Suplování:   Pondělí 22.6.2015

datum výpisu: 19.6.2015 (15:01)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

6A8

               

Výl

Výl

   

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Hovorková Lenka (Zk)

             

-

-

     

Hoza Pavel (L)

       

Ak

             

Koblerová Jaroslava (Doz)

               

-

-

   

Nováková Šárka (NV)

     

..

..

..

..

-

-

     

Pavlíčková Lada (Doz)

               

-

-

   

Vidrnová Vlasta (Zk)

             

-

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

6.hod

odpadá

N

4B (NJ1)

 

Ukončila studium

 

7.hod

odpadá

N

4B (NJ2)

 

Ukončila studium

Dvořáková Dana

3.hod

změna

N

1A (NJ2)

(ch)

 

Gergelitsová Šárka

1.hod

odpadá

Dg

8A8 (DG)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

Dg

8A8 (DG)+

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

It

6A8 (IT2)

 

Výlet

 

9.hod

odpadá

It

6A8 (IT2)

 

Výlet

Hovorková Lenka

3.hod

odpadá

C

8A8

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

D

4B

 

Ukončila studium

Hoza Pavel

5.hod

odpadá

C

4A

 

Ukončila studium

Kolouch Jan

8.hod

odpadá

It

6A8 (IT1)

 

Výlet

 

9.hod

odpadá

It

6A8 (IT1)

 

Výlet

Kovářová Iva

1.hod

odpadá

VKB

4B (VKB1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKB

4B (VKB1)+

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

VKB

4A (VKB2)

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

VKB

4A (VKB2)

 

Ukončila studium

Králová Alena

4.hod

supl. (Hz L)

D

7A8

(č.44)

 

Králová Hana

3.hod

odpadá

R

4A (RJ1)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

SVS

4B (SS1)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

SVS

4B (SS1)+

 

Ukončila studium

Mácová Jana

6.hod

změna

Z

1A8

(bi)

 

Malý Jakub

3.hod

odpadá

M

4B

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

VKF

4B (VKF)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

VKF

4B (VKF)+

 

Ukončila studium

Mareš Pavel

4.hod

změna

Ov

4A8

(d)

 

Ošmerová Magda

5.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp1)

 

Ukončila studium

Palla Roman

5.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

Smetanová Marie

4.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

CAE

4A (CAE)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

CAE

4A (CAE)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

 

9.hod

přesun <<

A

3B (A2)

(j3)

z (1.6. 8.hod)

Turková Luďka

1.hod

změna

M

2A (P2)

(m1)

 
 

2.hod

změna

M

2A (P1)

(m1)

 

Pedagogický dohled u třídy:

6A8, 8., 9. hod - Koblerová Jaroslava, Pavlíčková Lada

 

Zpracováno v systému Bakaláři