Suplování:   Úterý 13.10.2015

datum výpisu: 12.10.2015 (13:47)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

5A8

 

KP

KP

                 

1A

 

KP

KP

                 

1B

 

KP

KP

                 

2A

 

KP

KP

                 

2B

 

KP

KP

                 

3A

 

KP

KP

                 

3B

 

KP

KP

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Fanta Milan (N)

 

..

..

..

..

..

-

-

..

..

   

Hovorková Lenka (Doz)

 

..

..

                 

Chawnerová Hana (Doz)

 

..

-

                 

Jelínková Dana (Doz)

 

..

-

                 

Nováková Šárka (Doz)

 

..

..

Kv

-

Vi

Ds

-

..

..

   

Prášek Vladimír (Doz)

 

..

..

                 

Smetanová Marie (Doz)

 

Hm

Zi

                 

Škoulová Hana (Doz)

 

-

....

                 

Šupková Renata (N)

 

-

-

-

Hs

Hs

-

Hs

-

-

   

Šváchová Jana (Doz)

 

Pt1

Pt1

-

Pt1

..

-

Pt1

-

-

   

Turková Luďka (Doz)

 

..

-

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

1.hod

odpadá

Tv

1B (D)

 

Kulturní pořad

 

2.hod

odpadá

Tv

1B (D)

 

Kulturní pořad

 

3.hod

navíc

Tv

2B (H)

(ddm)

 
 

4.hod

navíc

Tv

2B (H)

(ddm)

 
 

5.hod

navíc

Tv

3A8 (H)

(tm)

 

Dvořák Zdeněk

2.hod

odpadá

D

3B

 

Kulturní pořad

Dvořáková Dana

4.hod

odpadá

N

4A8 (NJ)

 

Exkurze

 

6.hod

supl. (No Doz)

C

1B

(fr)

 

Hašková Klára

1.hod

výměna >>

C

1A8

 

na 16.10. 1.hod

 

4.hod

spojeno (Su N)

Hv

1A8 (Evb)

(hv)

 
 

5.hod

spojeno (Su N)

Hv

2A8 (Evb)

(hv)

 
 

7.hod

spojeno (Su N)

Hv

2B8 (Evb)

(hv)

 

Heřmanová Darina

1.hod

spojeno (Sm Doz)

A

3B8 (A2)

(j3)

 
 

6.hod

odpadá

A

4A8 (A1)

 

Exkurze

Hoza Pavel

1.hod

odpadá

C

3A

 

Kulturní pořad

 

2.hod

odpadá

D

4A8

 

Exkurze

Kovaříková Alena

3.hod

supl. (No Doz)

Ch

6A8

(č.44)

 

Králíková Miroslava

1.hod

výměna <<

Bi

1A8

(č.44)

z 16.10. 1.hod

 

9.hod

výměna <<

M

4B

(f1)

z 16.10. 4.hod

Králová Hana

2.hod

odpadá

R

2B (RJ)

 

Kulturní pořad

Krátká Hana

1.hod

odpadá

C

4A8

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

C

1A

 

Kulturní pořad

Kureš Petr

7.hod

výměna <<

Ch

3B

(ch)

z 19.10. 6.hod

Mácová Jana

2.hod

odpadá

Bi

3A

 

Kulturní pořad

Malý Jakub

9.hod

výměna >>

F

4B

 

na 16.10. 4.hod

Mareš Pavel

9.hod

odpadá

Z

4A8

 

Exkurze

Marešovská Alena

2.hod

odpadá

Bi

5A8

 

Kulturní pořad

 

3.hod

odpadá

Bi

4A8

 

Exkurze

 

7.hod

výměna >>

Bi

3B

 

na 19.10. 6.hod

Ošmerová Magda

4.hod

odpadá

Sp

4A8 (Sp)

 

Exkurze

Pilátová Eliška

3.hod

navíc

Tv

2A

(tv)

 
 

4.hod

navíc

Tv

2A

(tv)

 
 

5.hod

navíc

Tv

3B8

(tv)

 

Praktikant1 P

1.hod

supl. (Sv Doz)

VKM

4A (VKM2)+

(m1)

 
 

2.hod

supl. (Sv Doz)

VKM

4A (VKM2)+

(m1)

 
 

4.hod

supl. (Sv Doz)

M

6A8

(č.30)

 
 

7.hod

supl. (Sv Doz)

M

4A

(m1)

 

Smetanová Marie

6.hod

odpadá

A

4A8 (A2)

 

Exkurze

Vidrnová Vlasta

5.hod

supl. (No Doz)

C

3B

(fr)

 

Ziková Věra

2.hod

supl. (Sm Doz)

A

3A8 (A2)

(j3)

 

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Nováková Šárka, Šváchová Jana

5A8, 1., 2. hod - Turková Luďka

1A, 1., 2. hod - Smetanová Marie

1B, 1., 2. hod - Škoulová Hana

2A, 1., 2. hod - Hovorková Lenka

2B, 1., 2. hod - Prášek Vladimír

3A, 1., 2. hod - Jelínková Dana

3B, 1., 2. hod - Chawnerová Hana

Anglické divadlo 1.-2. hodina
5A8, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B
Sraz v 7:45 před šatnami, odchod do divadla Na poště v doprovodu vyučujících.

 

Zpracováno v systému Bakaláři