Suplování:   Středa 2.9.2015

datum výpisu: 31.8.2015 (22:25)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1A8

 

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

       

3B8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ballová Renata (DVPP)

 

..

Ds

Ds

Ds

-

..

-

-

-

   

Hovorková Lenka (N)

 

..

No

Ms

Po

-

-

         

Králová Alena (DVPP)

 

-

-

Si

Ki

Pk

..

-

-

-

   

Krátká Hana (NV)

 

Hn

Ki

<>

-

..

..

         

Mácová Jana (Doz)

 

..

..

-

-

-

Dz

         

Pilátová Eliška (Doz)

 

..

..

..

....

..

..

-

       

Šupková Renata (Doz)

 

Hn

Ki

-

-

             

Vidrnová Vlasta (Doz)

 

..

..

..

Kv

..

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Brabec Petr

5.hod

odpadá

It

1A8 (It2)

 

Projektový den

Dvořák Zdeněk

6.hod

supl. (Mc Doz)

C

6A8

(d)

 

Dvořáková Dana

2.hod

supl. (Ba DVPP)

N

1A (Nj)

(j1)

 
 

3.hod

supl. (Ba DVPP)

N

1A (Nj)

(j1)

 
 

4.hod

supl. (Ba DVPP)

N

3A8 (Nj)

(j1)

 

Gergelitsová Šárka

5.hod

odpadá

It

1A8 (It1)

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

It

1A8 (It3)

 

Projektový den

Heřmanová Darina

4.hod

odpadá

A

3B8 (A1)

 

Exkurze

Hnátová Ivana

1.hod

spojeno (Kr NV)

F

3A8 (Eva)

(f1)

 
 

1.hod

supl. (Su Doz)

F

3A8 (Evb)

(f1)

 
 

2.hod

odpadá

M

3B8

 

Exkurze

 

3.hod

změna

M

5A8

(f2)

 

Hronek Roman

1.hod

odpadá

F

3B8

 

Exkurze

Chawnerová Hana

3.hod

změna

A

3B (A1)

(m1)

 

Koblerová Jaroslava

5.hod

změna

M

8A8

(č.11)

 

Kovaříková Alena

4.hod

supl. (Vi Doz)

Ch

2A8

(ch)

 

Králíková Miroslava

2.hod

supl. (Kr NV)

M

3A8 (Eva)

(č.31)

 
 

2.hod

spojeno (Su Doz)

M

3A8 (Evb)

(č.31)

 
 

4.hod

supl. (Ak DVPP)

M

4B

(bi)

 

Králová Hana

1.hod

změna

SVS

8A8 (SVS1)+

(č.9)

 
 

2.hod

změna

SVS

8A8 (SVS1)+

(č.9)

 

Malý Jakub

3.hod

výměna <<

F

4B

(f1)

z 8.9. 9.hod

Mareš Pavel

3.hod

supl. (Ha N)

Ov

2B8

(d)

 

Nováková Šárka

2.hod

supl. (Ha N)

Sv

2B

(č.11)

 

Palla Roman

3.hod

odpadá

A

1A8 (A1)

 

Projektový den

 

6.hod

změna

A

2A8 (A2)

(hv)

 

Poláková Jana

4.hod

supl. (Ha N)

M

2B8

(j3)

 

Prášek Vladimír

5.hod

supl. (Ak DVPP)

M

2A8

(f1)

 

Smetanová Marie

4.hod

odpadá

A

3B8 (A2)

 

Exkurze

Šintalová Pavla

3.hod

supl. (Ak DVPP)

N

8A8 (NJ1)

(č.44)

 

Škoulová Hana

3.hod

odpadá

A

1A8 (A2)

 

Projektový den

Šupková Renata

7.hod

odpadá

C

1A8

 

Projektový den

Turková Luďka

1.hod

odpadá

M

1A8 (A2)

 

Projektový den

 

2.hod

odpadá

M

1A8 (A1)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

M

1A8

 

Projektový den

Pedagogický dohled u třídy:

1A8, 1.- 7. hod - Pilátová Eliška

3B8, 1.- 6. hod - Mácová Jana, Vidrnová Vlasta

 

Zpracováno v systému Bakaláři