Suplování:   Úterý 10.5.2016

datum výpisu: 9.5.2016 (12:44)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

7A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Beznosova Irina (Doz)

 

Pa

Pa

Pa

Pa

Pa

-

         

Fantová Adéla (N)

     

Kv

Kp

-

-

         

Koblerová Jaroslava (Doz)

 

..

..

..

..

-

-

         

Králová Alena (L)

 

-

-

..

-

..

           

Králová Hana (Doz)

 

....

Vi

..

..

..

-

-

..

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Balleková Jaroslava

1.hod

odpadá

MV

8A8 (MV)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

MV

8A8 (MV)+

 

Ukončila studium

Ballová Renata

6.hod

odpadá

N

4B (NJ1)

 

Ukončila studium

Dvořáková Dana

1.hod

odpadá

C

7A8 (P1)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

C

7A8 (P2)

 

Exkurze

Hnátová Ivana

5.hod

změna

M

5A8 (A2)

(č.11)

 
 

6.hod

změna

M

5A8 (A1)

(č.11)

 

Hovorková Lenka

3.hod

odpadá

C

4A

 

Ukončila studium

Hoza Pavel

2.hod

výměna >>

D

4A8

 

na 3.hod

 

3.hod

výměna <<

D

4A8

(č.44)

z 2.hod

 

4.hod

odpadá

C

8A8

 

Ukončila studium

Chawnerová Hana

5.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

Jelínková Dana

5.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

Klein Radim

8.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

Ukončila studium

Kovaříková Alena

3.hod

supl. (Ft N)

Ch

2B8

(ch)

 

Králíková Miroslava

3.hod

odpadá

M

4B (P2)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

M

4B (P1)

 

Ukončila studium

 

8.hod

změna

M

3A8

(č.31)

 

Králová Alena

6.hod

odpadá

N

4B (NJ2)

 

Ukončila studium

Krátká Hana

3.hod

odpadá

C

4B (P1)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

C

4B (P2)

 

Ukončila studium

Kureš Petr

4.hod

supl. (Ft N)

Ch

1A

(ch)

 
 

6.hod

odpadá

Ch

7A8

 

Exkurze

Kuťáková Eva

1.hod

odpadá

VKB

8A8 (VKB2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKB

8A8 (VKB2)+

 

Ukončila studium

 

8.hod

výměna <<

M

1A

(f1)

z 11.5. 4.hod

Malý Jakub

7.hod

změna

M

1B

(f1)

 
 

8.hod

výměna >>

F

1A

 

na 11.5. 4.hod

Mareš Pavel

1.hod

odpadá

SVS

8A8 (SVS2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SVS

8A8 (SVS2)+

 

Ukončila studium

Nováková Šárka

5.hod

odpadá

Sv

3B

 

změna hodiny

Ošmerová Magda

3.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp1)

 

Ukončila studium

Palla Roman

4.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

Pavlíčková Lada

1.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

1B (D)

(tm)

 
 

2.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

1B (D)

(tm)

 
 

3.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

2B (D)

(ddm)

 
 

4.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

2B (D)

(ddm)

 
 

5.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

3A8 (D)

(tm)

 

Pilátová Eliška

8.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

FCE

4A (FCE2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

FCE

4A (FCE2)+

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

Šváchová Jana

1.hod

odpadá

VKM

8A8 (VKM2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

výměna <<

M

4A8

(m1)

z 3.hod

 

3.hod

výměna >>

M

4A8

 

na 2.hod

 

5.hod

změna

F

3B

(f1)

 
 

6.hod

odpadá

M

4A

 

Ukončila studium

Turková Luďka

8.hod

změna

M

3B (P2)

(č.11)

 
 

9.hod

změna

M

3B (P1)

(č.11)

 

Vidrnová Vlasta

2.hod

supl. (Kh Doz)

R

2B (RJ)

(č.11)

 

Ziková Věra

4.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

Pedagogický dohled u třídy:

7A8, 1.- 6. hod - Koblerová Jaroslava

 

Zpracováno v systému Bakaláři