Suplování:   Pondělí 29.2.2016

datum výpisu: 28.2.2016 (18:50)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

7A8

       

Pře

Pře

           

3A

       

Pře

Pře

           

3B

       

Pře

Pře

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ballová Renata (NV)

         

-

Pi

-

..

-

   

Gergelitsová Šárka (D)

 

Ku

Kl

Kl

Kl

Kl

Ku

-

Kl

Kl

   

Heřmanová Darina (L)

   

Pl

-

               

Hoza Pavel (Doz)

         

..

           

Chawnerová Hana (OCR)

 

..

..

Si

Sh

-

-

         

Králová Hana (Doz)

           

-

         

Mareš Pavel (Doz)

       

..

-

           

Palla Roman (Doz)

           

-

         

Poláková Jana (Doz)

       

..

-

           

Prášek Vladimír (Doz)

       

..

             

Smetanová Marie (L)

 

-

Je

Pl

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Brabec Petr

4.hod

odpadá

F

7A8 (PC1)

 

Přednáška-beseda

Fanta Milan

1.hod

odpadá

Tv

5A8 (H)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Tv

5A8 (H)

 

zrušeno

Jelínková Dana

2.hod

supl. (Sm L)

A

4A8 (A2)

(j4)

 

Klein Radim

1.hod

navíc

Tv

5A8 (H)

(tm)

 
 

2.hod

navíc

Tv

5A8 (H)

(tm)

 

Kolouch Jan

2.hod

supl. (Ga D)

It

1B (It2)

(p2)

 
 

3.hod

spojeno (Ga D)

It

6A8 (IT2)

(p1)

 
 

4.hod

spojeno (Ga D)

It

6A8 (IT2)

(p1)

 
 

5.hod

supl. (Ga D)

It

1A (It2)

(p2)

 
 

8.hod

supl. (Ga D)

VT

3B (VT)+

(p1)

 
 

9.hod

supl. (Ga D)

VT

3B (VT)+

(p1)

 

Krůtová Vlasta

6.hod

odpadá

Fr

7A8 (FJ1)

 

zrušeno

Kureš Petr

4.hod

odpadá

Ch

7A8 (PC3)

 

Přednáška-beseda

Kuťáková Eva

1.hod

supl. (Ga D)

It

1B (It2)

(p2)

 
 

2.hod

změna

It

1B (It1)

(p1)

 
 

5.hod

změna

It

1A (It1)

(p1)

 
 

6.hod

supl. (Ga D)

It

1A (It2)

(p2)

 

Ošmerová Magda

6.hod

navíc

Sp

5A8 (Sp)

(fr)

 

Palla Roman

2.hod

supl. (Hm L)

A

4A8 (A1)

(dk)

 
 

3.hod

supl. (Sm L)

A

1B (A1)

(j2)

 

Pilátová Eliška

6.hod

supl. (Ba NV)

N

5A8 (Nj)

(j1)

 

Šintalová Pavla

3.hod

supl. (Ch OCR)

A

2A (A1)

(j4)

 

Škoulová Hana

4.hod

supl. (Ch OCR)

A

2B (A2)

(f1)

 

Vidrnová Vlasta

5.hod

odpadá

C

3B

 

Přednáška-beseda

Pedagogický dohled u třídy:

7A8, 4., 5. hod - Poláková Jana

3A, 5. hod - Hoza Pavel

3A, 4. hod - Prášek Vladimír

3B, 4., 5. hod - Mareš Pavel

4. - 5. hod. Beseda 3A, 3B a 7A8 s předsedou poslanecké sněmovny Janem Hamáčkem

 

Zpracováno v systému Bakaláři