Suplování:   Úterý 26.4.2016

datum výpisu: 25.4.2016 (11:46)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

5A8

   

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

1A

   

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

1B

   

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Balleková Jaroslava (OCR)

 

..

..

                 

Brabec Petr (Doz)

   

-

..

..

Ga

Ga

Ga

-

-

   

Dvořáková Dana (Doz)

   

..

..

Ak

..

-

-

..

-

   

Fantová Adéla (N)

     

Kv

..

-

-

         

Malý Jakub (Doz)

   

-

-

-

-

-

..

..

-

   

Palla Roman (N)

 

Sh

Ch

Sm

..

..

-

-

-

-

   

Škoulová Hana (Doz)

   

....

Hm

..

..

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

2.hod

odpadá

Tv

1B (D)

 

Exkurze

Dvořák Zdeněk

7.hod

odpadá

D

1A

 

Exkurze

Dvořáková Dana

1.hod

navíc

C

7A8

(m2)

 

Gergelitsová Šárka

5.hod

spojeno (Br Doz)

It

2B8 (It3)

(p2)

 
 

6.hod

spojeno (Br Doz)

It

2A8 (It2)

(p2)

 
 

7.hod

spojeno (Br Doz)

It

2A8 (It3)

(p2)

 

Heřmanová Darina

3.hod

supl. (Sh Doz)

A

1A8 (A2)

(j4)

 

Hnátová Ivana

5.hod

odpadá

M

5A8 (A2)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

M

5A8 (A1)

 

Exkurze

Hovorková Lenka

4.hod

odpadá

D

5A8

 

Exkurze

Hoza Pavel

5.hod

odpadá

C

5A8 (A1)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

C

5A8 (A2)

 

Exkurze

Chawnerová Hana

2.hod

supl. (Pl N)

A

1A8 (A1)

(j4)

 
 

5.hod

změna

A

8A8 (A1)

(dk)

 
 

6.hod

změna

A

8A8 (A1)

(dk)

 
 

8.hod

odpadá

A

5A8 (A2)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

A

5A8 (A2)

 

Exkurze

Klein Radim

2.hod

odpadá

Tv

1B (H)

 

Exkurze

Koblerová Jaroslava

1.hod

odpadá

M

7A8 (P2)

 

zrušeno

 

2.hod

navíc

M

7A8

(m2)

 

Kovaříková Alena

3.hod

supl. (Ft N)

Ch

2B8

(ch)

 

Králová Alena

4.hod

supl. (Ds Doz)

N

4A8 (NJ)

(p2)

 

Králová Hana

8.hod

odpadá

R

1B (Rj)

 

Exkurze

Krátká Hana

2.hod

odpadá

C

1A

 

Exkurze

Kureš Petr

3.hod

odpadá

Ch

5A8

 

Exkurze

Kuťáková Eva

3.hod

odpadá

M

1A

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

Bi

1B

 

Exkurze

Marešovská Alena

2.hod

odpadá

Bi

5A8

 

Exkurze

Motyčková Hana

8.hod

odpadá

A

5A8 (A1)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

A

5A8 (A1)

 

Exkurze

Nováková Šárka

6.hod

odpadá

Sv

1B

 

Exkurze

Poláková Jana

9.hod

odpadá

Bi

1A

 

Exkurze

Smetanová Marie

3.hod

supl. (Pl N)

A

2A8 (A2)

(p2)

 
 

4.hod

odpadá

A

1B (A1)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

A

1A (A2)

 

Exkurze

Škoulová Hana

1.hod

supl. (Pl N)

A

2B8 (A2)

(vv)

 

Pedagogický dohled u třídy:

5A8, 2.- 9. hod - Brabec Petr

1A, 2.- 9. hod - Malý Jakub

1B, 2.- 9. hod - Dvořáková Dana

5A8, 1A, 1B Exkurze - Škoda Mladá Boleslav
(sraz v 8:40 před šatnami)

 

Zpracováno v systému Bakaláři