Suplování:   Pondělí 18.1.2016

datum výpisu: 18.1.2016 (6:52)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

2A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

2B8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

1A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

1B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Renata Ballová (Doz)

 

..

..

..

..

-

..

-

..

-

   

Milan Fanta (N)

 

Bz

Bz

-

-

-

-

-

-

-

   

Ivana Hnátová (Doz)

 

Ha

Ms

No

-

Kv

-

-

-

-

   

Lenka Hovorková (Doz)

       

..

Pk

-

         

Roman Hronek (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Dana Jelínková (Doz)

 

-

....

Pl

..

-

..

..

-

-

   

Radim Klein (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Alena Králová (Doz)

 

..

....

-

Kb

..

Br

         

Hana Králová (L)

 

..

Vi

Vi

-

..

-

-

..

..

   

Hana Krátká (NV)

 

..

-

Mk

-

Ms

Po

         

Eva Kuťáková (Doz)

     

-

               

Jakub Malý (Doz)

   

-

                 

Alena Marešovská (Doz)

 

..

..

-

Mc

-

-

-

-

-

   

Hana Motyčková (Doz)

   

-

-

               

Lada Pavlíčková (Doz)

 

Bz

Bz

Bz

Bz

..

..

-

-

-

   

Eliška Pilátová (Doz)

 

-

-

-

Ds

Ds

..

-

-

-

   

Hana Škoulová (OCR)

 

..

..

..

-

Ch

-

..

-

-

   

Renata Šupková (N)

 

Ci

Ci

..

..

Tj

Tj

-

-

-

   

Jana Šváchová (Doz)

 

..

..

-

-

Ms

Po

-

Hz

-

   

Vlasta Vidrnová (Doz)

       

..

Kp

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Irina Beznosova

1.hod

spojeno (Fn N)

Tv

5A8 (H)

(tv)

 
 

1.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

5A8 (D)

(tv)

 
 

2.hod

spojeno (Fn N)

Tv

5A8 (H)

(tv)

 
 

2.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

5A8 (D)

(tv)

 
 

3.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

1A8 (D)

(tv)

 
 

4.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

1A8 (D)

(tv)

 
 

5.hod

odpadá

Tv

2B8 (H)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

Tv

2B8 (H)

 

Sportovní kurz

Petr Brabec

6.hod

supl. (Ak Doz)

F

4A

(f2)

 

Markéta Čiperová

1.hod

supl. (Su N)

Vv

2A (Vv)

(vv)

 
 

2.hod

supl. (Su N)

Vv

2A (Vv)

(vv)

 

Zdeněk Dvořák

1.hod

změna

D

3B

(m1)

 
 

3.hod

změna

D

3A8

(z)

 

Dana Dvořáková

4.hod

supl. (Pi Doz)

N

3B8 (Nj)

(j1)

 
 

5.hod

supl. (Pi Doz)

N

6A8 (NJ)

(j1)

 

Šárka Gergelitsová

1.hod

odpadá

It

1B (It2)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

It

1B (It2)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

It

1A (It2)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

It

1A (It2)

 

Sportovní kurz

Klára Hašková

3.hod

odpadá

Hv

2A8 (Evb)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

Hv

2A8 (Evb)

 

Sportovní kurz

Lenka Hovorková

1.hod

supl. (Hn Doz)

D

1A8

(f1)

 
 

2.hod

změna

D

2B

(m1)

 

Pavel Hoza

3.hod

změna

C

8A8

(bi)

 
 

8.hod

supl. (Sv Doz)

C

8A8

(f1)

 

Hana Chawnerová

5.hod

supl. (Sh OCR)

A

1A8 (A2)

(j3)

 

Jaroslava Koblerová

4.hod

supl. (Ak Doz)

M

8A8

(m2)

 

Jan Kolouch

1.hod

odpadá

It

1B (It1)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

It

1B (It1)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

It

1A (It1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

It

1A (It1)

 

Sportovní kurz

Alena Kovaříková

5.hod

supl. (Hn Doz)

Ch

3A8

(f1)

 

Miroslava Králíková

2.hod

změna

Bi

1A8

(bi)

 

Petr Kureš

5.hod

supl. (Vi Doz)

Ch

3B

(ch)

 

Jana Mácová

3.hod

odpadá

Z

2B8

 

Sportovní kurz

 

4.hod

supl. (Ma Doz)

Bi

4A8

(bi)

 
 

5.hod

odpadá

Z

2A8

 

Sportovní kurz

Jakub Malý

3.hod

supl. (Kr NV)

F

4B

(č.44)

 

Pavel Mareš

2.hod

supl. (Hn Doz)

Ov

3B8

(č.31)

 
 

5.hod

supl. (Kr NV)

Z

4A8 (A1)

(č.30)

 
 

5.hod

spojeno (Sv Doz)

Z

4A8 (A2)

(č.30)

 

Šárka Nováková

3.hod

supl. (Hn Doz)

Sv

5A8

(m1)

 

Roman Palla

3.hod

supl. (Je Doz)

A

2A (A2)

(pr)

 

Jana Poláková

1.hod

odpadá

Bi

2B8

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

M

2B8

 

Sportovní kurz

 

6.hod

supl. (Kr NV)

M

4A8 (A2)

(m1)

 
 

6.hod

spojeno (Sv Doz)

M

4A8 (A1)

(m1)

 

Vladimír Prášek

5.hod

supl. (Ha Doz)

M

2A

(m1)

 

Marie Smetanová

3.hod

odpadá

A

1B (A1)

 

Sportovní kurz

Jana Turecká

5.hod

supl. (Su N)

Vv

3B8 (Eva)

(vv)

 
 

6.hod

supl. (Su N)

Vv

3B8 (Eva)

(vv)

 

Vlasta Vidrnová

2.hod

supl. (Kh L)

R

3B (Rj)

(m2)

 
 

3.hod

supl. (Kh L)

R

3B (Rj)

(m2)

 

Jana Zemanová

3.hod

odpadá

Fr

1A (Fr)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

Fr

1A (Fr)

 

Sportovní kurz

Pedagogický dohled u třídy:

2A8, 1.- 9. hod - Lada Pavlíčková, Eliška Pilátová

2B8, 1.- 9. hod - Ivana Hnátová, Dana Jelínková

1A, 1.- 9. hod - Renata Ballová, Alena Marešovská, Jana Šváchová

1B, 1.- 9. hod - Roman Hronek, Radim Klein

 

Zpracováno v systému Bakaláři