Suplování:   Úterý 21.6.2016

datum výpisu: 20.6.2016 (10:34)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

3B8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

       

7A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

3A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

3B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Brabec Petr (Doz)

 

-

-

..

..

Ga

Ga

Ga

-

-

   

Fantová Adéla (N)

     

Kv

Kp

-

-

         

Heřmanová Darina (DVPP)

 

..

Zi

-

-

..

Pl

         

Hnátová Ivana (Doz)

 

-

Hs

..

..

..

..

-

       

Hovorková Lenka (Doz)

 

Pk

Pk

..

Kh

-

..

-

-

-

   

Hoza Pavel (Doz)

 

..

Kp

-

..

..

..

-

-

-

   

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Klein Radim (Doz)

 

..

..

..

..

..

-

-

..

..

   

Krátká Hana (N)

 

..

Ms

..

..

-

-

-

-

-

   

Krůtová Vlasta (N)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Kuťáková Eva (JD)

                 

..

   

Malý Jakub (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

Ku

..

-

   

Marešovská Alena (Doz)

 

-

Tu

..

..

..

-

..

-

-

   

Pavlíčková Lada (DVPP)

 

-

-

-

-

-

-

         

Pilátová Eliška (Doz)

 

-

..

..

..

..

-

-

       

Šintalová Pavla (DVPP)

 

..

..

-

-

..

-

         

Šupková Renata (Doz)

 

..

..

..

..

Hs

-

Hs

-

-

   

Šváchová Jana (Doz)

 

..

..

Po

Pk

-

..

         

Vidrnová Vlasta (JD)

 

-

....

..

..

-

-

..

..

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Balleková Jaroslava

1.hod

odpadá

MV

8A8 (MV)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

MV

8A8 (MV)+

 

Ukončila studium

Ballová Renata

3.hod

odpadá

KN

7A8 (KN)+

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

KN

7A8 (KN)+

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

N

4B (NJ1)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

N

3A (NJ1)

 

Sportovní kurz

Beznosova Irina

3.hod

navíc

Tv

2B

(tv)

 
 

4.hod

navíc

Tv

2B

(tv)

 
 

5.hod

navíc

Tv

3A8

(tv)

 

Dvořák Zdeněk

2.hod

odpadá

D

3B

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

SD

7A8 (SD)+

 

Sportovní kurz

 

4.hod

navíc

D

2A

(d)

 

Dvořáková Dana

1.hod

odpadá

C

7A8 (P1)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

C

7A8 (P2)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

změna

N

4A8 (NJ)

(j1)

 

Gergelitsová Šárka

5.hod

spojeno (Br Doz)

It

2B8 (It3)

(p2)

 
 

6.hod

spojeno (Br Doz)

It

2A8 (It2)

(p2)

 
 

7.hod

spojeno (Br Doz)

It

2A8 (It3)

(p2)

 

Hašková Klára

2.hod

supl. (Hn Doz)

Hv

2B8

(hv)

 
 

4.hod

odpadá

Hv

1A8 (Eva)

 

Výlet

 

5.hod

spojeno (Su Doz)

Hv

2A8 (Evb)

(hv)

 
 

7.hod

spojeno (Su Doz)

Hv

2B8 (Evb)

(hv)

 

Chawnerová Hana

1.hod

odpadá

A

3B (A1)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

KA

3B (KA2)+

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

KA

3B (KA2)+

 

Sportovní kurz

 

5.hod

přesun <<

A

5A8 (A2)

(j3)

z 8.hod

 

6.hod

přesun <<

A

5A8 (A2)

(j3)

z 9.hod

 

8.hod

přesun >>

A

5A8 (A2)

 

na 5.hod

 

9.hod

přesun >>

A

5A8 (A2)

 

na 6.hod

Jelínková Dana

1.hod

odpadá

A

3B (A2)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

KA

7A8 (KA1)+

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

KA

7A8 (KA1)+

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

Koblerová Jaroslava

1.hod

odpadá

M

7A8 (P2)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

M

7A8 (P1)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

VKM

3B (VKM1)+

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

VKM

3B (VKM1)+

 

Sportovní kurz

Kovaříková Alena

3.hod

supl. (Ft N)

Ch

2B8

(ch)

 

Králíková Miroslava

3.hod

odpadá

M

4B (P2)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

M

4B (P1)

 

Ukončila studium

Králová Alena

3.hod

odpadá

N

8A8 (NJ1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

D

7A8

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

N

4B (NJ2)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

N

3A (NJ2)

 

Sportovní kurz

Králová Hana

3.hod

odpadá

SVS

3B (SVS1)+

 

Sportovní kurz

 

4.hod

supl. (Ha Doz)

Sv

5A8

(č.44)

 
 

5.hod

odpadá

Sv

4A

 

Ukončila studium

Kureš Petr

2.hod

supl. (Hz Doz)

Ch

4A8

(f1)

 
 

4.hod

supl. (Ft N)

Ch

1A

(ch)

 
 

6.hod

odpadá

Ch

7A8

 

Sportovní kurz

Kuťáková Eva

1.hod

odpadá

VKB

8A8 (VKB2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKB

8A8 (VKB2)+

 

Ukončila studium

 

7.hod

supl. (Mk Doz)

Bi

1B

(bi)

 

Mácová Jana

2.hod

odpadá

Bi

3A

 

Sportovní kurz

Mareš Pavel

1.hod

přesun <<

Z

4A8

(m2)

z 9.hod

 

2.hod

supl. (Kr N)

Z

1A

(z)

 
 

3.hod

změna

Ov

3A8

(m1)

 
 

9.hod

přesun >>

Z

4A8

 

na 1.hod

Motyčková Hana

5.hod

přesun <<

A

5A8 (A1)

(j2)

z 8.hod

 

6.hod

přesun <<

A

5A8 (A1)

(j2)

z 9.hod

 

8.hod

přesun >>

A

5A8 (A1)

 

na 5.hod

 

9.hod

přesun >>

A

5A8 (A1)

 

na 6.hod

Nováková Šárka

5.hod

přesun <<

Ov

4A8

(fr)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Ov

4A8

 

na 5.hod

 

9.hod

odpadá

Sv

3A

 

Sportovní kurz

Ošmerová Magda

2.hod

odpadá

Sp

3B8 (Sp)

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp1)

 

Ukončila studium

Palla Roman

2.hod

odpadá

A

1A8 (A1)

 

Výlet

 

3.hod

změna

A

2A8 (A2)

(j1)

 
 

4.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

supl. (Hm DVPP)

A

4A8 (A1)

(vv)

 

Pilátová Eliška

8.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

Poláková Jana

3.hod

supl. (Sv Doz)

M

4A8

(č.44)

 
 

8.hod

přesun <<

Bi

1A

(bi)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

Bi

1A

 

na 8.hod

Prášek Vladimír

1.hod

spojeno (Ha Doz)

M

2A (P1)

(č.31)

 
 

2.hod

spojeno (Ha Doz)

M

2A (P2)

(č.31)

 
 

3.hod

navíc

M

2A

(m2)

 
 

4.hod

supl. (Sv Doz)

F

6A8

(f2)

 

Smetanová Marie

1.hod

odpadá

A

3B8 (A2)

 

Výlet

Škoulová Hana

3.hod

odpadá

A

1A8 (A2)

 

Výlet

Turková Luďka

2.hod

supl. (Ma Doz)

Z

5A8

(m2)

 
 

5.hod

odpadá

M

1A8

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

M

3A

 

Sportovní kurz

 

8.hod

odpadá

M

3B (P2)

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

M

3B (P1)

 

Sportovní kurz

Ziková Věra

2.hod

supl. (Hm DVPP)

A

3A8 (A1)

(bl)

 
 

3.hod

změna

A

2A8 (A1)

(j3)

 
 

4.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

3A (A2)

 

Sportovní kurz

Pedagogický dohled u třídy:

1A8, 1.- 9. hod - Hovorková Lenka, Šupková Renata

3B8, 1.- 7. hod - Hnátová Ivana, Pilátová Eliška

2A, 2B 3. - 4. hod Workshop
2A - učebny p1, p2
2B - učebny z, fr

 

Zpracováno v systému Bakaláři