Suplování:   Úterý 31.5.2016

datum výpisu: 30.5.2016 (11:45)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

7A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

3A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

3B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

4A

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Brabec Petr (Doz)

 

-

-

..

..

Ga

Ga

Ga

-

-

   

Fantová Adéla (N)

     

Kv

Kp

-

-

         

Chawnerová Hana (N)

 

..

-

..

..

..

..

-

Sh

Sh

   

Klein Radim (Doz)

 

Pa

Pa

Pa

Pa

Pa

-

-

       

Koblerová Jaroslava (Doz)

 

..

..

..

..

-

-

-

-

-

   

Prášek Vladimír (Doz)

 

Ha

Ha

-

....

..

..

-

-

-

   

Šváchová Jana (Doz)

 

..

..

Ga

Dz

-

..

-

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Balleková Jaroslava

1.hod

odpadá

MV

8A8 (MV)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

MV

8A8 (MV)+

 

Ukončila studium

Ballová Renata

1.hod

výměna >>

N

3A8 (Nj)

 

na 6.6. 5.hod

 

3.hod

odpadá

KN

7A8 (KN)+

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

KN

7A8 (KN)+

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

N

4B (NJ1)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

N

3A (NJ1)

 

Exkurze

Dvořák Zdeněk

2.hod

odpadá

D

3B

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

SD

7A8 (SD)+

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Sv Doz)

C

6A8

(č.30)

 

Dvořáková Dana

1.hod

odpadá

C

7A8 (P1)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

C

7A8 (P2)

 

Exkurze

Gergelitsová Šárka

3.hod

supl. (Sv Doz)

M

4A8

(č.44)

 
 

5.hod

spojeno (Br Doz)

It

2B8 (It3)

(p2)

 
 

6.hod

spojeno (Br Doz)

It

2A8 (It2)

(p2)

 
 

7.hod

spojeno (Br Doz)

It

2A8 (It3)

(p2)

 

Heřmanová Darina

5.hod

odpadá

A

3A (A1)

 

Exkurze

Hnátová Ivana

1.hod

výměna <<

F

3A8

(f1)

z 6.6. 5.hod

Hovorková Lenka

1.hod

spojeno (Pk Doz)

C

2A (P2)

(č.9)

 
 

2.hod

spojeno (Pk Doz)

C

2A (P1)

(č.9)

 
 

3.hod

odpadá

C

4A

 

Ukončila studium

Hoza Pavel

1.hod

odpadá

C

3A

 

Exkurze

 

2.hod

výměna >>

D

4A8

 

na 3.6. 4.hod

 

4.hod

odpadá

C

8A8

 

Ukončila studium

Jelínková Dana

1.hod

odpadá

A

3B (A2)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

KA

7A8 (KA1)+

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

KA

7A8 (KA1)+

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

Klein Radim

8.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

Ukončila studium

Kovaříková Alena

3.hod

supl. (Ft N)

Ch

2B8

(ch)

 

Králíková Miroslava

3.hod

odpadá

M

4B (P2)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

M

4B (P1)

 

Ukončila studium

Králová Alena

3.hod

odpadá

N

8A8 (NJ1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

D

7A8

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

N

4B (NJ2)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

N

3A (NJ2)

 

Exkurze

Králová Hana

3.hod

odpadá

SVS

3B (SVS1)+

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

SVS

3B (SVS1)+

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

Sv

4A

 

Ukončila studium

Krátká Hana

3.hod

odpadá

C

4B (P1)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

C

4B (P2)

 

Ukončila studium

Kureš Petr

4.hod

supl. (Ft N)

Ch

1A

(ch)

 
 

6.hod

odpadá

Ch

7A8

 

Exkurze

Kuťáková Eva

1.hod

odpadá

VKB

8A8 (VKB2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKB

8A8 (VKB2)+

 

Ukončila studium

Mácová Jana

2.hod

odpadá

Bi

3A

 

Exkurze

Mareš Pavel

1.hod

odpadá

SVS

8A8 (SVS2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

výměna <<

Z

4A8

(z)

z 3.6. 4.hod

Marešovská Alena

3.hod

odpadá

VKB

3B (VKB)+

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

VKB

3B (VKB)+

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

Bi

3B

 

Exkurze

Nováková Šárka

5.hod

odpadá

Sv

3B

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

Sv

3A

 

Exkurze

Ošmerová Magda

1.hod

výměna >>

Sp

3A8 (Sp)

 

na 6.6. 5.hod

 

3.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp1)

 

Ukončila studium

Palla Roman

4.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

Pavlíčková Lada

1.hod

supl. (Kn Doz)

Tv

1B (H)

(tv)

 
 

2.hod

supl. (Kn Doz)

Tv

1B (H)

(tv)

 
 

3.hod

supl. (Kn Doz)

Tv

2B (H)+

(tv)

 
 

4.hod

supl. (Kn Doz)

Tv

2B (H)+

(tv)

 
 

5.hod

supl. (Kn Doz)

Tv

3B8 (H)+

(tv)

 

Pilátová Eliška

8.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

FCE

4A (FCE2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

FCE

4A (FCE2)+

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

Škoulová Hana

8.hod

supl. (Ch N)

A

5A8 (A2)

(j3)

 
 

9.hod

supl. (Ch N)

A

5A8 (A2)

(j3)

 

Turková Luďka

6.hod

odpadá

M

3A

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

M

3B (P2)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

M

3B (P1)

 

Exkurze

Vidrnová Vlasta

8.hod

odpadá

C

3B (P1)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

C

3B (P2)

 

Exkurze

Ziková Věra

4.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

3A (A2)

 

Exkurze

 

Zpracováno v systému Bakaláři