Suplování:   Středa 30.11.2016

datum výpisu: 29.11.2016 (10:35)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

3A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

4A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

2B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ballová Renata (Doz)

 

....

..

Pk

-

..

..

-

-

-

   

Beznosova Irina (Doz)

 

-

-

-

-

..

..

         

Dvořáková Dana (Doz)

 

-

..

Mk

..

Sv

Sv

         

Klein Radim (Doz)

 

..

Tu

-

-

..

..

         

Nováková Tereza (Doz)

 

..

-

..

-

-

-

         

Pavlíčková Lada (Doz)

 

..

Tu

Ru

Ru

-

-

         

Pilátová Eliška (DVPP)

 

-

....

..

Ak

..

..

         

Poláková Jana (Doz)

 

....

Ms

Kv

-

..

-

         

Šeborová Jana (Doz)

 

..

..

..

..

..

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Dvořák Zdeněk

2.hod

odpadá

C

4A8

 

Exkurze

Hašková Klára

5.hod

odpadá

Hv

2B (Hv)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Hv

2B (Hv)

 

Exkurze

Heřmanová Darina

4.hod

odpadá

A

4A8 (A1)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

A

1A8 (A2)

 

Exkurze

Hnátová Ivana

4.hod

odpadá

F

3A8

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

F

4A8

 

Exkurze

Hovorková Lenka

1.hod

odpadá

D

2B

 

Exkurze

Hoza Pavel

0.hod

navíc

C

4A

(č.44)

 

Koblerová Jaroslava

5.hod

navíc

M

3A

(č.31)

 

Kovaříková Alena

3.hod

supl. (Po Doz)

Ch

3B8

(ch)

 
 

5.hod

odpadá

Ch

4A8

 

Exkurze

Králíková Miroslava

3.hod

odpadá

M

4A8

 

Exkurze

 

6.hod

navíc

M

3B

(č.11)

 

Králová Alena

1.hod

odpadá

D

3A8

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Pi DVPP)

N

8A8 (NJ1)

(pr)

 

Králová Hana

4.hod

odpadá

R

2B (Rj)

 

Exkurze

Malý Jakub

3.hod

supl. (Ds Doz)

F

5A8 (NJ)

(j4)

 

Mareš Pavel

1.hod

odpadá

Z

4A8

 

Exkurze

 

2.hod

supl. (Po Doz)

Ov

3B8

(č.30)

 
 

5.hod

navíc

Z

3B

(č.11)

 

Nováková Šárka

6.hod

navíc

Sv

3A

(č.31)

 

Ošmerová Magda

2.hod

odpadá

Sp

3A8 (Sp)

 

Exkurze

Palla Roman

6.hod

odpadá

A

1A8 (A1)

 

Exkurze

Prášek Vladimír

3.hod

supl. (Ba Doz)

F

3A (NJ1)

(j1)

 
 

5.hod

odpadá

M

3A8 (A1)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

M

3A8 (A2)

 

Exkurze

Růžičková Eliška

3.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

2A8 (D)

(tv)

 
 

4.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

2A8 (D)

(tv)

 

Smetanová Marie

4.hod

odpadá

A

4A8 (A2)

 

Exkurze

Šupková Renata

3.hod

odpadá

Vv

1A8 (Ev1)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Vv

1A8 (Ev1)

 

Exkurze

Šváchová Jana

0.hod

navíc

F

4B

(f1)

 
 

5.hod

spojeno (Ds Doz)

M

5A8 (A1)

(f2)

 
 

6.hod

spojeno (Ds Doz)

M

5A8 (A2)

(f2)

 

Turková Luďka

2.hod

supl. (Kn Doz)

Z

6A8 (H)

(č.11)

 
 

2.hod

spojeno (Pa Doz)

Z

6A8 (D)

(č.11)

 

Vidrnová Vlasta

5.hod

odpadá

C

3A8 (A2)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

C

3A8 (A1)

 

Exkurze

 

před 1., 2. hodinou dohled Přízemí + Tv

 

Pedagogický dohled u třídy:

1A8, 1.- 6. hod - Nováková Tereza, Poláková Jana

3A8, 1.- 6. hod - Klein Radim, Pavlíčková Lada

4A8, 1.- 9. hod - Ballová Renata

2B, 1.- 6. hod - Dvořáková Dana, Šeborová Jana

 

Zpracováno v systému Bakaláři