Suplování:   Čtvrtek 10.9.2015

datum výpisu: 9.9.2015 (12:10)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

2A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

2B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Brabec Petr (Doz)

 

Ga

Ga

..

..

Ds

Dz

-

..

..

   

Hronek Roman (D)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Králíková Miroslava (Doz)

 

-

-

Dz

Dz

Kr

Kv

-

..

-

   

Králová Alena (DVPP)

 

..

..

No

Po

-

..

-

-

-

   

Králová Hana (D)

 

..

..

..

..

-

-

-

-

-

   

Kureš Petr (Doz)

 

..

..

-

-

-

..

-

..

..

   

Kuťáková Eva (L)

 

-

-

-

No

No

-

-

-

-

   

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

....

-

..

..

-

..

..

   

Pilátová Eliška (Doz)

 

-

Ds

..

..

Ba

Ds

-

-

-

   

Šváchová Jana (Doz)

 

..

Pk

-

Tu

Ha

Ha

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

5.hod

supl. (Pi Doz)

N

6A8 (NJ)

(j1)

 

Beznosova Irina

5.hod

navíc

Tv

3A (H)

(tm)

 
 

6.hod

navíc

Tv

3A (H)

(tm)

 

Dvořák Zdeněk

3.hod

spojeno (Ki Doz)

C

3A8 (A2)

(14)

 
 

4.hod

spojeno (Ki Doz)

C

3A8 (A1)

(14)

 
 

6.hod

supl. (Br Doz)

D

1B

(f1)

 

Dvořáková Dana

2.hod

supl. (Pi Doz)

N

3B8 (Nj)

(j1)

 
 

5.hod

supl. (Br Doz)

C

7A8

(f1)

 
 

6.hod

supl. (Pi Doz)

N

6A8 (NJ)

(j1)

 
 

8.hod

odpadá

N

4A8 (NJ)

 

Sportovní kurz

Fanta Milan

5.hod

navíc

Tv

3B

(tv)

 
 

6.hod

navíc

Tv

3B

(tv)

 

Gergelitsová Šárka

1.hod

spojeno (Br Doz)

It

5A8 (It1)

(p2)

 
 

2.hod

spojeno (Br Doz)

It

5A8 (It1)

(p2)

 
 

3.hod

odpadá

It

2A (It2)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

It

2A (It2)

 

Exkurze

Heřmanová Darina

6.hod

odpadá

A

4A8 (A1)

 

Sportovní kurz

Hovorková Lenka

5.hod

spojeno (Sv Doz)

C

4A (P2)

(č.11)

 
 

6.hod

spojeno (Sv Doz)

C

4A (P1)

(č.11)

 

Chawnerová Hana

1.hod

odpadá

A

2B (A2)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

A

2A (A1)

 

Exkurze

Jelínková Dana

1.hod

odpadá

A

2B (A1)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

A

2A (A2)

 

Exkurze

Kovaříková Alena

5.hod

odpadá

Ch

2B

 

Exkurze

 

6.hod

supl. (Ki Doz)

Ch

3A8

(bi)

 

Krátká Hana

3.hod

odpadá

C

4A8

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

Hv

4A8 (Eva)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

supl. (Ki Doz)

C

4B

(č.30)

 

Mácová Jana

3.hod

odpadá

Z

2B

 

Exkurze

Nováková Šárka

3.hod

supl. (Ak DVPP)

Sv

4B

(d)

 
 

4.hod

supl. (Ku L)

Sv

1A

(m2)

 
 

5.hod

supl. (Ku L)

Sv

1B

(bi)

 
 

6.hod

odpadá

Sv

2B

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

Sv

2A

 

Exkurze

Ošmerová Magda

8.hod

odpadá

Sp

4A8 (Sp)

 

Sportovní kurz

Poláková Jana

4.hod

supl. (Ak DVPP)

Bi

4A

(m1)

 

Prášek Vladimír

2.hod

supl. (Sv Doz)

F

6A8

(m1)

 
 

8.hod

odpadá

M

2A

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

F

2B

 

Exkurze

Smetanová Marie

6.hod

odpadá

A

4A8 (A2)

 

Sportovní kurz

Šupková Renata

4.hod

odpadá

Vv

4A8 (Evb)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

Vv

4A8 (Evb)

 

Sportovní kurz

Turková Luďka

4.hod

supl. (Sv Doz)

M

3B

(f1)

 
 

6.hod

odpadá

Z

2A

 

Exkurze

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Brabec Petr, Marešovská Alena, Šváchová Jana

2A, 1.- 9. hod - Kureš Petr

2B, 1.- 9. hod - Králíková Miroslava, Pilátová Eliška

 

Zpracováno v systému Bakaláři