Suplování:   Středa 1.3.2017

datum výpisu: 28.2.2017 (13:01)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1A8

       

KP

KP

KP

         

2A8

       

KP

KP

KP

         

3A8

       

KP

KP

KP

         

3B8

       

KP

KP

KP

         

4A8

       

KP

KP

KP

         

4B8

       

KP

KP

KP

         

5A8

       

KP

KP

KP

         

6A8

       

KP

KP

KP

         

7A8

       

KP

KP

KP

         

1A

       

KP

KP

KP

         

1B

       

KP

KP

KP

         

2A

       

KP

KP

KP

         

2B

       

KP

KP

KP

         

3A

       

KP

KP

KP

         

3B

       

KP

KP

KP

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Chawnerová Hana (N)

 

-

Zi

-

Mo

-

-

-

Pl

Pl

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

5.hod

odpadá

N

6A8 (Nj)

 

Kulturní pořad

Beznosova Irina

5.hod

odpadá

Tv

3B (D)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

Tv

3B (D)

 

Kulturní pořad

Brabec Petr

4.hod

odpadá

It

6A8 (It1)

 

Kulturní pořad

 

5.hod

odpadá

It

2A8 (It2)

 

Kulturní pořad

Dvořák Zdeněk

6.hod

odpadá

D

7A8

 

Kulturní pořad

Dvořáková Dana

4.hod

odpadá

N

2B (Nj)

 

Kulturní pořad

 

5.hod

odpadá

C

5A8 (A1)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

C

5A8 (A2)

 

Kulturní pořad

Gergelitsová Šárka

4.hod

odpadá

It

6A8 (It2)

 

Kulturní pořad

 

5.hod

odpadá

It

2A8 (It3)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

It

2A8 (It1)

 

Kulturní pořad

Hašková Klára

5.hod

odpadá

Hv

2B (Hv)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

Hv

2B (Hv)

 

Kulturní pořad

Heřmanová Darina

4.hod

odpadá

A

4A8 (A1)

 

Kulturní pořad

 

5.hod

odpadá

A

4B8 (A1)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

A

1A8 (A2)

 

Kulturní pořad

Hnátová Ivana

4.hod

odpadá

F

3A8

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

F

4A8

 

Kulturní pořad

Hovorková Lenka

5.hod

odpadá

C

3B8

 

Kulturní pořad

Hoza Pavel

5.hod

odpadá

C

1A (A1)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

C

1A (A2)

 

Kulturní pořad

Klein Radim

5.hod

odpadá

Tv

3B (H)+

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

Tv

3B (H)+

 

Kulturní pořad

Koblerová Jaroslava

4.hod

odpadá

M

3A

 

Kulturní pořad

Kovaříková Alena

5.hod

odpadá

Ch

4A8

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

Ch

3B8

 

Kulturní pořad

Králíková Miroslava

4.hod

odpadá

M

3B

 

Kulturní pořad

Králová Hana

4.hod

odpadá

R

2B (Rj)

 

Kulturní pořad

Krátká Hana

4.hod

odpadá

C

1B

 

Kulturní pořad

 

5.hod

odpadá

C

2A (P1)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

C

2A (P2)

 

Kulturní pořad

Kureš Petr

4.hod

odpadá

Ch

2A

 

Kulturní pořad

Kuťáková Eva

5.hod

odpadá

M

2A (P2)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

M

2A (P1)

 

Kulturní pořad

Mareš Pavel

5.hod

odpadá

Z

7A8

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

Ov

4B8

 

Kulturní pořad

Marešovská Alena

4.hod

odpadá

Bi

4B8

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

Bi

6A8

 

Kulturní pořad

Motyčková Hana

4.hod

supl. (Ch N)

A

4B (A1)

(j4)

 

Nováková Šárka

4.hod

odpadá

Sv

7A8

 

Kulturní pořad

Ošmerová Magda

5.hod

odpadá

Sp

6A8 (Sp)

 

Kulturní pořad

Palla Roman

4.hod

odpadá

A

3B8 (A2)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

A

1A8 (A1)

 

Kulturní pořad

 

8.hod

supl. (Ch N)

KA

3A (KAg2)+

(j3)

 
 

9.hod

supl. (Ch N)

KA

3A (KAg2)+

(j3)

 

Pavlíčková Lada

4.hod

odpadá

Tv

2A8 (D)

 

Kulturní pořad

Pilátová Eliška

5.hod

odpadá

Tv

3A (D)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

Tv

3A (D)

 

Kulturní pořad

Poláková Jana

5.hod

odpadá

M

1A8

 

Kulturní pořad

Prášek Vladimír

5.hod

odpadá

M

3A8 (A1)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

M

3A8 (A2)

 

Kulturní pořad

Růžičková Eliška

4.hod

odpadá

Tv

2A8 (H)

 

Kulturní pořad

Smetanová Marie

4.hod

odpadá

A

4A8 (A2)

 

Kulturní pořad

 

5.hod

odpadá

A

4B8 (A2)

 

Kulturní pořad

Šeborová Jana

4.hod

odpadá

Hv

1A8 (Ev2)

 

Kulturní pořad

 

5.hod

odpadá

Vv

2B (Vv)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

Vv

2B (Vv)

 

Kulturní pořad

Šintalová Pavla

4.hod

odpadá

A

5A8 (A1)

 

Kulturní pořad

 

5.hod

odpadá

A

1B (A2)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

A

1B (A2)

 

Kulturní pořad

Škoulová Hana

4.hod

odpadá

A

5A8 (A2)

 

Kulturní pořad

Šupková Renata

4.hod

odpadá

Vv

1A8 (Ev1)

 

Kulturní pořad

Šváchová Jana

5.hod

odpadá

M

5A8 (A2)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

M

5A8 (A1)

 

Kulturní pořad

Turková Luďka

5.hod

odpadá

M

1A (A2)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

M

1A (A1)

 

Kulturní pořad

Vidrnová Vlasta

4.hod

odpadá

R

1A (Rj)

 

Kulturní pořad

 

5.hod

odpadá

C

3A8 (A2)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

C

3A8 (A1)

 

Kulturní pořad

Zemanová Jana

4.hod

odpadá

Fr

1A (Fr)

 

Kulturní pořad

Ziková Věra

2.hod

supl. (Ch N)

A

3A (A1)

(j4)

 
 

4.hod

odpadá

A

3B8 (A1)

 

Kulturní pořad

 

5.hod

odpadá

A

1B (A1)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

A

1B (A1)

 

Kulturní pořad

4. - 6. hod. Školní akademie (Aula)
kromě tříd maturitního ročníku

 

Zpracováno v systému Bakaláři