Suplování:   Úterý 14.6.2016

datum výpisu: 13.6.2016 (11:27)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

2A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4A

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Fantová Adéla (N)

     

Kv

Kp

-

-

         

Hnátová Ivana (Doz)

 

-

Po

Mc

Pk

Hz

Hz

-

-

-

   

Klein Radim (OCR)

 

Bz

Bz

....

....

..

-

-

..

..

   

Krůtová Vlasta (N)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Vidrnová Vlasta (Doz)

 

-

....

Mc

Pk

-

-

Ak

Tu

Tu

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Balleková Jaroslava

1.hod

odpadá

MV

8A8 (MV)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

MV

8A8 (MV)+

 

Ukončila studium

Ballová Renata

6.hod

odpadá

N

4B (NJ1)

 

Ukončila studium

Beznosova Irina

1.hod

spojeno (Kn OCR)

Tv

1B (H)

(tm)

 
 

2.hod

spojeno (Kn OCR)

Tv

1B (H)

(tm)

 
 

5.hod

navíc

Tv

3A8

(tv)

 

Brabec Petr

6.hod

odpadá

It

2A8 (It2)

 

Výlet

 

7.hod

odpadá

It

2A8 (It3)

 

Výlet

Dvořáková Dana

4.hod

změna

N

4A8 (NJ)

(m2)

 

Gergelitsová Šárka

7.hod

odpadá

It

2A8 (It1)

 

Výlet

Hašková Klára

5.hod

odpadá

Hv

2A8 (Evb)

 

Výlet

Hovorková Lenka

3.hod

odpadá

C

4A

 

Ukončila studium

 

4.hod

změna

D

5A8

(č.44)

 

Hoza Pavel

4.hod

odpadá

C

8A8

 

Ukončila studium

 

5.hod

spojeno (Hn Doz)

C

5A8 (A2)

(č.44)

 
 

6.hod

spojeno (Hn Doz)

C

5A8 (A1)

(č.44)

 

Chawnerová Hana

5.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

Jelínková Dana

5.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

Kovaříková Alena

1.hod

odpadá

Ch

2A8

 

Výlet

 

3.hod

supl. (Ft N)

Ch

2B8

(ch)

 

Králíková Miroslava

3.hod

odpadá

M

4B (P2)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

M

4B (P1)

 

Ukončila studium

Králová Alena

3.hod

odpadá

N

8A8 (NJ1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

změna

D

7A8

(m1)

 
 

6.hod

odpadá

N

4B (NJ2)

 

Ukončila studium

 

7.hod

supl. (Vi Doz)

D

3B8

(fr)

 

Králová Hana

5.hod

odpadá

Sv

4A

 

Ukončila studium

Krátká Hana

3.hod

odpadá

C

4B (P1)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

C

4B (P2)

 

Ukončila studium

Kureš Petr

4.hod

supl. (Ft N)

Ch

1A

(ch)

 

Kuťáková Eva

1.hod

odpadá

VKB

8A8 (VKB2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKB

8A8 (VKB2)+

 

Ukončila studium

 

8.hod

výměna <<

M

1A

(f1)

z (9.6. 2.hod)

Mácová Jana

3.hod

supl. (Hn Doz)

Z

3B8 (A2)

(m2)

 
 

3.hod

spojeno (Vi Doz)

Z

3B8 (A1)

(m2)

 

Malý Jakub

8.hod

výměna >>

F

1A

 

na 9.6. 2.hod

Mareš Pavel

1.hod

odpadá

SVS

8A8 (SVS2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SVS

8A8 (SVS2)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

změna

Ov

3A8

(č.9)

 
 

4.hod

odpadá

Ov

2A8

 

Výlet

Nováková Šárka

5.hod

výměna >>

Sv

3B

 

na 8.6. 2.hod

Ošmerová Magda

3.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp1)

 

Ukončila studium

Palla Roman

3.hod

odpadá

A

2A8 (A2)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

Pilátová Eliška

8.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

Poláková Jana

2.hod

supl. (Hn Doz)

M

2B8

(č.30)

 

Prášek Vladimír

4.hod

supl. (Hn Doz)

M

3B8 (A1)

(č.31)

 
 

4.hod

spojeno (Vi Doz)

M

3B8 (A2)

(č.31)

 

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

FCE

4A (FCE2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

FCE

4A (FCE2)+

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

Šupková Renata

5.hod

odpadá

Vv

2A8 (Eva)

 

Výlet

Šváchová Jana

1.hod

odpadá

VKM

8A8 (VKM2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKM

8A8 (VKM2)+

 

Ukončila studium

 

5.hod

výměna <<

F

3B

(f1)

z (8.6. 2.hod)

 

6.hod

odpadá

M

4A

 

Ukončila studium

Turková Luďka

8.hod

spojeno (Vi Doz)

M

3B (P1)

(m2)

 
 

9.hod

spojeno (Vi Doz)

M

3B (P2)

(m2)

 

Ziková Věra

3.hod

odpadá

A

2A8 (A1)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

Pedagogický dohled u třídy:

2A8, 1.- 9. hod - Hnátová Ivana, Vidrnová Vlasta

2A, 2B 3. - 4. hod Workshop
2A - učebny p1, p2
2B - učebny z, fr

 

Zpracováno v systému Bakaláři