Suplování:   Čtvrtek 21.1.2016

datum výpisu: 20.1.2016 (12:02)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

2A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

2B8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

1A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

1B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Jaroslava Balleková (OCR)

 

..

..

                 

Renata Ballová (Doz)

 

Ds

....

Ds

..

..

..

-

-

-

   

Milan Fanta (N)

 

-

-

-

-

..

..

-

So

So

   

Ivana Hnátová (Doz)

 

Ki

..

-

Vi

-

-

-

-

-

   

Lenka Hovorková (L)

 

-

-

                 

Roman Hronek (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Dana Jelínková (Doz)

 

..

Pl

..

-

-

-

-

-

-

   

Radim Klein (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Eva Kuťáková (Doz)

 

-

..

                 

Jakub Malý (Doz)

     

-

-

             

Alena Marešovská (Doz)

 

..

..

....

-

..

..

-

..

..

   

Lada Pavlíčková (Doz)

 

....

Bz

-

-

-

-

-

-

-

   

Eliška Pilátová (Doz)

 

-

Kv

..

..

Ak

..

-

-

-

   

Renata Šupková (N)

 

..

..

-

Tj

Tj

-

-

-

-

   

Jana Šváchová (Doz)

 

Po

Po

-

Ms

Ha

Ha

-

-

-

   

Věra Ziková (DVPP)

 

Pl

-

Si

-

..

..

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Irina Beznosova

2.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

1A8 (D)

(tm)

 

Petr Brabec

7.hod

odpadá

F

1B

 

Sportovní kurz

Zdeněk Dvořák

1.hod

odpadá

D

1B

 

Sportovní kurz

Dana Dvořáková

1.hod

supl. (Ba Doz)

N

3A8 (Nj)

(j1)

 
 

3.hod

supl. (Ba Doz)

N

5A8 (Nj)

(j1)

 
 

4.hod

odpadá

C

1B

 

Sportovní kurz

Adéla Fantová

3.hod

odpadá

Ch

1A

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

Ch

2B8

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

Ch

1A (PC1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

Ch

1A (PC1)

 

Sportovní kurz

Klára Hašková

1.hod

odpadá

Hv

2B8 (Evb)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

Hv

2B8 (Evb)

 

Sportovní kurz

Lenka Hovorková

3.hod

odpadá

C

2B8

 

Sportovní kurz

 

5.hod

spojeno (Sv Doz)

C

4A (P2)

(č.11)

 
 

6.hod

spojeno (Sv Doz)

C

4A (P1)

(č.11)

 

Pavel Hoza

4.hod

změna

C

8A8 (A2)

(f2)

 

Jaroslava Koblerová

1.hod

změna

M

7A8

(č.44)

 

Alena Kovaříková

2.hod

supl. (Pi Doz)

N

3B8 (Nj)

(j1)

 
 

4.hod

odpadá

Ch

2A8

 

Sportovní kurz

Miroslava Králíková

1.hod

supl. (Hn Doz)

Bi

1A8

(č.30)

 

Alena Králová

5.hod

supl. (Pi Doz)

N

6A8 (NJ)

(j1)

 

Hana Králová

3.hod

odpadá

R

1B (Rj)

 

Sportovní kurz

Hana Krátká

1.hod

odpadá

C

1A

 

Sportovní kurz

Eva Kuťáková

5.hod

odpadá

Bi

1B

 

Sportovní kurz

Jana Mácová

5.hod

odpadá

Z

2B8

 

Sportovní kurz

Jakub Malý

5.hod

odpadá

F

1A (PC2)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

F

1A (PC2)

 

Sportovní kurz

 

8.hod

odpadá

M

1B

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

F

1A

 

Sportovní kurz

Pavel Mareš

4.hod

supl. (Sv Doz)

Z

3B

(f1)

 
 

8.hod

odpadá

Z

1A

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

Z

1B

 

Sportovní kurz

Roman Palla

1.hod

supl. (Zi DVPP)

A

3A (A2)

(vv)

 
 

2.hod

supl. (Je Doz)

A

2A (A2)

(14)

 
 

5.hod

odpadá

A

2A8 (A2)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

A

2B8 (A2)

 

Sportovní kurz

Jana Poláková

1.hod

supl. (Sv Doz)

M

4A8

(m1)

 
 

2.hod

supl. (Sv Doz)

M

6A8

(m1)

 
 

3.hod

odpadá

Bi

2A8

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

Bi

1A

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

Bi

1A (PC3)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

Bi

1A (PC3)

 

Sportovní kurz

Vladimír Prášek

6.hod

odpadá

M

2A8

 

Sportovní kurz

Slavomír Soustružník

8.hod

supl. (Fn N)

Tv

7A8 (H)

(tm)

 
 

9.hod

supl. (Fn N)

Tv

7A8 (H)

(tm)

 

Pavla Šintalová

3.hod

supl. (Zi DVPP)

A

4A (A1)

(vv)

 

Jana Turecká

4.hod

supl. (Su N)

Vv

4A8 (Evb)

(vv)

 
 

5.hod

supl. (Su N)

Vv

4A8 (Evb)

(vv)

 

Vlasta Vidrnová

1.hod

odpadá

C

2A8

 

Sportovní kurz

 

4.hod

supl. (Hn Doz)

C

3B8

(m2)

 

Pedagogický dohled u třídy:

2A8, 1.- 9. hod - Lada Pavlíčková, Eliška Pilátová

2B8, 1.- 9. hod - Ivana Hnátová, Dana Jelínková

1A, 1.- 9. hod - Renata Ballová, Alena Marešovská, Jana Šváchová

1B, 1.- 9. hod - Roman Hronek, Radim Klein

Matematická olympiáda (kategorie B,C) - 8:00 ve studovně

 

Zpracováno v systému Bakaláři