Suplování:   Čtvrtek 22.12.2016

datum výpisu: 21.12.2016 (11:25)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

2A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Hovorková Lenka (D)

 

..

Po

Vi

..

-

-

         

Jelínková Dana (N)

 

Ch

Ch

-

..

             

Králová Alena (Doz)

 

-

-

..

-

Pl

..

         

Krátká Hana (Doz)

 

-

-

-

-

-

..

         

Růžičková Eliška (OCR)

 

-

....

Tu

-

Po

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

8.hod

odpadá

N

1B (NJ2)

 

zrušeno

Beznosova Irina

8.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

zrušeno

Brabec Petr

3.hod

odpadá

It

5A8 (IT1)

 

změna hodiny

 

7.hod

odpadá

F

2B (PC2)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

F

2B (PC2)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

F

6A8

 

zrušeno

Dvořák Zdeněk

8.hod

odpadá

D

4B

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

D

5A8

 

zrušeno

Dvořáková Dana

1.hod

změna

C

5A8

(z)

 
 

2.hod

změna

C

2B

(f1)

 
 

5.hod

odpadá

C

8A8 (P1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

C

8A8 (P2)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

N

5A8 (NJ)

 

zrušeno

Gergelitsová Šárka

4.hod

odpadá

It

5A8 (IT2)

 

změna hodiny

Hnátová Ivana

3.hod

změna

F

1B (PC2)

(č.9)

 
 

4.hod

změna

F

1B (PC2)

(14)

 

Hoza Pavel

8.hod

odpadá

C

6A8

 

zrušeno

Hronek Roman

8.hod

odpadá

F

4B8

 

zrušeno

Chawnerová Hana

1.hod

spojeno (Je N)

KA

8A8 (KA1)+

(j2)

 
 

2.hod

spojeno (Je N)

KA

8A8 (KA1)+

(j4)

 
 

4.hod

navíc

A

4B

(bi)

 
 

7.hod

odpadá

A

1A (A1)

 

zrušeno

Klein Radim

3.hod

odpadá

Tv

2A (H)

 

Exkurze

 

4.hod

navíc

Tv

6A8 (H)

(tm)

 
 

8.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

zrušeno

Koblerová Jaroslava

1.hod

změna

VKM

4B (VKM1)+

(14)

 
 

2.hod

změna

VKM

4B (VKM1)+

(14)

 
 

5.hod

navíc

M

8A8

(m2)

 
 

6.hod

navíc

M

8A8

(m2)

 

Kovaříková Alena

7.hod

odpadá

Ch

2B (PC1)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Ch

2B (PC1)

 

zrušeno

Králíková Miroslava

2.hod

změna

M

3B

(m1)

 
 

5.hod

přesun <<

Bi

3B

(č.31)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Bi

3B

 

na 5.hod

 

9.hod

odpadá

Bi

4A

 

zrušeno

Králová Alena

8.hod

odpadá

N

1B (NJ1)

 

zrušeno

Krátká Hana

7.hod

odpadá

C

1B (A2)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Hv

1A (Hv)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Hv

1A (Hv)

 

zrušeno

Kureš Petr

6.hod

navíc

Ch

3A

(č.44)

 
 

8.hod

odpadá

SC

3B (SC)+

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

SC

3B (SC)+

 

zrušeno

Kuťáková Eva

3.hod

změna

It

5A8 (IT1)

(p2)

 
 

4.hod

změna

It

5A8 (IT2)

(p1)

 
 

5.hod

odpadá

M

2A

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

Bi

2B (PC3)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Bi

2B (PC3)

 

zrušeno

Malý Jakub

2.hod

odpadá

F

2A

 

Exkurze

 

5.hod

přesun <<

M

2B

(č.11)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

M

2B

 

na 5.hod

Mareš Pavel

8.hod

odpadá

Ov

4A8

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Z

1B

 

zrušeno

Nováková Tereza

1.hod

odpadá

Z

2A

 

Exkurze

Nováková Šárka

1.hod

změna

Sv

2B

(m1)

 
 

6.hod

odpadá

Sv

5A8

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Sv

2A

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Sv

4B

 

zrušeno

Ošmerová Magda

3.hod

změna

Sp

3A8 (Sp)

(f2)

 
 

4.hod

změna

Sp

4A8 (Sp)

(f2)

 
 

5.hod

změna

Sp

6A8 (Sp)

(f2)

 
 

8.hod

odpadá

Sp

5A8 (Sp)

 

zrušeno

Palla Roman

5.hod

supl. (Ak Doz)

A

2A8

(d)

 
 

6.hod

změna

A

6A8 (A1)

(f1)

 
 

7.hod

odpadá

A

1A (A2)

 

zrušeno

Pavlíčková Lada

3.hod

odpadá

Tv

2A (D)

 

Exkurze

 

4.hod

navíc

Tv

6A8 (D)

(tv)

 

Poláková Jana

2.hod

supl. (Ha D)

M

3B8

(č.11)

 
 

4.hod

změna

Bi

3B8

(j3)

 
 

5.hod

supl. (Ru OCR)

M

1A8

(č.44)

 
 

6.hod

odpadá

Bi

2A

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

Bi

3A

 

zrušeno

Prášek Vladimír

5.hod

navíc

M

1B

(č.30)

 
 

6.hod

navíc

M

1B

(č.30)

 
 

7.hod

odpadá

M

1B (A1)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

F

4A

 

zrušeno

Šupková Renata

3.hod

změna

Vv

2A8 (Evb)

(č.31)

 
 

8.hod

odpadá

Vv

1A (Vv)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Vv

1A (Vv)

 

zrušeno

Šváchová Jana

0.hod

přesun <<

F

4B

(f1)

z 7.hod

 

6.hod

navíc

M

5A8

(m1)

 
 

7.hod

přesun >>

F

4B

 

na 0.hod

Turková Luďka

3.hod

supl. (Ru OCR)

M

1A

(č.44)

 
 

6.hod

navíc

M

1A

(fr)

 

Vidrnová Vlasta

3.hod

supl. (Ha D)

C

3B

(14)

 
 

9.hod

odpadá

D

2A

 

zrušeno

Pedagogický dohled u třídy:

2A, 1.- 6. hod - Krátká Hana

 

Zpracováno v systému Bakaláři