Suplování:   Pátek 24.6.2016

datum výpisu: 23.6.2016 (10:26)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1A8

     

UC

               

2A8

 

UC

                   

2B8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

3A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

7A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

2A

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

2B

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

3A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

3B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Brabec Petr (Doz)

 

-

Ga

-

....

..

..

-

-

-

   

Fantová Adéla (N)

     

-

-

-

-

         

Hovorková Lenka (Doz)

 

..

..

..

-

-

..

         

Hoza Pavel (Doz)

 

....

..

..

-

..

..

-

-

-

   

Hronek Roman (Doz)

 

-

Vi

-

-

-

-

-

-

-

   

Chawnerová Hana (JD)

 

-

-

-

..

..

..

         

Klein Radim (Doz)

 

Pa

Pa

Pa

Pa

..

..

-

-

-

   

Králíková Miroslava (Doz)

 

Su

-

..

..

..

-

-

-

-

   

Krátká Hana (N)

 

-

..

Ku

Ku

Bz

-

-

-

-

   

Krůtová Vlasta (N)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Kureš Petr (Doz)

 

..

..

..

..

Mo

..

         

Mácová Jana (Doz)

 

..

..

..

Kv

-

..

         

Malý Jakub (Doz)

 

-

Ds

Ds

-

-

-

-

-

-

   

Mareš Pavel (Doz)

 

Kv

..

..

Bz

Tu

Tu

         

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

-

-

..

..

-

-

-

   

Palla Roman (Doz)

 

-

..

....

Zi

..

-

         

Pilátová Eliška (JD)

 

Ga

                   

Poláková Jana (Doz)

 

..

..

..

..

..

..

         

Prášek Vladimír (Doz)

 

..

Hs

..

..

Vi

Vi

-

-

-

   

Šupková Renata (Doz)

     

..

               

Šváchová Jana (Doz)

 

..

..

-

..

Dz

Dz

         

Vidrnová Vlasta (Doz)

 

-

                   

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

1.hod

odpadá

N

2A (NJ1)

 

Výlet

 

2.hod

odpadá

N

3A (NJ1)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

N

4B (NJ1)

 

Ukončila studium

Beznosova Irina

4.hod

supl. (Ms Doz)

Tv

4A8

(tv)

 
 

5.hod

supl. (Kr N)

Tv

4A8

(tv)

 
 

6.hod

odpadá

Tv

4A (D)

 

Ukončila studium

Dvořák Zdeněk

2.hod

odpadá

D

2A

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

C

3A8

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

D

3A8

 

Výlet

 

5.hod

spojeno (Sv Doz)

C

6A8 (A2)

(d)

 
 

6.hod

spojeno (Sv Doz)

C

6A8 (A1)

(d)

 

Dvořáková Dana

1.hod

odpadá

N

2A (NJ2)

 

Výlet

 

2.hod

změna

C

1B (P1)

(č.44)

 
 

2.hod

spojeno (Mk Doz)

C

1B (P2)

(č.44)

 
 

3.hod

změna

C

1B (P2)

(ch)

 
 

3.hod

spojeno (Mk Doz)

C

1B (P1)

(ch)

 
 

6.hod

odpadá

C

7A8

 

Sportovní kurz

Gergelitsová Šárka

1.hod

spojeno (Pi JD)

Pm

4A8 (P2)

(p2)

 
 

2.hod

spojeno (Br Doz)

It

4A8 (IT1)

(p2)

 

Hašková Klára

2.hod

supl. (Pk Doz)

Hv

2A8

(hv)

 
 

3.hod

odpadá

Hv

1A8 (Eva)

 

Učebnice

 

5.hod

odpadá

Hv

2B (Hv)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

Hv

2B (Hv)

 

Výlet

Hnátová Ivana

1.hod

navíc

M

5A8

(č.11)

 
 

4.hod

odpadá

F

2B8

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

F

3A8

 

Výlet

Jelínková Dana

3.hod

odpadá

A

7A8 (A2)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

3B (A2)

 

Sportovní kurz

Kovaříková Alena

1.hod

supl. (Ms Doz)

Ch

3B8

(ch)

 
 

3.hod

odpadá

Ch

3A

 

Sportovní kurz

 

4.hod

supl. (Mc Doz)

Ch

3B8

(ch)

 

Králová Alena

1.hod

odpadá

D

8A8

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

N

3A (NJ2)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

N

4B (NJ2)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

D

7A8

 

Sportovní kurz

Králová Hana

1.hod

odpadá

Sv

7A8

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

R

2B (RJ)

 

Výlet

Kuťáková Eva

3.hod

spojeno (Kr N)

M

1A (P1)

(m1)

 
 

4.hod

spojeno (Kr N)

M

1A (P2)

(m1)

 

Motyčková Hana

5.hod

supl. (Kp Doz)

A

5A8

(ch)

 
 

6.hod

odpadá

A

5A8 (A1)

 

zrušeno

Nováková Šárka

1.hod

odpadá

Sv

4B

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

Fr

2B (Fr)

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

Sv

8A8

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Sv

2A

 

Výlet

Pavlíčková Lada

1.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

1A (H)

(tv)

 
 

2.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

1A (H)

(tv)

 
 

3.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

6A8 (H)

(tm)

 
 

4.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

6A8 (H)

(tm)

 

Škoulová Hana

3.hod

odpadá

A

7A8 (A1)

 

Sportovní kurz

Šupková Renata

1.hod

supl. (Ki Doz)

C

1A8

(m1)

 
 

5.hod

odpadá

Vv

2B (Vv)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

Vv

2B (Vv)

 

Výlet

Turková Luďka

1.hod

přesun >>

Z

5A8

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

Z

5A8

(z)

z 1.hod

 

4.hod

odpadá

M

3A

 

Sportovní kurz

 

5.hod

supl. (Ms Doz)

M

1A8

(m1)

 
 

6.hod

supl. (Ms Doz)

M

1A8

(m1)

 

Vidrnová Vlasta

2.hod

supl. (Hr Doz)

D

3B8

(z)

 
 

4.hod

odpadá

C

3B

 

Sportovní kurz

 

5.hod

spojeno (Pk Doz)

C

2A8 (A2)

(č.11)

 
 

6.hod

spojeno (Pk Doz)

C

2A8 (A1)

(č.11)

 

Ziková Věra

2.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

 

3.hod

navíc

A

2A8 (A1)

(j3)

 
 

4.hod

spojeno (Pl Doz)

A

2A8 (A2)

(j3)

 
 

5.hod

odpadá

A

2B8 (A1)

 

Exkurze

Pedagogický dohled u třídy:

1A8, 3. hod - Šupková Renata

2A8, 1. hod - Vidrnová Vlasta

2B8, 1.- 6. hod - Palla Roman, Poláková Jana

3A8, 1.- 6. hod - Mácová Jana, Mareš Pavel

2A, 1.- 6. hod - Hovorková Lenka, Kureš Petr

2B, 1.- 9. hod - Králíková Miroslava, Prášek Vladimír

6A8 - 3.- 4. hod. Workshop
učebny p1, p2

 

Zpracováno v systému Bakaláři