Suplování:   Úterý 22.12.2015

datum výpisu: 21.12.2015 (10:37)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

2A8

       

KP

KP

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Balleková Jaroslava (NeV)

 

..

..

                 

Ballová Renata (D)

 

Pi

-

..

..

..

..

-

..

-

   

Fanta Milan (N)

 

Pa

Pa

Pa

Pa

So

-

-

..

..

   

Kovářová Iva (N)

 

Ku

Ku

Po

Ku

-

-

-

-

-

   

Šintalová Pavla (NV)

 

..

..

-

-

..

-

-

-

-

   

Šupková Renata (N)

 

-

-

-

Hs

..

-

..

-

-

   

Vidrnová Vlasta (Doz)

       

Hn

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Brabec Petr

6.hod

odpadá

It

2A8 (It2)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

It

2A8 (It3)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

F

4A

 

zrušeno

Dvořák Zdeněk

7.hod

odpadá

D

1A

 

zrušeno

Dvořáková Dana

8.hod

odpadá

N

1B (Nj)

 

zrušeno

Gergelitsová Šárka

7.hod

odpadá

It

2A8 (It1)

 

zrušeno

Hašková Klára

4.hod

spojeno (Su N)

Hv

1A8 (Evb)

(hv)

 
 

5.hod

odpadá

Hv

2A8 (Eva)

 

Kulturní pořad

 

7.hod

odpadá

Hv

2B8 (Eva)

 

zrušeno

Hnátová Ivana

4.hod

spojeno (Vi Doz)

M

3B8 (A2)

(č.31)

 

Chawnerová Hana

8.hod

odpadá

A

5A8 (A2)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

A

5A8 (A2)

 

zrušeno

Králíková Miroslava

8.hod

odpadá

M

3A8

 

zrušeno

Králová Alena

8.hod

odpadá

N

3A (NJ2)

 

zrušeno

Králová Hana

8.hod

odpadá

R

1B (Rj)

 

zrušeno

Kuťáková Eva

1.hod

změna

VKB

8A8 (VKB2)+

(bi)

 
 

1.hod

spojeno (Ko N)

VKB

4A (VKB1)+

(bi)

 
 

2.hod

změna

VKB

8A8 (VKB2)+

(bi)

 
 

2.hod

spojeno (Ko N)

VKB

4A (VKB1)+

(bi)

 
 

4.hod

supl. (Ko N)

VKB

3B (VKB)+

(bi)

 
 

8.hod

odpadá

Bi

4B

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Bi

1B

 

zrušeno

Mácová Jana

7.hod

odpadá

Bi

3A8

 

zrušeno

Malý Jakub

7.hod

odpadá

M

1B

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

F

1A

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

F

4B

 

zrušeno

Mareš Pavel

4.hod

odpadá

Ov

2A8

 

Kulturní pořad

 

9.hod

odpadá

Z

4A8

 

zrušeno

Marešovská Alena

7.hod

odpadá

Bi

3B

 

zrušeno

Motyčková Hana

8.hod

odpadá

A

5A8 (A1)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

A

5A8 (A1)

 

zrušeno

Nováková Šárka

8.hod

odpadá

Ov

4A8

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Sv

3A

 

zrušeno

Pavlíčková Lada

1.hod

supl. (Fn N)

Tv

1B (H)

(tv)

 
 

2.hod

supl. (Fn N)

Tv

1B (H)

(tv)

 
 

3.hod

supl. (Fn N)

Tv

2B (H)+

(tv)

 
 

4.hod

supl. (Fn N)

Tv

2B (H)+

(tv)

 

Pilátová Eliška

1.hod

supl. (Ba D)

N

3A8 (Nj)

(j1)

 
 

8.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

zrušeno

Poláková Jana

3.hod

supl. (Ko N)

VKB

3B (VKB)+

(bi)

 
 

8.hod

odpadá

Bi

4A

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Bi

1A

 

zrušeno

Soustružník Slavomír

5.hod

supl. (Fn N)

Tv

3B8 (H)+

(tv)

 

Šváchová Jana

7.hod

odpadá

M

4A

 

zrušeno

Turková Luďka

8.hod

odpadá

M

3B (P2)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

M

3B (P1)

 

zrušeno

Vidrnová Vlasta

7.hod

odpadá

D

3B8

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

C

3B (P1)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

C

3B (P2)

 

zrušeno

Pedagogický dohled u třídy:

2A8, 4., 5. hod - Vidrnová Vlasta

 

Zpracováno v systému Bakaláři