Suplování:   Čtvrtek 16.6.2016

datum výpisu: 15.6.2016 (11:13)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

2B8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

4A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

5A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

7A8

 

KP

KP

                 

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

1B

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

4A

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ballová Renata (Doz)

 

Pi

....

..

..

..

..

-

-

-

   

Brabec Petr (Doz)

 

..

..

Ga

Ga

..

-

..

..

..

   

Dvořáková Dana (Doz)

 

-

Ki

..

..

..

-

-

..

-

   

Fantová Adéla (N)

     

Kp

..

Kp

Kp

         

Hovorková Lenka (Doz)

 

-

-

..

Ms

..

..

         

Jelínková Dana (L)

 

Si

Si

..

-

-

-

         

Koblerová Jaroslava (Doz)

 

-

..

                 

Krátká Hana (N)

 

No

....

..

..

..

-

-

..

..

   

Krůtová Vlasta (N)

 

-

-

..

..

..

..

-

-

-

   

Kuťáková Eva (Doz)

 

-

Dz

-

-

..

-

-

-

-

   

Motyčková Hana (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Poláková Jana (Doz)

 

..

-

                 

Šupková Renata (Doz)

 

..

..

Tu

..

..

-

         

Šváchová Jana (Doz)

 

..

Pk

-

Ma

..

..

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Balleková Jaroslava

1.hod

odpadá

KPD

4B (KPD)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KPD

4B (KPD)+

 

Ukončila studium

Dvořák Zdeněk

1.hod

odpadá

D

1B

 

Výlet

 

2.hod

supl. (Ku Doz)

D

1A

(d)

 

Gergelitsová Šárka

1.hod

odpadá

It

5A8 (It2)

 

Výlet

 

2.hod

odpadá

It

5A8 (It2)

 

Výlet

 

3.hod

spojeno (Br Doz)

It

2A (It1)

(p1)

 
 

4.hod

spojeno (Br Doz)

It

2A (It1)

(p2)

 

Hašková Klára

1.hod

odpadá

Hv

2B8 (Evb)

 

Výlet

 

2.hod

odpadá

Hv

2B8 (Evb)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

Hv

5A8 (Hv)

 

Výlet

 

7.hod

odpadá

Hv

5A8 (Hv)

 

Výlet

Heřmanová Darina

6.hod

odpadá

A

4A8 (A1)

 

Výlet

Hoza Pavel

4.hod

odpadá

C

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

C

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

Chawnerová Hana

3.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

Koblerová Jaroslava

4.hod

odpadá

M

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

navíc

M

7A8

(m1)

 

Kovaříková Alena

2.hod

odpadá

Ch

1B

 

Výlet

Králíková Miroslava

2.hod

supl. (Ds Doz)

Bi

2B

(bi)

 
 

5.hod

odpadá

M

4B

 

Ukončila studium

Králová Alena

1.hod

odpadá

SD

4B (SD)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SD

4B (SD)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

D

4B

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

D

4A

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

N

4B (NJ2)

 

Ukončila studium

Králová Hana

1.hod

odpadá

PS

8A8 (PS)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

PS

8A8 (PS)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

R

1B (Rj)

 

Výlet

Kureš Petr

2.hod

odpadá

Ch

4A8

 

Výlet

 

3.hod

supl. (Ft N)

Ch

1A

(f1)

 
 

5.hod

supl. (Ft N)

Ch

1A (PC3)

(cl)

 
 

6.hod

supl. (Ft N)

Ch

1A (PC3)

(cl)

 
 

8.hod

odpadá

Ch

5A8 (PC3)

 

Výlet

 

9.hod

odpadá

Ch

5A8 (PC3)

 

Výlet

Mácová Jana

3.hod

změna

Z

2B

(d)

 
 

5.hod

odpadá

Z

2B8

 

Výlet

Malý Jakub

1.hod

odpadá

SF

8A8 (SF)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SF

8A8 (SF)+

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

M

1B

 

Výlet

Mareš Pavel

4.hod

supl. (Ha Doz)

Z

1A8

(č.11)

 
 

9.hod

odpadá

Z

1B

 

Výlet

Marešovská Alena

1.hod

odpadá

HB

4B (HB2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

HB

4B (HB2)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

supl. (Sv Doz)

Bi

3B

(f1)

 
 

8.hod

odpadá

Bi

5A8 (PC2)

 

Výlet

 

9.hod

odpadá

Bi

5A8 (PC2)

 

Výlet

Nováková Šárka

1.hod

supl. (Kr N)

Sv

1A

(z)

 
 

5.hod

přesun <<

Sv

2A

(m2)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

Sv

2A

 

na 5.hod

Ošmerová Magda

8.hod

odpadá

Sp

4A8 (Sp)

 

Výlet

Palla Roman

3.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

A

2B8 (A2)

 

Výlet

Pilátová Eliška

1.hod

supl. (Ba Doz)

N

3A8 (Nj)

(j1)

 

Písaříková Jitka

6.hod

odpadá

Vv

5A8 (Vv)

 

Výlet

 

7.hod

odpadá

Vv

5A8 (Vv)

 

Výlet

Prášek Vladimír

2.hod

supl. (Sv Doz)

F

6A8

(f1)

 

Smetanová Marie

6.hod

odpadá

A

4A8 (A2)

 

Výlet

Šintalová Pavla

1.hod

supl. (Je L)

A

2B (A1)

(j4)

 
 

2.hod

supl. (Je L)

A

2A (A2)

(14)

 
 

4.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

Škoulová Hana

8.hod

odpadá

KA

4B (KA4)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

KA

4B (KA4)+

 

Ukončila studium

Turková Luďka

3.hod

supl. (Su Doz)

M

1A8

(č.11)

 

Ziková Věra

3.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

A

2B8 (A1)

 

Výlet

Pedagogický dohled u třídy:

2B8, 1.- 6. hod - Hovorková Lenka, Šupková Renata

4A8, 1.- 9. hod - Ballová Renata, Šváchová Jana

5A8, 1.- 9. hod - Brabec Petr, Motyčková Hana

7A8, 1., 2. hod - Koblerová Jaroslava, Poláková Jana

1B, 1.- 9. hod - Dvořáková Dana, Kuťáková Eva

 

Zpracováno v systému Bakaláři