Suplování:   Úterý 11.4.2017

datum výpisu: 10.4.2017 (13:42)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

8A8

 

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

         

3A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

4A

 

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

         

4B

 

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Gergelitsová Šárka (Doz)

 

..

..

Br

Br

-

..

..

Br

Br

   

Hnátová Ivana (D)

 

....

Pi

Ki

-

Hz

Ak

-

Kr

-

   

Chawnerová Hana (N)

 

-

Sm

Si

..

..

Zi

-

-

-

   

Koblerová Jaroslava (Doz)

 

-

-

..

....

..

-

         

Kovaříková Alena (MAT)

       

..

-

Vi

-

Dz

     

Králíková Miroslava (MAT)

       

Vi

Vi

Ru

-

..

..

   

Krátká Hana (Doz)

 

..

..

<>

-

Su

Su

         

Kureš Petr (MAT)

         

Hs

-

..

..

..

   

Malý Jakub (MAT)

       

-

-

-

<>

       

Marešovská Alena (MAT)

         

-

-

-

       

Ošmerová Magda (Doz)

 

..

..

..

..

-

-

-

-

-

   

Pavlíčková Lada (NV)

 

Bz

Bz

Kn

Pi

-

-

-

       

Prášek Vladimír (MAT)

       

..

-

-

..

       

Šupková Renata (L)

     

Hs

-

             

Šváchová Jana (MAT)

       

-

Dz

-

-

       

Turková Luďka (MAT)

       

..

..

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Balleková Jaroslava

1.hod

odpadá

KPD

4B (KPD)+

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

KPD

4B (KPD)+

 

Maturity

Ballová Renata

4.hod

odpadá

N

3A (NJ1)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

N

4A (NJ1)

 

Maturity

Beznosova Irina

1.hod

supl. (Pa NV)

Tv

7A8 (D)

(tm)

 
 

2.hod

supl. (Pa NV)

Tv

7A8 (D)

(tm)

 

Brabec Petr

3.hod

spojeno (Ga Doz)

It

1A (It1)

(p1)

 
 

4.hod

spojeno (Ga Doz)

It

1A (It1)

(p1)

 
 

7.hod

navíc

It

1A8

(p1)

 
 

8.hod

spojeno (Ga Doz)

It

4B8 (It2)

(p1)

 
 

9.hod

spojeno (Ga Doz)

It

4A8 (It2)

(p1)

 

Dvořák Zdeněk

3.hod

odpadá

D

3A

 

Exkurze

 

5.hod

supl. (Sv MAT)

C

7A8

(m2)

 
 

7.hod

změna

C

7A8

(m1)

 
 

8.hod

supl. (Kv MAT)

C

4A8

(ch)

 

Dvořáková Dana

5.hod

odpadá

C

8A8

 

Maturity

Hašková Klára

3.hod

spojeno (Su L)

Hv

2A8 (Evb)

(hv)

 
 

5.hod

supl. (Kp MAT)

C

2A8

(ch)

 

Heřmanová Darina

3.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Maturity

Hovorková Lenka

5.hod

změna

C

4B8

(m1)

 
 

6.hod

odpadá

C

3A

 

Exkurze

 

8.hod

změna

D

3B8

(hv)

 
 

9.hod

změna

D

6A8

(č.30)

 

Hoza Pavel

1.hod

odpadá

ML

8A8 (ML)+

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

ML

8A8 (ML)+

 

Maturity

 

4.hod

odpadá

C

4A (P2)

 

Maturity

 

5.hod

supl. (Hn D)

C

6A8

(č.30)

 
 

8.hod

změna

C

1A

(č.44)

 
 

9.hod

změna

D

1B

(f1)

 

Jelínková Dana

4.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Maturity

 

5.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Maturity

 

8.hod

odpadá

KA

7A8 (KAg)+

 

změna hodiny

 

9.hod

odpadá

KA

7A8 (KAg)+

 

změna hodiny

Klein Radim

3.hod

supl. (Pa NV)

Tv

3B8 (D)

(tm)

 

Králíková Miroslava

3.hod

supl. (Hn D)

M

4A8

(f1)

 

Králová Alena

4.hod

odpadá

N

3A (NJ2)

 

Exkurze

 

6.hod

supl. (Hn D)

D

2A8

(f1)

 
 

9.hod

změna

D

1A

(hv)

 

Králová Hana

1.hod

odpadá

KR

4B (KRj)

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

KR

4B (KRj)

 

Maturity

 

4.hod

odpadá

Sv

8A8

 

Maturity

Krátká Hana

8.hod

supl. (Hn D)

C

1B

(f1)

 

Kureš Petr

1.hod

odpadá

Ch

3A (PC3)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

Ch

3A (PC3)

 

Exkurze

Malý Jakub

2.hod

výměna <<

F

2A

(f2)

z 7.hod

Marešovská Alena

1.hod

odpadá

HB

4B (HB)+

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

HB

4B (HB)+

 

Maturity

Nováková Šárka

2.hod

výměna >>

Sv

2A

 

na 7.hod

 

3.hod

výměna <<

Sv

1B

(m2)

z 19.4. 2.hod

 

5.hod

změna

Sv

1A

(f1)

 
 

6.hod

navíc

Sv

1B

(č.44)

 
 

7.hod

výměna <<

Sv

2A

(č.44)

z 2.hod

 

8.hod

změna

Sv

6A8

(č.30)

 

Palla Roman

5.hod

změna

A

3B8 (A2)

(j2)

 
 

8.hod

změna

KA

3A (KAg)+

(j4)

 
 

9.hod

změna

KA

3A (KAg)+

(j2)

 

Pilátová Eliška

2.hod

supl. (Hn D)

Ov

4B8

(m1)

 
 

4.hod

supl. (Pa NV)

Tv

3A8 (D)

(tm)

 

Poláková Jana

1.hod

odpadá

Bi

3A (PC2)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

Bi

3A (PC2)

 

Exkurze

Prášek Vladimír

1.hod

odpadá

F

3A (PC1)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

F

3A (PC1)

 

Exkurze

Růžičková Eliška

6.hod

supl. (Ki MAT)

Bi

4A8

(m2)

 

Smetanová Marie

1.hod

odpadá

KA

4B (KAB2)+

 

Maturity

 

2.hod

supl. (Ch N)

A

3B (A2)

(dk)

 

Šintalová Pavla

3.hod

supl. (Ch N)

A

6A8 (A2)

(j4)

 
 

5.hod

změna

A

5A8 (A1)

(vv)

 

Šupková Renata

5.hod

spojeno (Kr Doz)

Vv

3A8 (Eva)

(hv)

 
 

5.hod

změna

Vv

3A8 (Evb)

(hv)

 
 

6.hod

spojeno (Kr Doz)

Vv

3A8 (Eva)

(hv)

 
 

6.hod

změna

Vv

3A8 (Evb)

(hv)

 

Šváchová Jana

1.hod

odpadá

SM

4B (SM)+

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

SM

4B (SM)+

 

Maturity

Turková Luďka

3.hod

odpadá

M

4B

 

Maturity

Vidrnová Vlasta

4.hod

spojeno (Ki MAT)

C

3B (P1)

(fr)

 
 

5.hod

změna

C

3B (P1)

(j3)

 
 

5.hod

spojeno (Ki MAT)

C

3B (P2)

(j3)

 
 

6.hod

supl. (Kv MAT)

D

4B8

(ch)

 

Ziková Věra

3.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Maturity

 

6.hod

supl. (Ch N)

A

1A (A1)

(č.30)

 

Pedagogický dohled u třídy:

3A, 1.- 6. hod - Koblerová Jaroslava, Krátká Hana

 

Zpracováno v systému Bakaláři