Suplování:   Čtvrtek 25.6.2015

datum výpisu: 24.6.2015 (11:21)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

2A8

       

UC

             

2B8

 

UC

                   

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

1B

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

2A

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

2B

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Dvořák Zdeněk (Doz)

 

..

..

-

-

-

-

-

-

-

   

Gergelitsová Šárka (JD)

       

Kl

-

-

         

Hnátová Ivana (Doz)

 

..

                   

Hoza Pavel (Doz)

 

-

..

..

-

-

-

-

-

-

   

Chawnerová Hana (Doz)

 

Sm

Tu

Tu

..

-

-

         

Jelínková Dana (Doz)

 

Pl

Tu

Tu

..

-

-

-

-

-

   

Králíková Miroslava (Doz)

 

Bz

....

-

..

-

..

-

-

-

   

Krátká Hana (Doz)

 

..

Hn

Su

..

-

..

         

Mareš Pavel (Doz)

       

Mk

             

Marešovská Alena (Doz)

 

..

-

-

-

Kv

Ms

         

Šváchová Jana (Doz)

 

..

Hn

Br

-

Kp

..

         

Vidrnová Vlasta (Doz)

 

..

..

-

Mc

-

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Balleková Jaroslava

1.hod

odpadá

KPD

8A8 (KPD)

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KPD

8A8 (KPD)

 

Ukončila studium

Ballová Renata

4.hod

odpadá

N

4B (NJ2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

N

4B (NJ1)

 

Ukončila studium

Beznosova Irina

1.hod

supl. (Ki Doz)

Tv

2A8

(tv)

 
 

3.hod

odpadá

Tv

1A8 (H)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

Tv

1A8 (H)

 

Výlet

 

5.hod

odpadá

Tv

1B (D)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

Tv

1B (D)

 

Výlet

Brabec Petr

1.hod

odpadá

SF

4B (SF)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SF

4B (SF)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

supl. (Sv Doz)

F

3A

(f1)

 

Dvořáková Dana

2.hod

odpadá

C

1B

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

C

4B (NJ1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

C

4B (NJ2)

 

Ukončila studium

Heřmanová Darina

1.hod

odpadá

A

2A (A1)

 

Výlet

Hnátová Ivana

2.hod

supl. (Sv Doz)

F

3A8 (A1)

(f1)

 
 

2.hod

spojeno (Kr Doz)

F

3A8 (A2)

(f1)

 
 

7.hod

odpadá

F

6A8

 

zrušeno

Hovorková Lenka

1.hod

odpadá

D

1B

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

C

8A8

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

SD

4B (SD1)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

SD

4B (SD1)+

 

Ukončila studium

Koblerová Jaroslava

6.hod

odpadá

M

1A8

 

Výlet

Kolouch Jan

4.hod

spojeno (Ga JD)

It

5A8 (IT2)

(p2)

 
 

8.hod

odpadá

VT

8A8 (VT)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

VT

8A8 (VT)+

 

Ukončila studium

Kovaříková Alena

3.hod

odpadá

Ch

1B

 

Výlet

 

5.hod

supl. (Ma Doz)

Ch

4A8

(ch)

 
 

6.hod

odpadá

Ch

2A (PC3)

 

Výlet

 

7.hod

odpadá

Ch

2A (PC3)

 

Výlet

Králová Alena

1.hod

odpadá

D

1A8

 

Výlet

Králová Hana

3.hod

odpadá

R

2B (Rj)

 

Výlet

 

8.hod

odpadá

R

1B (RJ)

 

Výlet

Krátká Hana

7.hod

odpadá

Hv

5A8 (Hv)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Hv

6A8 (Hv)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Hv

6A8 (Hv)

 

zrušeno

Krůtová Vlasta

3.hod

odpadá

Fr

2B (Fr)

 

Výlet

 

8.hod

odpadá

Fr

5A8 (FJ)

 

zrušeno

Kureš Petr

5.hod

supl. (Sv Doz)

Ch

3A8

(f2)

 
 

7.hod

odpadá

Ch

7A8

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Ch

3B (PC3)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Ch

3B (PC3)

 

zrušeno

Kuťáková Eva

6.hod

odpadá

M

8A8

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

Bi

3B (PC2)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Bi

3B (PC2)

 

zrušeno

Mácová Jana

4.hod

supl. (Vi Doz)

Bi

2B8

(bi)

 
 

6.hod

odpadá

Bi

2A (PC2)

 

Výlet

 

7.hod

odpadá

Bi

2A (PC2)

 

Výlet

 

9.hod

odpadá

Bi

5A8

 

zrušeno

Malý Jakub

4.hod

supl. (Ms Doz)

F

3B

(pr)

 
 

8.hod

odpadá

F

3B (PC1)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

F

3B (PC1)

 

zrušeno

Mareš Pavel

6.hod

supl. (Ma Doz)

Z

3A8

(z)

 
 

8.hod

odpadá

Z

2A

 

Výlet

 

9.hod

odpadá

Z

2A

 

Výlet

Marešovská Alena

8.hod

odpadá

HB

8A8 (HB)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

HB

8A8 (HB)+

 

Ukončila studium

McFarlane

3.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

Nováková Šárka

2.hod

odpadá

Sv

2B

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

Sv

4B

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Fr

8A8 (FJ1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

Sv

4A

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

Fr

1B (Fr)

 

Výlet

 

9.hod

odpadá

Sv

7A8

 

zrušeno

Ošmerová Magda

5.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp1)

 

Ukončila studium

Palla Roman

1.hod

supl. (Je Doz)

A

5A8 (A2)

(j3)

 
 

2.hod

odpadá

KA

4B (KA4)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

změna

A

1B8 (A2)

(j3)

 
 

4.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

Pavlíčková Lada

3.hod

odpadá

Tv

1A8 (D)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

Tv

1A8 (D)

 

Výlet

Pilátová Eliška

8.hod

odpadá

N

5A8 (NJ)

 

zrušeno

Písaříková Jitka

6.hod

odpadá

Vv

5A8 (Vv)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Vv

5A8 (Vv)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Vv

6A8 (Vv)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Vv

6A8 (Vv)

 

zrušeno

Poláková Jana

5.hod

odpadá

Bi

1A8

 

Výlet

 

9.hod

odpadá

Bi

1A

 

zrušeno

Prášek Vladimír

6.hod

odpadá

F

2A (PC1)

 

Výlet

 

7.hod

odpadá

F

2A (PC1)

 

Výlet

 

8.hod

odpadá

F

1A

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

F

1B

 

Výlet

Smetanová Marie

1.hod

supl. (Ch Doz)

A

5A8 (A1)

(st)

 
 

4.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

Šintalová Pavla

3.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

Šupková Renata

3.hod

změna

Vv

2A8 (Evb)

(hv)

 
 

3.hod

spojeno (Kr Doz)

Vv

2A8 (Eva)

(hv)

 
 

4.hod

odpadá

Vv

2A8 (Evb)

 

Učebnice

Šváchová Jana

8.hod

odpadá

F

7A8

 

zrušeno

Turková Luďka

2.hod

supl. (Je Doz)

Z

1A (A2)

(z)

 
 

2.hod

spojeno (Ch Doz)

Z

1A (A1)

(z)

 
 

3.hod

supl. (Je Doz)

Z

7A8 (A2)

(d)

 
 

3.hod

spojeno (Ch Doz)

Z

7A8 (A1)

(d)

 
 

5.hod

odpadá

M

4A

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

SZ

4A (SZ1)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

SZ

4A (SZ1)+

 

Ukončila studium

Ziková Věra

1.hod

odpadá

A

2A (A2)

 

Výlet

Pedagogický dohled u třídy:

1A8, 1.- 6. hod - Krátká Hana, Vidrnová Vlasta

2A8, 4. hod - Mareš Pavel

2B8, 1. hod - Hnátová Ivana

1B, 1.- 9. hod - Jelínková Dana, Králíková Miroslava

2A, 1.- 9. hod - Dvořák Zdeněk, Hoza Pavel

2B, 1.- 6. hod - Chawnerová Hana, Marešovská Alena, Šváchová Jana

 

Zpracováno v systému Bakaláři