Suplování:   Úterý 19.1.2016

datum výpisu: 18.1.2016 (13:29)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

2A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

2B8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

1A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

1B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Jaroslava Balleková (OCR)

 

..

..

                 

Renata Ballová (Doz)

 

Ak

-

..

..

..

..

-

..

-

   

Milan Fanta (N)

 

..

..

..

..

So

-

-

So

So

   

Šárka Gergelitsová (Doz)

 

-

-

-

-

..

..

..

-

-

   

Ivana Hnátová (Doz)

 

-

..

Vi

Vi

Hz

Hz

-

-

-

   

Roman Hronek (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Dana Jelínková (Doz)

 

..

-

..

..

Sm

Zi

-

-

-

   

Radim Klein (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Hana Krátká (NV)

 

No

..

Ki

Ki

-

-

         

Jakub Malý (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

         

Alena Marešovská (Doz)

 

-

Br

Mc

Hz

-

-

Dz

-

-

   

Lada Pavlíčková (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Eliška Pilátová (Doz)

 

-

Ak

..

..

Bz

-

-

So

So

   

Hana Škoulová (OCR)

 

-

....

Pl

..

..

-

-

-

-

   

Renata Šupková (N)

 

-

-

-

Hs

..

-

..

-

-

   

Jana Šváchová (Doz)

 

..

..

-

Po

Po

-

Br

-

-

   

Jana Zemanová (N)

   

-

-

-

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Irina Beznosova

1.hod

odpadá

Tv

1B (D)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

Tv

1B (D)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

změna

Tv

2B (D)

(tv)

 
 

3.hod

navíc

Tv

2B (H)

(tv)

 
 

4.hod

změna

Tv

2B (D)

(tv)

 
 

4.hod

navíc

Tv

2B (H)

(tv)

 
 

5.hod

spojeno (Pi Doz)

Tv

3B8 (D)

(tm)

 

Petr Brabec

2.hod

supl. (Ma Doz)

F

5A8

(f2)

 
 

5.hod

odpadá

It

2B8 (It3)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

It

2A8 (It2)

 

Sportovní kurz

 

7.hod

supl. (Sv Doz)

F

4A

(f1)

 

Zdeněk Dvořák

7.hod

supl. (Ma Doz)

D

3B

(fr)

 

Dana Dvořáková

3.hod

odpadá

C

1B

 

Sportovní kurz

 

8.hod

odpadá

N

1B (Nj)

 

Sportovní kurz

Adéla Fantová

3.hod

odpadá

Ch

2B8

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

Ch

1A

 

Sportovní kurz

Klára Hašková

4.hod

spojeno (Su N)

Hv

1A8 (Eva)

(hv)

 
 

5.hod

odpadá

Hv

2A8 (Evb)

 

Sportovní kurz

 

7.hod

odpadá

Hv

2B8 (Evb)

 

Sportovní kurz

Pavel Hoza

4.hod

supl. (Ma Doz)

C

8A8

(č.44)

 
 

5.hod

spojeno (Hn Doz)

C

5A8 (A2)

(č.44)

 
 

6.hod

spojeno (Hn Doz)

C

5A8 (A1)

(č.44)

 

Alena Kovaříková

1.hod

odpadá

Ch

2A8

 

Sportovní kurz

Miroslava Králíková

3.hod

spojeno (Kr NV)

M

4B (P1)

(m2)

 
 

4.hod

spojeno (Kr NV)

M

4B (P2)

(m2)

 

Alena Králová

1.hod

supl. (Ba Doz)

N

3A8 (Nj)

(j1)

 
 

2.hod

supl. (Pi Doz)

N

3B8 (Nj)

(j1)

 

Hana Králová

8.hod

odpadá

R

1B (Rj)

 

Sportovní kurz

Eva Kuťáková

3.hod

odpadá

M

1A

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

Bi

1B

 

Sportovní kurz

Jana Mácová

3.hod

supl. (Ma Doz)

Bi

4A8

(č.44)

 

Jakub Malý

7.hod

odpadá

M

1B

 

Sportovní kurz

 

8.hod

odpadá

F

1A

 

Sportovní kurz

Pavel Mareš

4.hod

odpadá

Ov

2A8

 

Sportovní kurz

Šárka Nováková

1.hod

supl. (Kr NV)

Ov

4A8

(č.44)

 
 

6.hod

odpadá

Sv

1B

 

Sportovní kurz

Roman Palla

1.hod

odpadá

A

2B8 (A2)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

supl. (Sh OCR)

A

1A8 (A2)

(j4)

 

Jana Poláková

2.hod

odpadá

Bi

2A8

 

Sportovní kurz

 

4.hod

supl. (Sv Doz)

M

6A8

(č.30)

 
 

5.hod

supl. (Sv Doz)

M

4A8

(m1)

 
 

9.hod

odpadá

Bi

1A

 

Sportovní kurz

Vladimír Prášek

3.hod

navíc

M

2A

(ch)

 

Marie Smetanová

4.hod

odpadá

A

1B (A1)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

supl. (Je Doz)

A

8A8 (A2)

(j2)

 

Slavomír Soustružník

5.hod

supl. (Fn N)

Tv

3B8 (H)+

(tv)

 
 

8.hod

supl. (Fn N)

Tv

8A8 (H)

(tm)

 
 

8.hod

spojeno (Pi Doz)

Tv

8A8 (D)

(tm)

 
 

9.hod

supl. (Fn N)

Tv

8A8 (H)

(tm)

 
 

9.hod

spojeno (Pi Doz)

Tv

8A8 (D)

(tm)

 

Luďka Turková

4.hod

navíc

Z

2A

(č.11)

 

Vlasta Vidrnová

3.hod

spojeno (Hn Doz)

C

3B8 (A2)

(fr)

 
 

4.hod

spojeno (Hn Doz)

C

3B8 (A1)

(fr)

 

Věra Ziková

1.hod

odpadá

A

2B8 (A1)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

A

2A8 (A1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

supl. (Je Doz)

A

8A8 (A2)

(j2)

 

Pedagogický dohled u třídy:

2A8, 1.- 9. hod - Lada Pavlíčková, Eliška Pilátová

2B8, 1.- 9. hod - Ivana Hnátová, Dana Jelínková

1A, 1.- 9. hod - Renata Ballová, Alena Marešovská, Jana Šváchová

1B, 1.- 9. hod - Roman Hronek, Radim Klein

 

Zpracováno v systému Bakaláři