Suplování:   Čtvrtek 9.6.2016

datum výpisu: 8.6.2016 (13:51)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

1B

       

KP

KP

KP

         

2A

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

2B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

4A

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Dvořáková Dana (Doz)

       

..

..

-

         

Dvořáková Dana (L)

             

-

..

     

Fantová Adéla (N)

     

Mk

..

..

..

         

Gergelitsová Šárka (JD)

   

Ku

..

..

             

Hnátová Ivana (Doz)

 

..

Vi

-

Vi

-

-

-

-

-

   

Hovorková Lenka (Doz)

 

-

-

..

Br

..

..

-

-

-

   

Chawnerová Hana (N)

 

..

..

..

-

-

-

-

-

-

   

Králová Alena (Doz)

 

..

..

..

..

-

..

         

Krátká Hana (Doz)

 

..

....

..

..

Hz

-

-

..

..

   

Krůtová Vlasta (N)

 

-

-

..

..

..

..

-

-

-

   

Kureš Petr (Doz)

 

..

Ma

-

-

-

-

..

..

..

   

Prášek Vladimír (Doz)

 

..

-

-

Hz

-

Kv

-

..

..

   

Šupková Renata (Doz)

 

Hs

Hs

Hs

..

Hz

-

-

       

Šváchová Jana (Doz)

 

Hz

Dz

-

Ma

..

..

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Balleková Jaroslava

1.hod

odpadá

KPD

4B (KPD)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KPD

4B (KPD)+

 

Ukončila studium

Ballová Renata

5.hod

odpadá

N

2A (NJ1)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

N

4B (NJ1)

 

Ukončila studium

Beznosova Irina

3.hod

navíc

Tv

4A8 (D)

(tm)

 
 

4.hod

navíc

Tv

4A8 (D)

(tv)

 

Brabec Petr

1.hod

odpadá

It

5A8 (It1)

 

změna hodiny

 

3.hod

odpadá

It

2A (It1)

 

Výlet

 

4.hod

supl. (Ha Doz)

It

1A8

(p1)

 
 

7.hod

odpadá

F

1B

 

zrušeno

Dvořák Zdeněk

2.hod

supl. (Sv Doz)

C

6A8

(d)

 
 

4.hod

změna

C

3A8 (A2)

(č.9)

 
 

6.hod

navíc

D

1A

(fr)

 

Dvořáková Dana

2.hod

odpadá

C

2B

 

Exkurze

Hašková Klára

1.hod

spojeno (Su Doz)

Hv

2B8 (Evb)

(hv)

 
 

2.hod

spojeno (Su Doz)

Hv

2B8 (Evb)

(hv)

 
 

3.hod

supl. (Su Doz)

C

1A8

(f2)

 

Hoza Pavel

1.hod

supl. (Sv Doz)

D

4A8

(m1)

 
 

4.hod

supl. (Pk Doz)

D

3A

(č.44)

 
 

5.hod

supl. (Kr Doz)

D

4A8 (Evb)

(fr)

 
 

5.hod

spojeno (Su Doz)

D

4A8 (Eva)

(fr)

 

Jelínková Dana

1.hod

odpadá

A

2B (A1)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

A

2A (A2)

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

Klein Radim

3.hod

navíc

Tv

4A8 (H)

(tv)

 
 

4.hod

navíc

Tv

4A8 (H)

(tm)

 

Koblerová Jaroslava

1.hod

výměna <<

M

7A8

(m2)

z 2.hod

 

2.hod

výměna >>

M

7A8

 

na 1.hod

 

4.hod

odpadá

M

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

M

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

Kovaříková Alena

1.hod

přesun <<

Ch

6A8

(f2)

z 3.hod

 

3.hod

navíc

Ch

2B8

(ch)

 
 

5.hod

odpadá

Ch

2B

 

Exkurze

 

6.hod

supl. (Pk Doz)

Ch

2A8

(ch)

 

Králíková Miroslava

5.hod

navíc

Bi

1A8

(bi)

 
 

8.hod

odpadá

Bi

2B

 

Exkurze

Králová Hana

1.hod

odpadá

PS

8A8 (PS)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

PS

8A8 (PS)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

R

2B (RJ)

 

Exkurze

Kuťáková Eva

1.hod

změna

It

5A8 (It1)

(p2)

 
 

2.hod

supl. (Ga JD)

It

5A8 (It2)

(p1)

 
 

5.hod

odpadá

Bi

1B

 

Kulturní pořad

Mácová Jana

3.hod

navíc

Z

6A8

(d)

 

Malý Jakub

1.hod

odpadá

SF

8A8 (SF)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

výměna <<

F

1A

(f2)

z 14.6. 8.hod

 

3.hod

supl. (Ft N)

F

1A

(f1)

 
 

5.hod

odpadá

F

1A (PC3)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

F

1A (PC3)

 

zrušeno

Mareš Pavel

4.hod

navíc

Ov

2B8

(fr)

 

Marešovská Alena

1.hod

odpadá

HB

4B (HB2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

supl. (Kp Doz)

Bi

4A8

(m1)

 
 

4.hod

supl. (Sv Doz)

Bi

3B

(f1)

 
 

6.hod

navíc

Tv

7A8

(tv)

 

Nováková Šárka

1.hod

výměna <<

Sv

3B

(d)

z (2.6. 2.hod)

 

4.hod

odpadá

Fr

2B (Fr)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

Sv

2B

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

Sv

2A

 

Výlet

Palla Roman

3.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

Poláková Jana

1.hod

výměna <<

Bi

2A8

(bi)

z 7.6. 2.hod

 

2.hod

výměna <<

Bi

7A8

(bi)

z 1.hod

 

5.hod

navíc

Bi

1A

(č.44)

 
 

6.hod

odpadá

Bi

1A (PC1)

 

zrušeno

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

KA

8A8 (KA3)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

8A8 (KA3)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

Škoulová Hana

8.hod

odpadá

KA

4B (KA4)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

KA

4B (KA4)+

 

Ukončila studium

Turková Luďka

1.hod

přesun <<

M

1A8

(č.11)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

M

1A8

 

na 1.hod

 

6.hod

odpadá

Z

2A

 

Výlet

Vidrnová Vlasta

1.hod

výměna >>

C

2A8

 

na 7.6. 2.hod

 

2.hod

supl. (Hn Doz)

C

2A8

(č.31)

 
 

4.hod

supl. (Hn Doz)

D

3B8

(d)

 

Ziková Věra

3.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

Pedagogický dohled u třídy:

1B, 4.- 6. hod - Dvořáková Dana

2A, 1.- 9. hod - Kureš Petr

2B, 1.- 9. hod - Prášek Vladimír

 

Zpracováno v systému Bakaláři