Suplování:   Středa 1.6.2016

datum výpisu: 31.5.2016 (10:50)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

2A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

       

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4A

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Fantová Adéla (N)

     

-

-

-

-

         

Heřmanová Darina (DVPP)

 

-

-

..

Pl

-

Pl

         

Chawnerová Hana (N)

 

Zi

....

Sm

-

Zi

Sh

-

-

-

   

Králová Alena (Doz)

 

-

-

..

..

..

..

-

       

Pavlíčková Lada (DVPP)

 

..

..

-

-

-

-

         

Šintalová Pavla (DVPP)

 

..

..

....

-

..

-

         

Vidrnová Vlasta (Doz)

 

..

..

Ms

..

..

..

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

1.hod

odpadá

Tv

2A8 (H)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

Tv

2A8 (H)

 

Exkurze

Dvořáková Dana

1.hod

výměna >>

C

7A8

 

na 26.5. 7.hod

Koblerová Jaroslava

1.hod

odpadá

VKM

4B (VKM1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKM

4B (VKM1)+

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

M

8A8

 

Ukončila studium

Kolouch Jan

1.hod

odpadá

VT

8A8 (VT1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VT

8A8 (VT1)+

 

Ukončila studium

Králová Hana

1.hod

odpadá

SVS

8A8 (SVS1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SVS

8A8 (SVS1)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

Sv

4A

 

Ukončila studium

Krátká Hana

3.hod

odpadá

C

4B

 

Ukončila studium

Krůtová Vlasta

1.hod

odpadá

KFr

8A8 (KFr1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KFr

8A8 (KFr1)+

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Fr

4A (FJ)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

Fr

4A (FJ)

 

Ukončila studium

Kureš Petr

1.hod

výměna <<

Ch

7A8

(ch)

z (26.5. 7.hod)

 

2.hod

odpadá

SC

8A8 (SC)+

 

Ukončila studium

Mareš Pavel

3.hod

supl. (Vi Doz)

Ov

3B8

(z)

 

Nováková Šárka

4.hod

odpadá

Sv

8A8

 

Ukončila studium

Ošmerová Magda

3.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp1)

 

Ukončila studium

 

4.hod

změna

Sp

3A8 (Sp)

(j2)

 

Palla Roman

2.hod

změna

A

2B8 (A2)

(č.30)

 
 

4.hod

supl. (Hm DVPP)

A

3B8 (A1)

(j4)

 
 

5.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

supl. (Hm DVPP)

A

4A8 (A1)

(j3)

 

Prášek Vladimír

3.hod

odpadá

M

2A8

 

Exkurze

Smetanová Marie

3.hod

supl. (Ch N)

A

3B (A1)

(f1)

 

Škoulová Hana

6.hod

supl. (Ch N)

A

5A8 (A2)

(bl)

 

Ziková Věra

1.hod

supl. (Ch N)

A

2B (A2)

(dk)

 
 

4.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

supl. (Ch N)

A

2A (A1)

(j1)

 
 

6.hod

odpadá

A

2A8 (A1)

 

Exkurze

Pedagogický dohled u třídy:

2A8, 1.- 7. hod - Králová Alena, Vidrnová Vlasta

Focení třídních kolektivů
Třídní dohlédnou na dodržení časového rozpisu.

 

Zpracováno v systému Bakaláři