Suplování:   Pondělí 20.6.2016

datum výpisu: 17.6.2016 (10:19)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

2A8

 

KP

                   

2B8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

3A8

   

KP

                 

3B8

   

KP

                 

4A8

 

KP

                   

7A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

3A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

3B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Brabec Petr (Doz)

 

-

-

..

..

Tu

Ku

-

-

-

   

Dvořák Zdeněk (Doz)

   

..

                 

Fantová Adéla (N)

     

-

-

-

-

         

Hnátová Ivana (Doz)

   

..

                 

Hovorková Lenka (Doz)

 

....

..

..

..

..

-

         

Hoza Pavel (Doz)

 

..

..

..

Hn

..

-

..

-

-

   

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Klein Radim (Doz)

 

Pa

Pa

-

-

-

-

-

-

-

   

Králová Alena (Doz)

 

..

                   

Krátká Hana (N)

 

Ms

-

..

-

Kp

Hn

-

-

-

   

Krůtová Vlasta (N)

 

-

..

..

..

..

..

-

..

..

   

Kureš Petr (Doz)

 

..

                   

Malý Jakub (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

-

No

-

-

-

-

-

   

Poláková Jana (Doz)

 

..

..

..

..

-

-

         

Šváchová Jana (Doz)

 

..

..

-

-

Kp

Hn

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

1.hod

odpadá

KN

8A8 (KN)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KN

8A8 (KN)+

 

Ukončila studium

Beznosova Irina

5.hod

odpadá

Tv

2B8 (H)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Tv

2B8 (H)

 

Exkurze

Dvořák Zdeněk

1.hod

odpadá

D

3B

 

Sportovní kurz

Dvořáková Dana

2.hod

odpadá

C

7A8

 

Sportovní kurz

Gergelitsová Šárka

8.hod

odpadá

VT

3B (VT)+

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

VT

3B (VT)+

 

Sportovní kurz

Hnátová Ivana

1.hod

změna

F

1A8

(č.44)

 
 

4.hod

supl. (Hz Doz)

M

5A8

(č.31)

 
 

6.hod

spojeno (Kr N)

F

4A8 (A2)

(f1)

 
 

6.hod

supl. (Sv Doz)

F

4A8 (A1)

(f1)

 

Hovorková Lenka

0.hod

přesun <<

D

2B8

(d)

z 17.6. 6.hod

Chawnerová Hana

1.hod

odpadá

KA

8A8 (KA1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

navíc

A

2B (A2)

(j3)

 

Jelínková Dana

2.hod

navíc

A

2B (A1)

(j2)

 
 

7.hod

odpadá

A

7A8 (A2)

 

Sportovní kurz

Koblerová Jaroslava

1.hod

odpadá

M

7A8

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

M

8A8

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

VKM

3B (VKM2)+

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

VKM

3B (VKM2)+

 

Sportovní kurz

Králíková Miroslava

2.hod

změna

Bi

1A8

(bi)

 

Králová Alena

4.hod

odpadá

D

8A8

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

N

8A8 (NJ1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

D

4A

 

Ukončila studium

Králová Hana

2.hod

odpadá

R

3B (Rj)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

R

3B (Rj)

 

Sportovní kurz

 

8.hod

odpadá

SVS

3B (SVS2)+

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

SVS

3B (SVS2)+

 

Sportovní kurz

Kureš Petr

3.hod

odpadá

Ch

7A8 (PC1)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

Ch

7A8 (PC1)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

supl. (Kr N)

Ch

4A8 (A1)

(ch)

 
 

5.hod

spojeno (Sv Doz)

Ch

4A8 (A2)

(ch)

 
 

6.hod

odpadá

Ch

3B

 

Sportovní kurz

 

8.hod

odpadá

SC

7A8 (SC)+

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

SC

7A8 (SC)+

 

Sportovní kurz

Kuťáková Eva

6.hod

supl. (Br Doz)

Bi

1B

(č.44)

 

Mácová Jana

3.hod

odpadá

Z

2B8

 

Exkurze

Mareš Pavel

0.hod

navíc

Z

1B

(z)

 
 

1.hod

supl. (Kr N)

Z

1A

(z)

 
 

4.hod

odpadá

Z

3B

 

Sportovní kurz

Nováková Šárka

2.hod

odpadá

Sv

3A

 

Sportovní kurz

 

4.hod

supl. (Ma Doz)

Ov

4A8

(bi)

 
 

5.hod

odpadá

Sv

4B

 

Ukončila studium

Ošmerová Magda

5.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

změna

Sp

5A8 (Sp)+

(bi)

 

Palla Roman

4.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

KA

3A (KA4)+

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

KA

3A (KA4)+

 

Sportovní kurz

Pavlíčková Lada

1.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

5A8 (H)

(tv)

 
 

2.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

5A8 (H)

(tv)

 
 

5.hod

odpadá

Tv

2B8 (D)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Tv

2B8 (D)

 

Exkurze

Pilátová Eliška

6.hod

odpadá

N

7A8 (NJ1)

 

Sportovní kurz

Prášek Vladimír

1.hod

změna

F

6A8 (PC2)

(ch)

 
 

2.hod

změna

F

6A8 (PC2)

(ch)

 
 

4.hod

odpadá

F

3A

 

Sportovní kurz

 

5.hod

přesun <<

F

2A

(f2)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

F

2A

 

na 5.hod

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

FCE

8A8 (FCE3)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

FCE

8A8 (FCE3)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

KA

3B (KA3)+

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

KA

3B (KA3)+

 

Sportovní kurz

Škoulová Hana

1.hod

odpadá

KA

8A8 (KA2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

8A8 (KA2)+

 

Ukončila studium

 

7.hod

odpadá

A

7A8 (A1)

 

Sportovní kurz

Turková Luďka

1.hod

odpadá

SZ

8A8 (SZ)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SZ

8A8 (SZ)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

M

3A

 

Sportovní kurz

 

5.hod

supl. (Br Doz)

Z

5A8

(fr)

 

Vidrnová Vlasta

4.hod

odpadá

R

4A (RJ)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

C

3B

 

Sportovní kurz

Pedagogický dohled u třídy:

2A8, 1. hod - Králová Alena

2B8, 1.- 6. hod - Hovorková Lenka, Poláková Jana

3A8, 2. hod - Dvořák Zdeněk

3B8, 2. hod - Hnátová Ivana

4A8, 1. hod - Kureš Petr

KP - Udif (učebna f1 + židle z f2)
1. hod 4A8, 2A8
2. hod 3A8, 3B8

 

Zpracováno v systému Bakaláři