Suplování:   Čtvrtek 27.4.2017

datum výpisu: 27.4.2017 (8:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

7A8

         

KP

KP

         

8A8

     

Th

               

3A

         

KP

KP

         

3B

         

KP

KP

         

4A

     

Th

               

4B

     

Th

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Beznosova Irina (Doz)

 

Kn

Kn

-

-

Pa

Pa

         

Hoza Pavel (Doz)

     

-

               

Chawnerová Hana (N)

 

Sh

Sh

-

..

Pl

-

Zi

-

-

   

Koblerová Jaroslava (Doz)

     

<>

               

Králíková Miroslava (JD)

               

-

-

   

Kuťáková Eva (NV)

             

..

..

     

Marešovská Alena (Doz)

     

..

               

Šupková Renata (N)

 

-

Hs

Hs

-

Hs

Hs

-

..

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

8.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

zrušeno

Dvořák Zdeněk

6.hod

odpadá

C

7A8

 

Kulturní pořad

Dvořáková Dana

1.hod

odpadá

C

5A8

 

změna hodiny

 

5.hod

odpadá

C

8A8 (P1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

C

8A8 (P2)

 

zrušeno

Hašková Klára

2.hod

spojeno (Su N)

Hv

2A8 (Evb)

(hv)

 
 

3.hod

spojeno (Su N)

Hv

2A8 (Evb)

(hv)

 
 

5.hod

spojeno (Su N)

Hv

3B8 (Evb)

(hv)

 
 

6.hod

spojeno (Su N)

Hv

3B8 (Evb)

(hv)

 

Heřmanová Darina

6.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

zrušeno

Hoza Pavel

4.hod

odpadá

D

4A

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

C

4A

 

zrušeno

Jelínková Dana

4.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

zrušeno

Klein Radim

1.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

3A8 (H)

(tv)

 
 

2.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

3A8 (H)

(tv)

 
 

8.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

zrušeno

Koblerová Jaroslava

4.hod

výměna <<

M

3A

(m2)

z 3.hod

 

5.hod

odpadá

M

8A8 (P2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

M

8A8 (P1)

 

zrušeno

Kovaříková Alena

6.hod

odpadá

Ch

3B

 

Kulturní pořad

Králová Alena

3.hod

odpadá

D

8A8

 

Třídnická hodina

Králová Hana

3.hod

odpadá

R

4B (Rj)

 

Třídnická hodina

Krůtová Vlasta

1.hod

přesun >>

Fr

7A8 (FJ)

 

na 4.5. 0.hod

 

3.hod

odpadá

Fr

4B (Fr)

 

Třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

Fr

8A8 (FJ1)

 

zrušeno

Kureš Petr

5.hod

odpadá

Ch

3A

 

Kulturní pořad

Kuťáková Eva

1.hod

změna

Bi

5A8

(č.11)

 
 

5.hod

výměna >>

M

2A

 

na 2.5. 7.hod

Malý Jakub

5.hod

výměna <<

F

2A

(f2)

z 2.5. 7.hod

Marešovská Alena

5.hod

odpadá

Bi

7A8

 

Kulturní pořad

Nováková Šárka

3.hod

výměna <<

Sv

3A

(fr)

z 4.hod

 

4.hod

výměna >>

Sv

3A

 

na 3.hod

Palla Roman

5.hod

změna

A

6A8 (A1)

(f1)

 
 

5.hod

spojeno (Ch N)

A

6A8 (A2)

(f1)

 

Pavlíčková Lada

5.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

4A8 (D)

(tm)

 
 

6.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

4A8 (D)

(tm)

 

Pilátová Eliška

4.hod

odpadá

N

8A8 (NJ1)

 

zrušeno

Poláková Jana

4.hod

změna

M

3B8

(bi)

 

Škoulová Hana

1.hod

supl. (Ch N)

KA

4B (KA2)+

(j3)

 
 

2.hod

supl. (Ch N)

KA

4B (KA2)+

(j3)

 

Vidrnová Vlasta

5.hod

odpadá

C

4B

 

zrušeno

Ziková Věra

6.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

zrušeno

 

7.hod

supl. (Ch N)

A

1A (A1)

(j3)

 

Pedagogický dohled u třídy:

8A8, 3. hod - Koblerová Jaroslava

4A, 3. hod - Hoza Pavel

4B, 3. hod - Marešovská Alena

11:50 - 12:50 Poslední zvonění maturitních tříd pro 3A, 3B a 7A8
7. vyučovací hodina platí dle rozvrhu!!!

 

Zpracováno v systému Bakaláři