Suplování:   Středa 27.1.2016

datum výpisu: 26.1.2016 (9:18)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Irina Beznosova (Doz)

     

Pa

Pa

Pa

Pa

         

Milan Fanta (N)

 

-

....

Kn

Kn

Kn

Kn

-

-

-

   

Hana Králová (Doz)

       

..

..

-

         

Vlasta Krůtová (Doz)

     

..

..

             

Petr Kureš (N)

 

..

..

Po

-

-

-

-

-

-

   

Pavel Mareš (Doz)

   

Po

-

               

Šárka Nováková (Doz)

     

-

Sv

             

Renata Šupková (N)

 

Sj

Sj

-

-

-

-

-

-

-

   

Luďka Turková (Doz)

   

Pi

-

               

Vlasta Vidrnová (Doz)

     

Mc

Hn

..

..

         

Jana Zemanová (Doz)

     

..

-

             

Věra Ziková (D)

 

....

Hm

..

..

-

Sh

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Darina Heřmanová

2.hod

supl. (Zi D)

A

2B8 (A1)

(st)

 

Ivana Hnátová

4.hod

supl. (Vi Doz)

F

2A8

(d)

 

Lenka Hovorková

2.hod

změna

D

2B

(ch)

 

Radim Klein

3.hod

supl. (Fn N)

Tv

4A8 (H)

(tm)

 
 

4.hod

supl. (Fn N)

Tv

4A8 (H)

(tm)

 
 

5.hod

supl. (Fn N)

Tv

3B8 (H)+

(tm)

 
 

6.hod

supl. (Fn N)

Tv

3B8 (H)+

(tm)

 

Alena Králová

3.hod

změna

N

8A8 (NJ1)

(dk)

 

Jana Mácová

3.hod

supl. (Vi Doz)

Z

3B8

(14)

 
 

8.hod

odpadá

Z

6A8

 

zrušeno

Lada Pavlíčková

3.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

4A8 (D)

(tv)

 
 

4.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

4A8 (D)

(tv)

 
 

5.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

3A8 (D)

(ddm)

 
 

6.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

3A8 (D)

(ddm)

 

Eliška Pilátová

2.hod

změna

Ov

1A8 (A2)

(č.9)

 
 

2.hod

spojeno (Tu Doz)

Ov

1A8 (A1)

(č.9)

 

Jana Poláková

2.hod

supl. (Ms Doz)

Bi

7A8

(j3)

 
 

3.hod

supl. (Kp N)

Bi

2A

(ch)

 

Vladimír Prášek

3.hod

změna

M

2A8

(f2)

 
 

9.hod

odpadá

F

6A8

 

zrušeno

Marie Smetanová

2.hod

změna

A

6A8 (A1)

(pr)

 

Jana Šeborová

1.hod

supl. (Su N)

Vv

3A8 (Evb)

(vv)

 
 

2.hod

supl. (Su N)

Vv

3A8 (Evb)

(vv)

 

Pavla Šintalová

5.hod

změna

A

4B (A2)

(pr)

 

Hana Škoulová

3.hod

změna

A

1A8 (A2)

(j2)

 
 

6.hod

supl. (Zi D)

A

2A8 (A1)

(p1)

 

Jana Šváchová

4.hod

supl. (No Doz)

F

8A8

(ch)

 

Zeměpisná olympiáda: 2. - 3. hodinu (z, č. 11)
Soutěž v ruském jazyce: 3. - 6. hodinu (st, č. 44 (pouze 3. hod))
Soutěž ve francouzském jazyce: 3. - 4. hodinu (fr)

 

Zpracováno v systému Bakaláři