Suplování:   Úterý 17.1.2017

datum výpisu: 16.1.2017 (10:43)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

5A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

1A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

1B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ballová Renata (Doz)

 

Ak

Ds

-

Ds

..

..

-

-

-

   

Gergelitsová Šárka (JD)

 

>>

>>

..

..

-

..

..

Br

>>

   

Heřmanová Darina (N)

 

Ch

-

Si

Si

Sh

-

         

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Jelínková Dana (JD)

 

-

                   

Klein Radim (Doz)

 

No

Dz

....

-

Ru

-

Bz

Bz

-

   

Koblerová Jaroslava (Doz)

 

-

-

<>

....

<>

-

-

-

-

   

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

Kv

Kv

-

-

-

..

..

   

Pavlíčková Lada (Doz)

 

No

Dz

Nt

Bz

-

-

-

-

-

   

Prášek Vladimír (Doz)

 

..

..

Kv

Kv

-

-

Vi

Ak

-

   

Šváchová Jana (Doz)

 

..

..

..

-

..

-

-

-

-

   

Zemanová Jana (OCR)

 

-

-

-

-

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

4.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

3A8 (D)

(tv)

 
 

7.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

2B (H)

(tv)

 
 

8.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

2B (H)

(tv)

 

Brabec Petr

3.hod

odpadá

It

1A (It2)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

It

1A (It2)

 

Sportovní kurz

 

7.hod

navíc

It

1A8

(p1)

 
 

8.hod

spojeno (Ga JD)

It

4B8 (It2)

(p1)

 

Dvořák Zdeněk

2.hod

supl. (Kn Doz)

D

7A8 (H)

(m2)

 
 

2.hod

spojeno (Pa Doz)

D

7A8 (D)

(m2)

 
 

5.hod

přesun <<

C

7A8

(d)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

C

7A8

 

na 5.hod

Dvořáková Dana

2.hod

supl. (Ba Doz)

N

4A8 (Nj)

(p1)

 
 

4.hod

supl. (Ba Doz)

N

3A (NJ1)

(j1)

 
 

8.hod

odpadá

C

5A8

 

Sportovní kurz

Hnátová Ivana

8.hod

odpadá

F

1B

 

Sportovní kurz

Hoza Pavel

8.hod

odpadá

C

1A

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

D

1B

 

Sportovní kurz

Chawnerová Hana

1.hod

supl. (Hm N)

A

1A8 (A2)

(j4)

 
 

6.hod

odpadá

A

1A (A1)

 

Sportovní kurz

Kovaříková Alena

2.hod

odpadá

Ch

1A

 

Sportovní kurz

 

3.hod

změna

Ch

7A8 (PC1)

(f2)

 
 

3.hod

spojeno (Pk Doz)

Ch

7A8 (PC2)

(f2)

 
 

4.hod

změna

Ch

7A8 (PC1)

(f2)

 
 

4.hod

spojeno (Pk Doz)

Ch

7A8 (PC2)

(f2)

 

Králová Alena

1.hod

supl. (Ba Doz)

N

6A8 (Nj)

(p1)

 
 

3.hod

výměna <<

D

8A8

(m2)

z (13.1. 6.hod)

 

5.hod

odpadá

N

1B (NJ1)

 

Sportovní kurz

 

8.hod

supl. (Pk Doz)

D

3A8

(m1)

 
 

9.hod

odpadá

D

1A

 

Sportovní kurz

Krátká Hana

1.hod

odpadá

Hv

1B (Hv)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

Hv

1B (Hv)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

C

1B

 

Sportovní kurz

Kureš Petr

7.hod

odpadá

Ch

1B

 

Sportovní kurz

Kuťáková Eva

9.hod

odpadá

Bi

5A8

 

Sportovní kurz

Malý Jakub

1.hod

odpadá

F

5A8

 

Sportovní kurz

Nováková Tereza

2.hod

odpadá

Z

5A8

 

Sportovní kurz

 

3.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

3B8 (D)

(tm)

 

Nováková Šárka

1.hod

supl. (Kn Doz)

Sv

7A8 (H)

(č.44)

 
 

1.hod

spojeno (Pa Doz)

Sv

7A8 (D)

(č.44)

 
 

5.hod

výměna <<

Sv

3A

(m1)

z (13.1. 5.hod)

Ošmerová Magda

4.hod

odpadá

Sp

5A8 (Sp)

 

Sportovní kurz

Palla Roman

6.hod

odpadá

A

1A (A2)

 

Sportovní kurz

Pilátová Eliška

1.hod

změna

N

3B8 (NJ2)

(j1)

 

Růžičková Eliška

1.hod

odpadá

Bi

1A

 

Sportovní kurz

 

5.hod

supl. (Kn Doz)

Tv

1A8 (Chl)

(tv)

 

Šintalová Pavla

1.hod

změna

N

3B8 (NJ1)

(st)

 
 

3.hod

supl. (Hm N)

A

4A (A1)

(č.11)

 
 

4.hod

supl. (Hm N)

A

4B8 (A1)

(st)

 
 

5.hod

odpadá

A

5A8 (A1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

A

5A8 (A1)

 

Sportovní kurz

Škoulová Hana

5.hod

supl. (Hm N)

A

4A8 (A1)

(j4)

 
 

6.hod

odpadá

A

5A8 (A2)

 

Sportovní kurz

Šupková Renata

1.hod

odpadá

Vv

1B (Vv)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

Vv

1B (Vv)

 

Sportovní kurz

Vidrnová Vlasta

7.hod

supl. (Pk Doz)

C

3B

(f1)

 

Ziková Věra

4.hod

odpadá

A

1B (A1)

 

Sportovní kurz

Pedagogický dohled u třídy:

5A8, 1.- 9. hod - Hronek Roman, Marešovská Alena, Šváchová Jana

1A, 1.- 9. hod - Klein Radim, Koblerová Jaroslava, Prášek Vladimír

1B, 1.- 9. hod - Pavlíčková Lada

 

Zpracováno v systému Bakaláři