Suplování:   Pátek 27.1.2017

datum výpisu: 26.1.2017 (12:30)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

7A8

     

KP

               

3A

     

KP

               

3B

     

KP

               

4A

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

4B

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Beznosova Irina (D)

 

Pa

Pa

Kn

Kn

..

..

-

-

-

   

Hronek Roman (D)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Králíková Miroslava (Doz)

     

..

               

Mareš Pavel (Doz)

     

-

Ak

             

Marešovská Alena (Doz)

     

..

               

Prášek Vladimír (Doz)

     

..

               

Šeborová Jana (N)

 

..

..

Kr

Kr

Su

-

         

Turková Luďka (Doz)

     

Su

Su

             

Zemanová Jana (OCR)

 

-

..

No

-

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

4.hod

odpadá

N

4A (NJ1)

 

Obecná absence třídy

Dvořáková Dana

3.hod

výměna >>

C

8A8

 

na 18.1. 3.hod

Heřmanová Darina

1.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Obecná absence třídy

Hoza Pavel

2.hod

odpadá

C

4A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

D

4A

 

Obecná absence třídy

Klein Radim

3.hod

spojeno (Bz D)

Tv

1B (Dív)

(tv)

 
 

4.hod

spojeno (Bz D)

Tv

1B (Dív)

(tv)

 
 

5.hod

odpadá

Tv

4B (H)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Tv

4B (H)+

 

Obecná absence třídy

Koblerová Jaroslava

3.hod

výměna <<

M

8A8

(č.11)

z 18.1. 3.hod

Králová Alena

4.hod

supl. (Ms Doz)

D

3A8

(14)

 

Krátká Hana

3.hod

spojeno (Sj N)

Hv

4A8 (Evb)

(hv)

 
 

4.hod

spojeno (Sj N)

Hv

4A8 (Evb)

(hv)

 

Kuťáková Eva

4.hod

změna

M

2A

(bi)

 

Marešovská Alena

4.hod

odpadá

Bi

4B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

Tv

4B (D)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Tv

4B (D)

 

Obecná absence třídy

Nováková Tereza

3.hod

změna

Z

5A8

(14)

 

Nováková Šárka

3.hod

supl. (Ze OCR)

Fr

2A (Fr)

(fr)

 
 

4.hod

změna

Fr

3B (Fr)

(j1)

 

Pavlíčková Lada

1.hod

supl. (Bz D)

Tv

1A8 (Dív)

(tm)

 
 

2.hod

supl. (Bz D)

Tv

1A8 (Dív)

(tm)

 

Šupková Renata

3.hod

spojeno (Tu Doz)

C

2A8 (A2)

(č.31)

 
 

4.hod

spojeno (Tu Doz)

C

2A8 (A1)

(č.31)

 
 

5.hod

změna

Vv

1A8 (Ev2)

(hv)

 
 

5.hod

spojeno (Sj N)

Vv

1A8 (Ev1)

(hv)

 

Turková Luďka

2.hod

odpadá

M

4B

 

Obecná absence třídy

Vidrnová Vlasta

1.hod

odpadá

C

4B

 

Obecná absence třídy

Ziková Věra

1.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Obecná absence třídy

Pedagogický dohled u třídy:

7A8, 3. hod - Marešovská Alena

3A, 3. hod - Prášek Vladimír

3B, 3. hod - Králíková Miroslava

3. hod - KP pro 3A, 3B a 7A8 - Deník Růženy Porgesové (Aula)
4. hodina dle běžného rozvrhu

 

Zpracováno v systému Bakaláři