Suplování:   Úterý 6.10.2015

datum výpisu: 5.10.2015 (12:16)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

7A8

 

KP

KP

KP

KP

KP

KP

         

4A

 

KP

KP

KP

KP

KP

KP

         

4B

 

KP

KP

KP

KP

KP

KP

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Balleková Jaroslava (NV)

 

..

..

                 

Fanta Milan (N)

 

..

..

..

..

..

-

-

..

..

   

Motyčková Hana (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

         

Palla Roman (Doz)

 

Hn

Hs

Mc

..

..

-

         

Škoulová Hana (Doz)

 

-

....

Hs

Hm

..

-

         

Šupková Renata (N)

 

-

-

-

Hs

Hs

-

Hs

-

-

   

Ziková Věra (Doz)

 

Hn

-

Mc

..

..

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

6.hod

odpadá

N

4B (NJ1)

 

Kulturní pořad

Beznosova Irina

3.hod

změna

Tv

2B (D)

(tv)

 
 

3.hod

navíc

Tv

2B (H)

(tv)

 
 

4.hod

změna

Tv

2B (D)

(tv)

 
 

4.hod

navíc

Tv

2B (H)

(tv)

 
 

5.hod

navíc

Tv

3A8 (H)

(tm)

 

Dvořáková Dana

1.hod

odpadá

C

7A8 (P1)

 

Kulturní pořad

 

2.hod

odpadá

C

7A8 (P2)

 

Kulturní pořad

Hašková Klára

2.hod

změna

C

1A8 (A2)

(m2)

 
 

2.hod

spojeno (Pl Doz)

C

1A8 (A1)

(m2)

 
 

3.hod

změna

C

1A8 (A1)

(m2)

 
 

3.hod

spojeno (Sh Doz)

C

1A8 (A2)

(m2)

 
 

4.hod

spojeno (Su N)

Hv

1A8 (Eva)

(hv)

 
 

5.hod

spojeno (Su N)

Hv

2A8 (Eva)

(hv)

 
 

7.hod

spojeno (Su N)

Hv

2B8 (Eva)

(hv)

 

Heřmanová Darina

4.hod

supl. (Sh Doz)

A

1B (A2)

(dk)

 

Hnátová Ivana

1.hod

supl. (Pl Doz)

F

2B8 (A2)

(m2)

 
 

1.hod

spojeno (Zi Doz)

F

2B8 (A1)

(m2)

 

Hovorková Lenka

3.hod

odpadá

C

4A

 

Kulturní pořad

Koblerová Jaroslava

1.hod

odpadá

M

7A8 (P2)

 

Kulturní pořad

 

2.hod

odpadá

M

7A8 (P1)

 

Kulturní pořad

Králíková Miroslava

3.hod

odpadá

M

4B (P2)

 

Kulturní pořad

 

4.hod

odpadá

M

4B (P1)

 

Kulturní pořad

 

9.hod

změna

M

4B

(f1)

 

Králová Alena

5.hod

odpadá

D

7A8

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

N

4B (NJ2)

 

Kulturní pořad

Králová Hana

5.hod

odpadá

Sv

4A

 

Kulturní pořad

Krátká Hana

3.hod

odpadá

C

4B (P1)

 

Kulturní pořad

 

4.hod

odpadá

C

4B (P2)

 

Kulturní pořad

Kureš Petr

6.hod

odpadá

Ch

7A8

 

Kulturní pořad

Mácová Jana

3.hod

supl. (Pl Doz)

Z

2A8 (A2)

(č.9)

 
 

3.hod

spojeno (Zi Doz)

Z

2A8 (A1)

(č.9)

 

Malý Jakub

9.hod

odpadá

F

4B

 

změna hodiny

Pilátová Eliška

3.hod

navíc

Tv

2A (H)

(tm)

 
 

4.hod

navíc

Tv

2A (H)

(tm)

 
 

5.hod

změna

Tv

3B8 (D)

(tv)

 
 

5.hod

navíc

Tv

3B8 (H)

(tv)

 

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

FCE

4A (FCE2)+

 

Kulturní pořad

 

2.hod

odpadá

FCE

4A (FCE2)+

 

Kulturní pořad

 

5.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Kulturní pořad

Šváchová Jana

7.hod

odpadá

M

4A

 

zrušeno

Pedagogický dohled u třídy:

7A8, 1.- 6. hod - Motyčková Hana

4A, 1.- 6. hod - Ziková Věra

4B, 1.- 6. hod - Palla Roman, Škoulová Hana

 

Zpracováno v systému Bakaláři