Suplování:   Úterý 18.4.2017

datum výpisu: 12.4.2017 (11:21)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1A8

 

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

       

2A8

 

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

         

3A8

 

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

     

3B8

 

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

     

4A8

 

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

   

4B8

 

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

   

5A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

6A8

 

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

   

7A8

 

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

   

1A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

1B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

2A

 

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

   

2B

 

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

   

3A

 

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

   

3B

 

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

Řv

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ballová Renata (Zk)

 

..

..

-

               

Beznosova Irina (Zk)

 

-

 

..

   

-

         

Brabec Petr (Zk)

 

-

..

..

..

-

-

         

Dvořák Zdeněk (Zk)

 

..

-

..

   

-

         

Dvořáková Dana (Zk)

 

-

....

..

               

Hašková Klára (Zk)

 

..

..

..

               

Heřmanová Darina (Zk)

       

..

             

Hnátová Ivana (Doz)

 

....

..

..

-

..

..

-

..

-

   

Hovorková Lenka (Zk)

 

..

..

-

   

..

         

Chawnerová Hana (N)

 

-

..

..

Mo

<>

..

-

-

-

   

Jelínková Dana (Zk)

 

-

..

-

               

Klein Radim (Zk)

 

..

 

....

               

Koblerová Jaroslava (Zk)

       

....

             

Kovaříková Alena (Zk)

 

..

..

..

               

Králíková Miroslava (Zk)

 

-

-

-

..

..

..

-

       

Králová Alena (Zk)

 

-

-

-

               

Králová Hana (Zk)

         

-

-

         

Krátká Hana (Zk)

 

..

..

..

-

..

..

         

Kureš Petr (Doz)

 

..

..

-

..

..

-

..

..

..

   

Malý Jakub (Zk)

 

..

   

-

             

Mareš Pavel (Zk)

 

..

..

..

               

Marešovská Alena (Zk)

       

..

-

-

         

Nováková Tereza (Zk)

 

..

..

-

               

Nováková Šárka (Zk)

 

-

..

-

   

-

         

Ošmerová Magda (Zk)

 

..

..

..

               

Palla Roman (Zk)

 

-

..

..

..

..

..

         

Pavlíčková Lada (Zk)

 

..

   

..

             

Pilátová Eliška (Zk)

 

..

-

..

               

Poláková Jana (Zk)

 

..

..

..

-

..

..

         

Prášek Vladimír (Doz)

 

..

..

..

..

-

-

..

..

-

   

Růžičková Eliška (Zk)

 

..

   

..

             

Smetanová Marie (Zk)

       

..

..

-

         

Šintalová Pavla (Zk)

       

..

..

..

         

Škoulová Hana (Zk)

 

-

-

..

               

Šupková Renata (Zk)

     

..

               

Šváchová Jana (Doz)

 

>>

>>

..

-

..

-

-

-

-

   

Vidrnová Vlasta (Zk)

 

-

-

-

               

Ziková Věra (Zk)

       

..

..

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

4.hod

odpadá

N

3A (NJ1)

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

N

1B (NJ2)

 

Exkurze

Beznosova Irina

4.hod

odpadá

Tv

3A8 (H)

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

Tv

1A8 (Dív)

 

Ředitelské volno

 

7.hod

odpadá

Tv

2B (D)

 

Ředitelské volno

 

8.hod

odpadá

Tv

2B (D)

 

Ředitelské volno

Brabec Petr

7.hod

odpadá

It

1A8 (It2)

 

Ředitelské volno

 

8.hod

odpadá

It

4B8 (It1)

 

Ředitelské volno

 

9.hod

odpadá

It

4A8 (It1)

 

Ředitelské volno

Dvořák Zdeněk

5.hod

výměna <<

D

4B

(f2)

z 19.4. 3.hod

 

7.hod

odpadá

C

7A8

 

Ředitelské volno

Dvořáková Dana

4.hod

odpadá

N

5A8 (NJ)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

C

5A8

 

Exkurze

Gergelitsová Šárka

1.hod

změna

Dg

4B (DG)+

(p1)

 
 

2.hod

změna

Dg

4B (DG)+

(p1)

 
 

3.hod

odpadá

It

1A (It1)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

It

1A (It1)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

It

1A8 (It3)

 

Ředitelské volno

 

7.hod

odpadá

It

1A8 (It1)

 

Ředitelské volno

 

8.hod

odpadá

It

4B8 (It2)

 

Ředitelské volno

 

9.hod

odpadá

It

4A8 (It2)

 

Ředitelské volno

Hašková Klára

4.hod

odpadá

C

1A8

 

Ředitelské volno

Heřmanová Darina

1.hod

odpadá

A

1A8 (A2)

 

Ředitelské volno

 

3.hod

změna

A

4A (A1)

(j3)

 
 

5.hod

odpadá

A

4A8 (A1)

 

Ředitelské volno

Hovorková Lenka

4.hod

odpadá

D

2B

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

C

4B8

 

Ředitelské volno

 

8.hod

odpadá

D

3B8

 

Ředitelské volno

 

9.hod

odpadá

D

6A8

 

Ředitelské volno

Hoza Pavel

4.hod

změna

C

4A (P2)

(č.44)

 
 

5.hod

změna

C

4A (P1)

(č.44)

 
 

6.hod

odpadá

C

6A8

 

Ředitelské volno

 

8.hod

odpadá

C

1A

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

D

1B

 

Exkurze

Jelínková Dana

5.hod

výměna >>

A

4B (A2)

 

na 19.4. 3.hod

 

8.hod

odpadá

KA

7A8 (KAg)+

 

Ředitelské volno

 

9.hod

odpadá

KA

7A8 (KAg)+

 

Ředitelské volno

Klein Radim

2.hod

odpadá

Tv

7A8 (H)

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

Tv

1A8 (Chl)

 

Ředitelské volno

 

7.hod

odpadá

Tv

2B (H)

 

Ředitelské volno

 

8.hod

odpadá

Tv

2B (H)

 

Ředitelské volno

Koblerová Jaroslava

3.hod

změna

M

8A8

(č.44)

 
 

5.hod

odpadá

M

3A

 

Ředitelské volno

Kovaříková Alena

4.hod

odpadá

Ch

7A8 (PC1)

 

Ředitelské volno

 

6.hod

odpadá

Ch

4B8

 

Ředitelské volno

 

8.hod

odpadá

Ch

4A8

 

Ředitelské volno

Králíková Miroslava

8.hod

odpadá

VKB

3B (VKB2)+

 

Ředitelské volno

 

9.hod

odpadá

VKB

3B (VKB2)+

 

Ředitelské volno

Králová Alena

4.hod

odpadá

N

3A (NJ2)

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

N

1B (NJ1)

 

Exkurze

 

6.hod

změna

N

4A (NJ2)

(f2)

 
 

9.hod

odpadá

D

1A

 

Exkurze

Králová Hana

3.hod

odpadá

R

2B (Rj)

 

Ředitelské volno

 

4.hod

změna

Sv

8A8

(ch)

 
 

8.hod

odpadá

SVS

3B (SVS1)+

 

Ředitelské volno

 

9.hod

odpadá

SVS

3B (SVS1)+

 

Ředitelské volno

Kuťáková Eva

1.hod

odpadá

M

2A

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

Bi

2B

 

Ředitelské volno

 

9.hod

odpadá

Bi

5A8

 

Exkurze

Malý Jakub

7.hod

odpadá

F

2A

 

Ředitelské volno

 

8.hod

odpadá

F

2A (PC2)

 

Ředitelské volno

 

9.hod

odpadá

F

2A (PC2)

 

Ředitelské volno

Mareš Pavel

4.hod

odpadá

Z

3B8

 

Ředitelské volno

Marešovská Alena

3.hod

odpadá

Bi

7A8 (PC3)

 

Ředitelské volno

 

8.hod

odpadá

VKB

3B (VKB1)+

 

Ředitelské volno

 

9.hod

odpadá

VKB

3B (VKB1)+

 

Ředitelské volno

Motyčková Hana

2.hod

odpadá

A

3A8 (A2)

 

Ředitelské volno

 

4.hod

supl. (Ch N)

A

4B (A1)

(j3)

 

Nováková Tereza

4.hod

odpadá

Z

2A

 

Ředitelské volno

Nováková Šárka

5.hod

odpadá

Sv

1A

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

Sv

6A8

 

Ředitelské volno

 

9.hod

odpadá

Sv

2B

 

Ředitelské volno

Ošmerová Magda

4.hod

odpadá

Sp

5A8 (Sp)

 

Exkurze

Pavlíčková Lada

2.hod

odpadá

Tv

7A8 (D)

 

Ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

Tv

3B8 (D)

 

Ředitelské volno

Poláková Jana

8.hod

odpadá

Bi

2A (PC3)

 

Ředitelské volno

 

9.hod

odpadá

Bi

2A (PC3)

 

Ředitelské volno

Růžičková Eliška

3.hod

odpadá

Bi

3A8

 

Ředitelské volno

Smetanová Marie

3.hod

odpadá

A

2A (A2)

 

Ředitelské volno

 

8.hod

odpadá

KA

3B (KA)+

 

Ředitelské volno

 

9.hod

odpadá

KA

3B (KA)+

 

Ředitelské volno

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

N

3B8 (NJ1)

 

Ředitelské volno

Škoulová Hana

4.hod

odpadá

A

2A8 (A2)

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

A

5A8 (A2)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

A

5A8 (A2)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

KA

3B (KA2)+

 

Ředitelské volno

 

9.hod

odpadá

KA

3B (KA2)+

 

Ředitelské volno

Šupková Renata

1.hod

odpadá

Vv

1B (Vv)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

Vv

1B (Vv)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

Vv

3A8 (Eva)

 

Ředitelské volno

 

6.hod

odpadá

Vv

3A8 (Eva)

 

Ředitelské volno

Šváchová Jana

0.hod

přesun <<

SM

4B (SM2)+

(m2)

z 24.4. 2.hod

Turková Luďka

1.hod

odpadá

M

2A8

 

Ředitelské volno

 

2.hod

odpadá

Z

6A8

 

Ředitelské volno

 

3.hod

změna

M

4B

(f1)

 
 

4.hod

změna

M

4A (P1)

(f1)

 
 

5.hod

změna

M

4A (P2)

(ch)

 

Vidrnová Vlasta

4.hod

odpadá

C

3B (P2)

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

C

3B (P1)

 

Ředitelské volno

 

6.hod

změna

C

4B

(f1)

 
 

9.hod

odpadá

D

4B8

 

Ředitelské volno

Ziková Věra

2.hod

odpadá

A

3A8 (A1)

 

Ředitelské volno

Pedagogický dohled u třídy:

5A8, 1.- 9. hod - Šváchová Jana

1A, 1.- 9. hod - Hnátová Ivana, Kureš Petr

1B, 1.- 9. hod - Prášek Vladimír

 

Zpracováno v systému Bakaláři