Suplování:   Úterý 1.9.2015

datum výpisu: 31.8.2015 (17:12)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1A8

 

Th

                   

2A8

 

Th

                   

2B8

 

Th

                   

3A8

 

Th

                   

3B8

 

Th

                   

4A8

 

Th

                   

5A8

 

Th

                   

6A8

 

Th

                   

7A8

 

Th

                   

8A8

 

Th

                   

1A

 

Th

                   

1B

 

Th

                   

2A

 

Th

                   

2B

 

Th

                   

3A

 

Th

                   

3B

 

Th

                   

4A

 

Th

                   

4B

 

Th

                   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Brabec Petr (Doz)

 

-

                   

Dvořák Zdeněk (Doz)

 

..

                   

Dvořáková Dana (Doz)

 

..

                   

Hnátová Ivana (Doz)

 

-

                   

Hovorková Lenka (N)

 

..

..

..

..

-

..

-

-

-

   

Hoza Pavel (Doz)

 

..

                   

Koblerová Jaroslava (Doz)

 

..

                   

Králíková Miroslava (Doz)

 

..

                   

Králová Hana (Doz)

 

....

                   

Krátká Hana (Doz)

 

..

                   

Kureš Petr (Doz)

 

-

                   

Malý Jakub (Doz)

 

-

                   

Mareš Pavel (Doz)

 

..

                   

Marešovská Alena (Doz)

 

-

                   

Ošmerová Magda (Doz)

 

..

                   

Poláková Jana (Doz)

 

-

                   

Šupková Renata (Doz)

 

..

                   

Šváchová Jana (Doz)

 

..

                   

Vidrnová Vlasta (Doz)

 

-

                   

Změny v rozvrzích učitelů:

Balleková Jaroslava

1.hod

odpadá

MV

8A8 (MV)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

MV

8A8 (MV)+

 

zrušeno

Ballová Renata

1.hod

odpadá

N

3A8 (Nj)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

KN

7A8 (KN)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

KN

7A8 (KN)+

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

N

2A (NJ1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

N

4B (NJ1)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

N

3A (NJ1)

 

zrušeno

Beznosova Irina

1.hod

odpadá

Tv

1B (D)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Tv

1B (D)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Tv

2B (D)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Tv

2B (D)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Tv

3A8 (D)

 

zrušeno

Brabec Petr

3.hod

odpadá

VKF

3B (VKF)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

VKF

3B (VKF)+

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

It

2B8 (It3)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

It

2A8 (It2)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

It

2A8 (It3)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

F

4A

 

zrušeno

Dvořák Zdeněk

2.hod

odpadá

D

3B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

SD

7A8 (SD)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

SD

7A8 (SD)+

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

D

6A8

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

D

1A

 

zrušeno

Dvořáková Dana

2.hod

odpadá

C

7A8 (P2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

C

1B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

N

4A8 (NJ)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

N

2A (NJ2)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

N

1B (Nj)

 

zrušeno

Fanta Milan

1.hod

odpadá

Tv

1B (H)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Tv

1B (H)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Tv

2B (H)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Tv

2B (H)+

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Tv

3B8 (H)+

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

zrušeno

Fantová Adéla

3.hod

odpadá

Ch

2B8

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Ch

1A

 

zrušeno

Gergelitsová Šárka

5.hod

odpadá

It

2B8 (It1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

It

2B8 (It2)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

It

2A8 (It1)

 

zrušeno

Hašková Klára

4.hod

odpadá

Hv

1A8 (Eva)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Hv

2A8 (Eva)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Hv

2B8 (Eva)

 

zrušeno

Heřmanová Darina

1.hod

odpadá

A

3B8 (A1)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

A

3A8 (A1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

A

3A (A1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

A

4A8 (A1)

 

zrušeno

Hnátová Ivana

2.hod

odpadá

F

2B8

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

M

3B8 (A2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

M

3B8 (A1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

M

5A8 (A2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

M

5A8 (A1)

 

zrušeno

Hoza Pavel

2.hod

odpadá

D

4A8

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

C

5A8 (A1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

C

5A8 (A2)

 

zrušeno

Chawnerová Hana

1.hod

odpadá

A

3B (A1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

KA

3B (KA2)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

KA

3B (KA2)+

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

A

5A8 (A2)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

A

5A8 (A2)

 

zrušeno

Jelínková Dana

1.hod

odpadá

A

3B (A2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

KA

7A8 (KA1)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

KA

7A8 (KA1)+

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

zrušeno

Koblerová Jaroslava

2.hod

odpadá

M

7A8 (P1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

VKM

3B (VKM1)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

VKM

3B (VKM1)+

 

zrušeno

Kovaříková Alena

1.hod

odpadá

Ch

2A8

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Ch

6A8

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Ch

3A8

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Ch

2B (PC3)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Ch

2B (PC3)

 

zrušeno

Kovářová Iva

1.hod

odpadá

VKB

8A8 (VKB1)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

VKB

8A8 (VKB1)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

VKB

3B (VKB)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

VKB

3B (VKB)+

 

zrušeno

Králíková Miroslava

3.hod

odpadá

M

4B (P2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

M

4B (P1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Bi

2B (PC2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Bi

2B (PC2)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

M

3A8

 

zrušeno

Králová Alena

3.hod

odpadá

N

8A8 (NJ1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

D

7A8

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

N

4B (NJ2)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

N

3A (NJ2)

 

zrušeno

Králová Hana

2.hod

odpadá

R

2B (RJ)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

SVS

3B (SVS1)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

SVS

3B (SVS1)+

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Sv

4A

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

R

1B (Rj)

 

zrušeno

Krátká Hana

2.hod

odpadá

C

1A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

C

4B (P1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

C

4B (P2)

 

zrušeno

Kureš Petr

3.hod

odpadá

Ch

5A8

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Ch

7A8

 

zrušeno

Kuťáková Eva

1.hod

odpadá

VKB

8A8 (VKB2)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

VKB

8A8 (VKB2)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

M

1A

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Bi

4B

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Bi

1B

 

zrušeno

Mácová Jana

2.hod

odpadá

Bi

3A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Z

6A8

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Bi

3A8

 

zrušeno

Malý Jakub

5.hod

odpadá

M

1B

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

F

1A

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

F

4B

 

zrušeno

Mareš Pavel

2.hod

odpadá

SVS

8A8 (SVS2)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Ov

3A8

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Ov

2A8

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Z

4A8

 

zrušeno

Marešovská Alena

2.hod

odpadá

Bi

5A8

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Bi

4A8

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Bi

8A8

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Bi

3B

 

zrušeno

Motyčková Hana

8.hod

odpadá

A

5A8 (A1)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

A

5A8 (A1)

 

zrušeno

Nováková Šárka

1.hod

odpadá

Sv

1A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Fr

2B (Fr)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Sv

6A8

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Sv

3B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Sv

1B

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Ov

4A8

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Sv

3A

 

zrušeno

Ošmerová Magda

2.hod

odpadá

Sp

3B8 (Sp)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Sp

4A8 (Sp)

 

zrušeno

Palla Roman

1.hod

odpadá

A

2B8 (A2)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

A

1A8 (A1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

A

2A8 (A2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

zrušeno

Pilátová Eliška

2.hod

odpadá

N

3B8 (Nj)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Tv

2A (D)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Tv

2A (D)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Tv

3B8 (D)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

zrušeno

Poláková Jana

2.hod

odpadá

Bi

2A8

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

M

2B8

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Bi

2A

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Bi

4A

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Bi

1A

 

zrušeno

Prášek Vladimír

1.hod

odpadá

M

2A (P2)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

M

2A (P1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

F

2B (PC1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

F

2B (PC1)

 

zrušeno

Smetanová Marie

1.hod

odpadá

A

3B8 (A2)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

A

3A8 (A2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

A

1B (A1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

A

1A (A2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

A

4A8 (A2)

 

zrušeno

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

FCE

4A (FCE2)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

FCE

4A (FCE2)+

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

zrušeno

Škoulová Hana

3.hod

odpadá

A

1A8 (A2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

A

1B (A2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

A

1A (A1)

 

zrušeno

Šupková Renata

2.hod

odpadá

C

1A8 (A2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

C

1A8 (A1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Vv

1A8 (Evb)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Vv

2A8 (Evb)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Vv

2B8 (Evb)

 

zrušeno

Šváchová Jana

2.hod

odpadá

VKM

8A8 (VKM2)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

M

6A8

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

M

4A8

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

M

4A

 

zrušeno

Turková Luďka

1.hod

odpadá

Z

5A8

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

M

1A8

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

M

3A

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

M

3B (P2)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

M

3B (P1)

 

zrušeno

Vidrnová Vlasta

3.hod

odpadá

C

3B8 (A1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

C

3B8 (A2)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

D

3B8

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

C

3B (P1)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

C

3B (P2)

 

zrušeno

Ziková Věra

1.hod

odpadá

A

2B8 (A1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

A

2A8 (A1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

A

3A (A2)

 

zrušeno

Pedagogický dohled u třídy:

1A8, 1. hod - Šupková Renata

2A8, 1. hod - Vidrnová Vlasta

2B8, 1. hod - Poláková Jana

3A8, 1. hod - Mareš Pavel

3B8, 1. hod - Hnátová Ivana

4A8, 1. hod - Šváchová Jana

5A8, 1. hod - Brabec Petr

6A8, 1. hod - Dvořák Zdeněk

7A8, 1. hod - Koblerová Jaroslava

8A8, 1. hod - Ošmerová Magda

1A, 1. hod - Krátká Hana

1B, 1. hod - Dvořáková Dana

2A, 1. hod - Kureš Petr

2B, 1. hod - Králíková Miroslava

3A, 1. hod - Hoza Pavel

3B, 1. hod - Marešovská Alena

4A, 1. hod - Králová Hana

4B, 1. hod - Malý Jakub

 

Zpracováno v systému Bakaláři