Suplování:   Pátek 22.1.2016

datum výpisu: 21.1.2016 (12:09)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

2A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

2B8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

1A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

1B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Renata Ballová (Doz)

 

Ha

..

..

-

-

-

-

-

-

   

Dana Dvořáková (L)

 

Ha

..

..

..

             

Milan Fanta (N)

 

..

..

So

So

So

So

-

-

-

   

Ivana Hnátová (Doz)

 

..

Ha

Kr

..

Kv

Ki

-

-

-

   

Roman Hronek (Doz)

 

-

Vi

-

-

-

-

-

-

-

   

Hana Chawnerová (DVPP)

 

-

-

-

Sm

Vi

..

         

Dana Jelínková (Doz)

 

-

Sh

Zi

Pl

Vi

-

-

-

-

   

Radim Klein (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Alena Marešovská (Doz)

 

..

..

Kb

-

..

..

-

-

-

   

Lada Pavlíčková (Doz)

 

..

..

Bz

Bz

-

-

-

-

-

   

Eliška Pilátová (Doz)

 

Ga

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Renata Šupková (N)

 

....

-

Tj

Tj

Tj

Tj

-

-

-

   

Jana Šváchová (Doz)

 

..

..

-

Kh

Dz

Dz

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Irina Beznosova

3.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

6A8 (D)

(tm)

 
 

4.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

6A8 (D)

(tm)

 

Petr Brabec

5.hod

odpadá

F

1B (PC2)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

F

1B (PC2)

 

Sportovní kurz

Zdeněk Dvořák

5.hod

spojeno (Sv Doz)

C

6A8 (A2)

(d)

 
 

6.hod

spojeno (Sv Doz)

C

6A8 (A1)

(d)

 

Šárka Gergelitsová

1.hod

spojeno (Pi Doz)

Pm

4A8 (P1)

(p1)

 

Lenka Hovorková

1.hod

supl. (Ba Doz)

C

2A (NJ1)

(fr)

 
 

1.hod

spojeno (Ds L)

C

2A (NJ2)

(fr)

 
 

2.hod

supl. (Hn Doz)

D

5A8

(č.11)

 
 

6.hod

odpadá

D

2B8

 

Sportovní kurz

Jaroslava Koblerová

3.hod

supl. (Ma Doz)

M

8A8

(m1)

 

Alena Kovaříková

5.hod

supl. (Hn Doz)

Ch

3B8

(f2)

 
 

6.hod

odpadá

Ch

1B (PC1)

 

Sportovní kurz

Miroslava Králíková

6.hod

supl. (Hn Doz)

M

3A8

(f1)

 

Hana Králová

4.hod

supl. (Sv Doz)

Sv

4A

(14)

 

Hana Krátká

3.hod

supl. (Hn Doz)

C

4A8

(f1)

 
 

4.hod

odpadá

C

1A (P2)

 

Sportovní kurz

Eva Kuťáková

3.hod

odpadá

M

1A (P2)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

M

1A (P1)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

Bi

1B (PC3)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

Bi

1B (PC3)

 

Sportovní kurz

Jana Mácová

3.hod

odpadá

Z

2A8

 

Sportovní kurz

Jakub Malý

2.hod

odpadá

M

1B (P2)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

M

1B (P1)

 

Sportovní kurz

Pavel Mareš

3.hod

odpadá

Ov

2B8

 

Sportovní kurz

Roman Palla

4.hod

supl. (Je Doz)

A

8A8 (A2)

(p2)

 
 

5.hod

odpadá

A

2B8 (A2)

 

Sportovní kurz

Jana Poláková

1.hod

odpadá

M

2B8 (A2)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

M

2B8 (A1)

 

Sportovní kurz

Vladimír Prášek

2.hod

odpadá

M

2A8

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

M

2A8 (A2)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

M

2A8 (A1)

 

Sportovní kurz

Marie Smetanová

1.hod

odpadá

A

1B (A1)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

supl. (Ch DVPP)

A

8A8 (A1)

(j4)

 
 

5.hod

odpadá

A

1A (A2)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

A

1A (A2)

 

Sportovní kurz

Slavomír Soustružník

3.hod

supl. (Fn N)

Tv

6A8 (H)

(tv)

 
 

4.hod

supl. (Fn N)

Tv

6A8 (H)

(tv)

 
 

5.hod

supl. (Fn N)

Tv

4B (H)+

(ddm)

 
 

6.hod

supl. (Fn N)

Tv

4B (H)+

(ddm)

 

Hana Škoulová

1.hod

odpadá

A

1B (A2)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

supl. (Je Doz)

A

6A8 (A2)

(vv)

 
 

5.hod

odpadá

A

1A (A1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

A

1A (A1)

 

Sportovní kurz

Jana Turecká

3.hod

supl. (Su N)

Vv

1A8 (Eva)

(vv)

 
 

4.hod

supl. (Su N)

Vv

1A8 (Eva)

(vv)

 
 

5.hod

supl. (Su N)

Vv

2B (Vv)

(vv)

 
 

6.hod

supl. (Su N)

Vv

2B (Vv)

(vv)

 

Vlasta Vidrnová

2.hod

supl. (Hr Doz)

D

3B8

(f1)

 
 

5.hod

supl. (Je Doz)

C

3B (A2)

(m1)

 
 

5.hod

spojeno (Ch DVPP)

C

3B (A1)

(m1)

 
 

6.hod

odpadá

C

2A8 (A2)

 

Sportovní kurz

Věra Ziková

3.hod

supl. (Je Doz)

A

7A8 (A2)

(j4)

 
 

4.hod

odpadá

A

2A8 (A1)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

A

2B8 (A1)

 

Sportovní kurz

Pedagogický dohled u třídy:

2A8, 1.- 9. hod - Lada Pavlíčková, Eliška Pilátová

2B8, 1.- 9. hod - Ivana Hnátová, Dana Jelínková

1A, 1.- 9. hod - Renata Ballová, Alena Marešovská, Jana Šváchová

1B, 1.- 9. hod - Roman Hronek, Radim Klein

 

Zpracováno v systému Bakaláři