Suplování:   Čtvrtek 14.1.2016

datum výpisu: 13.1.2016 (11:10)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

5A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Beznosova Irina (Doz)

 

....

Pa

-

-

..

..

-

..

..

   

Fanta Milan (N)

 

-

-

-

-

..

..

-

So

So

   

Fantová Adéla (D)

 

-

-

..

Ha

..

..

-

-

-

   

Koblerová Jaroslava (Doz)

 

-

Po

-

Hz

Hz

-

-

-

-

   

Prášek Vladimír (Doz)

 

..

-

-

Ms

-

Kv

-

No

..

   

Šupková Renata (N)

 

Ci

Ci

-

Tj

Tj

-

-

-

-

   

Vidrnová Vlasta (L)

 

Kv

-

Kp

-

..

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

3.hod

odpadá

N

5A8 (Nj)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

N

5A8 (Nj)

 

Sportovní kurz

Brabec Petr

1.hod

odpadá

It

5A8 (It1)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

It

5A8 (It1)

 

Sportovní kurz

 

8.hod

odpadá

F

5A8 (PC1)

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

F

5A8 (PC1)

 

Sportovní kurz

Čiperová Markéta

1.hod

supl. (Su N)

Vv

2B8 (Evb)

(vv)

 
 

2.hod

supl. (Su N)

Vv

2B8 (Evb)

(vv)

 

Gergelitsová Šárka

1.hod

odpadá

It

5A8 (It2)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

It

5A8 (It2)

 

Sportovní kurz

Hašková Klára

6.hod

odpadá

Hv

5A8 (Hv)

 

Sportovní kurz

 

7.hod

odpadá

Hv

5A8 (Hv)

 

Sportovní kurz

Heřmanová Darina

5.hod

navíc

A

3B8 (A1)

(č.31)

 

Hovorková Lenka

4.hod

supl. (Ft D)

C

2B8

(ch)

 

Hoza Pavel

4.hod

změna

C

8A8 (A2)

(č.30)

 
 

4.hod

spojeno (Kb Doz)

C

8A8 (A1)

(č.30)

 
 

5.hod

spojeno (Kb Doz)

C

8A8 (A2)

(č.44)

 

Kovaříková Alena

1.hod

supl. (Vi L)

Ch

2A8

(f1)

 
 

6.hod

supl. (Pk Doz)

Ch

2A8

(ch)

 

Kureš Petr

3.hod

supl. (Vi L)

Ch

3B

(f1)

 
 

8.hod

odpadá

Ch

5A8 (PC3)

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

Ch

5A8 (PC3)

 

Sportovní kurz

Kuťáková Eva

9.hod

výměna <<

M

1A

(m1)

z (12.1. 3.hod)

Malý Jakub

3.hod

navíc

F

1A

(z)

 
 

9.hod

výměna >>

F

1A

 

na 12.1. 3.hod

Mareš Pavel

4.hod

supl. (Pk Doz)

Z

3A

(č.44)

 

Marešovská Alena

5.hod

navíc

Tv

3B (H)

(tv)

 
 

6.hod

navíc

Tv

3B (H)

(tv)

 
 

8.hod

odpadá

Bi

5A8 (PC2)

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

Bi

5A8 (PC2)

 

Sportovní kurz

Nováková Šárka

5.hod

navíc

Sv

3A

(m1)

 
 

8.hod

supl. (Pk Doz)

Sv

2A

(m2)

 

Pavlíčková Lada

2.hod

spojeno (Bz Doz)

Tv

1A8 (H)

(tv)

 

Písaříková Jitka

6.hod

odpadá

Vv

5A8 (Vv)

 

Sportovní kurz

 

7.hod

odpadá

Vv

5A8 (Vv)

 

Sportovní kurz

Poláková Jana

2.hod

supl. (Kb Doz)

Bi

7A8

(m2)

 

Smetanová Marie

5.hod

navíc

A

3B8 (A2)

(d)

 

Soustružník Slavomír

8.hod

supl. (Fn N)

Tv

7A8 (H)

(tm)

 
 

9.hod

supl. (Fn N)

Tv

7A8 (H)

(tm)

 

Škoulová Hana

1.hod

přesun <<

KA

4B (KA4)+

(p1)

z 8.hod

 

2.hod

přesun <<

KA

4B (KA4)+

(p1)

z 9.hod

 

8.hod

přesun >>

KA

4B (KA4)+

 

na 1.hod

 

9.hod

přesun >>

KA

4B (KA4)+

 

na 2.hod

Turecká Jana

4.hod

supl. (Su N)

Vv

4A8 (Eva)

(vv)

 
 

5.hod

supl. (Su N)

Vv

4A8 (Eva)

(vv)

 

Pedagogický dohled u třídy:

5A8, 1.- 9. hod - Beznosova Irina, Koblerová Jaroslava, Prášek Vladimír

 

Zpracováno v systému Bakaláři