Suplování:   Úterý 8.9.2015

datum výpisu: 7.9.2015 (12:28)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

7A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

2A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

2B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

4B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Brabec Petr (Doz)

 

-

-

..

..

..

..

..

-

..

   

Dvořáková Dana (Doz)

 

..

..

Kr

..

..

-

         

Hovorková Lenka (N)

 

..

..

..

..

-

..

         

Hronek Roman (D)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Koblerová Jaroslava (Doz)

 

..

..

..

..

-

-

         

Králíková Miroslava (Doz)

 

..

-

..

..

..

..

-

Kv

-

   

Králová Alena (DVPP)

 

-

-

..

-

..

..

-

..

-

   

Králová Hana (N)

 

....

..

..

..

Po

-

-

..

-

   

Kureš Petr (Doz)

 

-

-

Hz

-

-

..

-

-

-

   

Malý Jakub (Doz)

 

-

-

-

-

Kv

-

-

..

..

   

Marešovská Alena (Doz)

 

-

No

..

Hz

-

-

No

-

-

   

Pilátová Eliška (Doz)

 

-

Ba

..

..

..

-

-

..

..

   

Šintalová Pavla (Doz)

 

..

..

-

-

..

-

-

-

-

   

Šváchová Jana (Doz)

 

..

..

-

Pk

..

..

-

-

-

   

Turková Luďka (L)

   

-

-

-

Pk

Pk

-

Vi

Vi

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

2.hod

supl. (Pi Doz)

N

3B8 (Nj)

(j1)

 
 

5.hod

odpadá

N

2A (NJ1)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

N

4B (NJ1)

 

Exkurze

Beznosova Irina

3.hod

odpadá

Tv

2B (D)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Tv

2B (D)

 

Exkurze

 

5.hod

navíc

Tv

3A8

(tm)

 

Fanta Milan

3.hod

odpadá

Tv

2B (H)+

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Tv

2B (H)+

 

Exkurze

 

5.hod

navíc

Tv

3B8

(tv)

 

Gergelitsová Šárka

5.hod

navíc

It

2B8 (A1)

(p1)

 
 

6.hod

navíc

It

2B8 (A2)

(p1)

 
 

7.hod

navíc

It

2A8

(p1)

 

Heřmanová Darina

6.hod

odpadá

A

4A8 (A1)

 

Sportovní kurz

Hoza Pavel

2.hod

odpadá

D

4A8

 

Sportovní kurz

 

3.hod

supl. (Kp Doz)

C

5A8

(f1)

 
 

4.hod

supl. (Ma Doz)

C

8A8

(č.44)

 

Kovaříková Alena

5.hod

supl. (Mk Doz)

Ch

1B

(ch)

 
 

6.hod

odpadá

Ch

2B (PC1)

 

Exkurze

 

8.hod

supl. (Ki Doz)

Ch

3A8

(ch)

 

Krátká Hana

1.hod

odpadá

C

4A8

 

Sportovní kurz

 

3.hod

supl. (Ds Doz)

C

1B

(č.30)

 
 

4.hod

odpadá

C

4B (P2)

 

Exkurze

Kuťáková Eva

8.hod

odpadá

Bi

4B

 

Exkurze

Mareš Pavel

9.hod

odpadá

Z

4A8

 

Sportovní kurz

Nováková Šárka

2.hod

supl. (Ma Doz)

Sv

5A8

(f2)

 
 

7.hod

supl. (Ma Doz)

Sv

3B

(č.30)

 
 

8.hod

odpadá

Ov

4A8

 

Sportovní kurz

Ošmerová Magda

4.hod

odpadá

Sp

4A8 (Sp)

 

Sportovní kurz

Palla Roman

5.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Exkurze

 

6.hod

navíc

A

1A8 (A1)

(č.30)

 

Poláková Jana

3.hod

přesun <<

Bi

4A

(č.44)

z 8.hod

 

5.hod

supl. (Kh N)

Bi

4A

(bi)

 
 

6.hod

odpadá

Bi

2A

 

Exkurze

 

8.hod

přesun <<

Bi

1A

(bi)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

Bi

1A

 

na 8.hod

Prášek Vladimír

1.hod

odpadá

M

2A (P2)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

M

2A (P1)

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Sv Doz)

M

6A8

(č.30)

 
 

5.hod

supl. (Tu L)

M

1A8

(č.30)

 
 

6.hod

supl. (Tu L)

F

3A

(f1)

 

Smetanová Marie

6.hod

odpadá

A

4A8 (A2)

 

Sportovní kurz

Škoulová Hana

6.hod

navíc

A

1A8 (A2)

(hv)

 

Vidrnová Vlasta

8.hod

spojeno (Tu L)

C

3B (P2)

(d)

 
 

9.hod

spojeno (Tu L)

C

3B (P1)

(d)

 

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Brabec Petr, Marešovská Alena, Šváchová Jana

7A8, 1.- 6. hod - Dvořáková Dana, Koblerová Jaroslava

2A, 1.- 9. hod - Kureš Petr

2B, 1.- 9. hod - Králíková Miroslava, Pilátová Eliška

4B, 1.- 9. hod - Malý Jakub, Šintalová Pavla

 

Zpracováno v systému Bakaláři