sv Doz)

C

3A8 (A2)

(m1)

 
 

2.hod

spojeno (Sv Doz)

C

3A8 (A1)

(m1)

 
 

6.hod

odpadá

Hv

5A8 (Hv)

 

Výlet

 

7.hod

odpadá

Hv

5A8 (Hv)

 

Výlet

Krůtová Vlasta

1.hod

odpadá

KFr

7A8 (KFr1)+

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

KFr

7A8 (KFr1)+

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

Fr

3A (FJ)

 

Sportovní kurz

 

8.hod

odpadá

Fr

5A8 (FJ)

 

Výlet

Kureš Petr

1.hod

odpadá

SC

7A8 (SC)+

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

SC

7A8 (SC)+

 

Sportovní kurz

 

6.hod

supl. (Ma Doz)

Ch

3A8

(bi)

 
 

7.hod

odpadá

Ch

7A8

 

Sportovní kurz

 

8.hod

odpadá

Ch

3B (PC2)

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

Ch

3B (PC2)

 

Sportovní kurz

Kuťáková Eva

6.hod

odpadá

M

8A8

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

Bi

3B (PC1)

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

Bi

3B (PC1)

 

Sportovní kurz

Mácová Jana

9.hod

odpadá

Bi

5A8

 

Výlet

Mareš Pavel

4.hod

odpadá

Z

3B

 

Sportovní kurz

 

5.hod

supl. (Sv Doz)

Z

3A8

(m1)

 
 

6.hod

supl. (Ds Doz)

Z

6A8

(č.44)

 

McFarlane

3.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

Nováková Šárka

3.hod

odpadá

Sv

4B

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Fr

8A8 (FJ1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

supl. (Sv Doz)

Sv

2B

(ch)

 
 

9.hod

odpadá

Sv

7A8

 

Sportovní kurz

Ošmerová Magda

4.hod

odpadá

Sp

7A8 (Sp1)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

navíc

Sp

4A8 (Sp)

(č.44)

 

Palla Roman

1.hod

odpadá

KA

4B (KA4)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KA4)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

3B (A1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

Pavlíčková Lada

5.hod

supl. (Fn Doz)

Tv

1B (H)+

(tv)

 
 

6.hod

supl. (Fn Doz)

Tv

1B (H)+

(tv)

 

Pilátová Eliška

8.hod

odpadá

N

5A8 (NJ)

 

Výlet

Písaříková Jitka

6.hod

odpadá

Vv

5A8 (Vv)

 

Výlet

 

7.hod

odpadá

Vv

5A8 (Vv)

 

Výlet

Prášek Vladimír

2.hod

odpadá

F

5A8

 

Výlet

Smetanová Marie

4.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

FCE

7A8 (FCE1)+

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

FCE

7A8 (FCE1)+

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

3B (A2)

 

Sportovní kurz

Turková Luďka

1.hod

supl. (Ma Doz)

M

2B

(m2)

 
 

2.hod

supl. (Hz Doz)

M

2A

(č.30)

 
 

5.hod

odpadá

M

4A

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

SZ

4A (SZ1)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

SZ

4A (SZ1)+

 

Ukončila studium

Vidrnová Vlasta

1.hod

odpadá

KR

3A (KR1)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

KR

3A (KR1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

supl. (Hr Doz)

D

2B8

(d)

 

Pedagogický dohled u třídy:

5A8, 1.- 9. hod - Dvořák Zdeněk, Dvořáková Dana

 

Zpracováno v systému Bakaláři