Suplování:   Úterý 21.2.2017

datum výpisu: 20.2.2017 (14:30)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

2A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Balleková Jaroslava (JD)

 

..

..

                 

Beznosova Irina (Doz)

           

-

Ds

Ku

-

   

Chawnerová Hana (N)

 

-

Sh

Si

Mo

Mo

Zi

-

-

-

   

Klein Radim (Doz)

 

..

Dz

....

-

Bz

-

Ds

Ku

-

   

Mareš Pavel (Doz)

 

No

..

<>

Mk

-

-

-

-

-

   

Pavlíčková Lada (Doz)

 

..

Dz

Bz

Bz

-

-

-

-

-

   

Růžičková Eliška (Doz)

 

Tu

-

Ak

Hn

-

-

-

-

-

   

Smetanová Marie (L)

               

Sh

Sh

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

3.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

3B8 (D)

(tv)

 
 

4.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

3A8 (D)

(tv)

 
 

5.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

1A8 (Chl)

(tm)

 

Dvořák Zdeněk

2.hod

supl. (Kn Doz)

C

7A8 (H)

(č.9)

 
 

2.hod

spojeno (Pa Doz)

C

7A8 (D)

(č.9)

 

Dvořáková Dana

7.hod

supl. (Bz Doz)

C

2B (D)

(d)

 
 

7.hod

spojeno (Kn Doz)

C

2B (H)

(d)

 

Hašková Klára

3.hod

odpadá

Hv

2A8 (Eva)

 

Sportovní kurz

Heřmanová Darina

3.hod

přesun >>

A

4A (A1)

 

na 27.2. 6.hod

Hnátová Ivana

4.hod

supl. (Ru Doz)

F

4A8

(bi)

 
 

6.hod

odpadá

F

2A8

 

Sportovní kurz

Hronek Roman

9.hod

výměna <<

F

4B8

(f1)

z 23.2. 8.hod

Jelínková Dana

8.hod

odpadá

KA

7A8 (KAg)+

 

změna hodiny

 

9.hod

odpadá

KA

7A8 (KAg)+

 

změna hodiny

Koblerová Jaroslava

0.hod

navíc

VKM

8A8 (VKM2)+

(m1)

 
 

6.hod

navíc

M

8A8

(m2)

 

Králíková Miroslava

3.hod

výměna <<

M

3B

(ch)

z 15.2. 4.hod

Králová Alena

3.hod

supl. (Ru Doz)

D

3A8

(bi)

 

Kureš Petr

5.hod

odpadá

Ch

2A8

 

Sportovní kurz

Kuťáková Eva

8.hod

supl. (Bz Doz)

Bi

2B (D)

(z)

 
 

8.hod

spojeno (Kn Doz)

Bi

2B (H)

(z)

 

Malý Jakub

4.hod

supl. (Ms Doz)

M

3B8

(z)

 

Motyčková Hana

4.hod

supl. (Ch N)

A

4B (A1)

(j3)

 
 

5.hod

supl. (Ch N)

A

4B (A1)

(j3)

 

Nováková Šárka

1.hod

supl. (Ms Doz)

Sv

2B

(č.11)

 

Palla Roman

4.hod

odpadá

A

2A8 (A1)

 

Sportovní kurz

 

8.hod

změna

KA

3A (KAg)+

(j4)

 
 

9.hod

změna

KA

3A (KAg)+

(j2)

 

Šintalová Pavla

3.hod

supl. (Ch N)

A

6A8 (A2)

(j4)

 

Škoulová Hana

2.hod

supl. (Ch N)

A

3B (A2)

(dk)

 
 

4.hod

odpadá

A

2A8 (A2)

 

Sportovní kurz

 

8.hod

spojeno (Sm L)

KA

3B (KA)+

(j3)

 
 

9.hod

spojeno (Sm L)

KA

3B (KA)+

(j3)

 

Šupková Renata

3.hod

odpadá

Vv

2A8 (Evb)

 

Sportovní kurz

Turková Luďka

1.hod

supl. (Ru Doz)

M

1A

(č.44)

 

Vidrnová Vlasta

9.hod

výměna >>

D

4B8

 

na 23.2. 8.hod

Ziková Věra

6.hod

supl. (Ch N)

A

1A (A1)

(č.30)

 

Pedagogický dohled u třídy:

2A8, 1.- 6. hod - Klein Radim, Růžičková Eliška

 

Zpracováno v systému Bakaláři