Suplování:   Pátek 26.6.2015

datum výpisu: 25.6.2015 (10:23)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1A8

 

UC

                   

1B8

       

UC

             

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

1B

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

2A

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

2B

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Dvořák Zdeněk (Doz)

 

Ms

Ms

Ha

-

Br

..

-

-

-

   

Hovorková Lenka (Doz)

       

..

             

Hoza Pavel (Doz)

 

-

..

..

..

..

..

-

-

-

   

Chawnerová Hana (Doz)

 

..

..

Mf

Pl

Kh

-

         

Jelínková Dana (Doz)

 

..

..

-

Mf

Kh

-

-

-

-

   

Králíková Miroslava (Doz)

 

Ms

Ms

-

No

..

-

-

-

-

   

Mácová Jana (L)

           

..

         

Marešovská Alena (Doz)

 

....

Ak

Kp

Kp

..

..

         

Šváchová Jana (Doz)

 

..

..

Kp

Kp

Tu

-

         

Vidrnová Vlasta (Doz)

 

..

                   

Vidrnová Vlasta (NV)

   

..

..

Hs

..

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

3.hod

odpadá

N

2A (NJ1)

 

Výlet

Beznosova Irina

5.hod

odpadá

Tv

4B (D)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

Tv

4B (D)

 

Ukončila studium

Brabec Petr

5.hod

supl. (Dz Doz)

It

2A8

(p2)

 

Dvořáková Dana

3.hod

odpadá

C

4B

 

Ukončila studium

Fanta Milan

5.hod

odpadá

Tv

4B (H)+

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

Tv

4B (H)+

 

Ukončila studium

Hašková Klára

1.hod

odpadá

Hv

1A8 (Eva)

 

Učebnice

 

3.hod

odpadá

Hv

1B (Hv)

 

Výlet

 

4.hod

supl. (Vi NV)

Hv

2B8

(hv)

 

Hnátová Ivana

1.hod

změna

M

2B8

(m1)

 

Hovorková Lenka

3.hod

supl. (Dz Doz)

C

1A

(z)

 
 

5.hod

odpadá

C

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

Koblerová Jaroslava

3.hod

změna

M

5A8

(č.30)

 

Kovaříková Alena

6.hod

odpadá

Ch

2A

 

Výlet

Králová Alena

2.hod

supl. (Ma Doz)

D

7A8

(bi)

 
 

3.hod

přesun <<

D

1A8

(fr)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

D

1A8

 

na 3.hod

Králová Hana

2.hod

odpadá

R

1B (RJ)

 

Výlet

 

3.hod

změna

Sv

6A8

(č.44)

 
 

4.hod

odpadá

R

4A (RJ1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

supl. (Ch Doz)

Sv

5A8 (A1)

(f1)

 
 

5.hod

spojeno (Je Doz)

Sv

5A8 (A2)

(f1)

 

Krátká Hana

2.hod

změna

C

3A8

(m1)

 
 

5.hod

změna

C

1B8 (A2)

(bi)

 
 

6.hod

změna

C

1B8 (A1)

(bi)

 

Kureš Petr

1.hod

odpadá

ACH

8A8 (ACH)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

ACH

8A8 (ACH)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

změna

Ch

7A8 (PC3)

(f2)

 
 

3.hod

spojeno (Sv Doz)

Ch

7A8 (PC1)

(f2)

 
 

4.hod

změna

Ch

7A8 (PC3)

(f2)

 
 

4.hod

spojeno (Sv Doz)

Ch

7A8 (PC1)

(f2)

 

Kuťáková Eva

4.hod

odpadá

M

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

M

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

Mácová Jana

4.hod

odpadá

Z

1B8

 

Učebnice

Mareš Pavel

1.hod

supl. (Dz Doz)

Ov

2A8 (A1)

(z)

 
 

1.hod

spojeno (Ki Doz)

Ov

2A8 (A2)

(z)

 
 

2.hod

spojeno (Ki Doz)

Ov

2A8 (A1)

(z)

 
 

2.hod

supl. (Dz Doz)

Ov

2A8 (A2)

(z)

 
 

3.hod

odpadá

Z

2B

 

Výlet

 

5.hod

změna

Z

4A8

(d)

 

McFarlane

3.hod

supl. (Ch Doz)

A

4A8 (A2)

(st)

 
 

4.hod

supl. (Je Doz)

A

1A (A2)

(p2)

 

Nováková Šárka

1.hod

odpadá

Sv

2A

 

Výlet

 

2.hod

odpadá

Fr

1B (Fr)

 

Výlet

 

4.hod

supl. (Ki Doz)

Sv

3B

(m1)

 

Palla Roman

4.hod

supl. (Ch Doz)

A

1A (A1)

(st)

 

Smetanová Marie

3.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

Šupková Renata

1.hod

odpadá

Vv

1A8 (Evb)

 

Učebnice

 

3.hod

odpadá

Vv

1B (Vv)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

Vv

1B (Vv)

 

Výlet

Turková Luďka

1.hod

odpadá

M

2B

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

M

2A

 

Výlet

 

5.hod

supl. (Sv Doz)

M

3A8

(m1)

 
 

6.hod

odpadá

M

2B (P1)

 

Výlet

Pedagogický dohled u třídy:

1A8, 1. hod - Vidrnová Vlasta

1B8, 4. hod - Hovorková Lenka

1B, 1.- 9. hod - Jelínková Dana, Králíková Miroslava

2A, 1.- 9. hod - Dvořák Zdeněk, Hoza Pavel

2B, 1.- 6. hod - Chawnerová Hana, Marešovská Alena, Šváchová Jana

 

Zpracováno v systému Bakaláři