Suplování:   Pátek 30.9.2016

datum výpisu: 29.9.2016 (10:49)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

5A8

       

Pře

             

6A8

           

Pře

         

1A

           

Pře

         

1B

         

Pře

           

2A

         

Pře

           

2B

       

Pře

             

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Hašková Klára (Doz)

         

-

           

Hnátová Ivana (Doz)

 

Ma

Nt

-

-

Hz

..

-

-

-

   

Hoza Pavel (Doz)

           

..

         

Chawnerová Hana (DVPP)

 

-

-

Hm

-

Sm

Pl

-

       

Klein Radim (JD)

 

Pa

Pa

Bz

Bz

..

..

         

Králová Hana (D)

 

Kb

-

-

..

-

..

         

Krátká Hana (N)

 

Hs

Hs

Sj

Sj

..

-

-

-

-

   

Malý Jakub (Doz)

       

..

             

Pilátová Eliška (Doz)

 

Ga

Ga

Po

Po

Ds

-

-

-

-

   

Prášek Vladimír (Doz)

         

..

           

Šintalová Pavla (Doz)

       

-

 

-

         

Šupková Renata (D)

 

-

-

Tu

Tu

Sj

..

-

-

-

   

Turková Luďka (Doz)

           

-

         

Vidrnová Vlasta (D)

 

Sv

..

Ms

-

Kv

..

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

3.hod

spojeno (Kn JD)

Tv

1B (Chl)

(tv)

 
 

4.hod

spojeno (Kn JD)

Tv

1B (Chl)

(tv)

 

Brabec Petr

2.hod

výměna >>

F

8A8

 

na 23.9. 3.hod

Dvořáková Dana

2.hod

výměna <<

C

8A8

(f1)

z (23.9. 3.hod)

 

4.hod

odpadá

C

5A8

 

Přednáška-beseda

 

5.hod

supl. (Pi Doz)

N

3B8 (NJ2)

(ch)

 

Gergelitsová Šárka

1.hod

spojeno (Pi Doz)

Pm

4A8 (P2)

(p1)

 
 

2.hod

spojeno (Pi Doz)

Pm

4B8 (P2)

(p1)

 

Hašková Klára

1.hod

supl. (Kr N)

Hv

2A (Hv)

(hv)

 
 

2.hod

supl. (Kr N)

Hv

2A (Hv)

(hv)

 

Heřmanová Darina

3.hod

supl. (Ch DVPP)

A

6A8 (A2)

(p2)

 

Hovorková Lenka

6.hod

výměna <<

C

3B8

(z)

z 5.10. 5.hod

Hoza Pavel

5.hod

spojeno (Hn Doz)

C

6A8 (A2)

(d)

 

Koblerová Jaroslava

1.hod

supl. (Kh D)

M

8A8

(č.44)

 

Kovaříková Alena

5.hod

supl. (Vi D)

Ch

3A8

(f1)

 
 

6.hod

odpadá

Ch

1A

 

Přednáška-beseda

Králíková Miroslava

0.hod

přesun <<

Bi

4A

(m1)

z 29.9. 9.hod

 

6.hod

změna

Bi

1B

(m1)

 

Mareš Pavel

3.hod

supl. (Vi D)

Ov

4B8

(d)

 
 

6.hod

výměna >>

Ov

3B8

 

na 5.10. 5.hod

Marešovská Alena

1.hod

supl. (Hn Doz)

Bi

4B8

(m1)

 
 

4.hod

změna

Bi

4B

(f1)

 

Nováková Tereza

2.hod

supl. (Hn Doz)

Z

3A8

(č.31)

 

Palla Roman

5.hod

změna

A

2A8 (A1)

(p2)

 
 

6.hod

supl. (Ch DVPP)

A

3A (A1)

(vv)

 

Pavlíčková Lada

1.hod

supl. (Kn JD)

Tv

1A8 (Chl)

(tv)

 
 

2.hod

supl. (Kn JD)

Tv

1A8 (Chl)

(tv)

 

Poláková Jana

3.hod

spojeno (Pi Doz)

M

1A8 (A1)

(m1)

 
 

4.hod

spojeno (Pi Doz)

M

1A8 (A2)

(m1)

 
 

5.hod

změna

Bi

8A8

(m1)

 

Smetanová Marie

5.hod

supl. (Ch DVPP)

A

3B (A2)

(j4)

 

Šeborová Jana

3.hod

spojeno (Kr N)

Vv

4A8 (Eva)

(hv)

 
 

3.hod

změna

Vv

4A8 (Evb)

(hv)

 
 

4.hod

spojeno (Kr N)

Vv

4A8 (Eva)

(hv)

 
 

4.hod

změna

Vv

4A8 (Evb)

(hv)

 
 

5.hod

spojeno (Su D)

Hv

1A8 (Ev2)

(hv)

 

Šintalová Pavla

5.hod

změna

N

3B8 (NJ1)

(j2)

 

Šváchová Jana

1.hod

supl. (Vi D)

F

4B

(fr)

 

Turková Luďka

3.hod

spojeno (Su D)

M

2A8 (A1)

(č.30)

 
 

4.hod

spojeno (Su D)

M

2A8 (A2)

(č.30)

 

Pedagogický dohled u třídy:

5A8, 4. hod - Šintalová Pavla

6A8, 6. hod - Hoza Pavel

1A, 6. hod - Turková Luďka

1B, 5. hod - Prášek Vladimír

2A, 5. hod - Hašková Klára

2B, 4. hod - Malý Jakub

Přednáška: Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
4. hod 2B a 5A8
5. hod 1B a 2A
6. hod 1A a 6A8
v učebně Bi

 

Zpracováno v systému Bakaláři