Suplování:   Pátek 28.4.2017

datum výpisu: 28.4.2017 (7:42)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1A8

     

KP

KP

             

2A8

         

KP

KP

         

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Brabec Petr (Doz)

 

<>

-

....

..

-

-

         

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

         

Chawnerová Hana (N)

 

-

-

..

-

Sm

..

-

-

-

   

Palla Roman (Doz)

         

..

-

         

Palla Roman (L)

     

..

               

Pilátová Eliška (Doz)

     

..

..

             

Růžičková Eliška (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

         

Šupková Renata (N)

 

-

-

..

..

Sj

..

-

-

-

   

Ziková Věra (N)

 

..

Pl

Hm

Hm

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

4.hod

odpadá

N

4A (NJ1)

 

zrušeno

Beznosova Irina

5.hod

odpadá

Tv

4A (D)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Tv

4A (D)

 

zrušeno

Dvořák Zdeněk

2.hod

výměna >>

D

7A8

 

na 3.hod

 

3.hod

výměna <<

D

7A8

(z)

z 2.hod

Dvořáková Dana

4.hod

odpadá

C

8A8

 

Ukončila studium

Heřmanová Darina

1.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

zrušeno

 

2.hod

změna

A

4A8 (A1)

(m1)

 
 

3.hod

supl. (Zi N)

A

3A8 (A1)

(j3)

 
 

4.hod

supl. (Zi N)

A

3B8 (A1)

(p1)

 

Hnátová Ivana

2.hod

výměna >>

F

3A8

 

na 4.hod

 

4.hod

výměna <<

F

3A8

(f1)

z 2.hod

Hoza Pavel

2.hod

odpadá

C

4A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

D

4A

 

zrušeno

Jelínková Dana

2.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

3.hod

navíc

A

6A8 (A2)

(j2)

 

Klein Radim

5.hod

odpadá

Tv

4B (H)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Tv

4B (H)+

 

zrušeno

Králová Alena

4.hod

odpadá

N

4A (NJ2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

D

8A8

 

Ukončila studium

Králová Hana

1.hod

odpadá

Sv

8A8

 

Ukončila studium

Kuťáková Eva

1.hod

výměna <<

Bi

2B

(bi)

z 25.4. 5.hod

Malý Jakub

3.hod

změna

M

2B

(č.44)

 

Mareš Pavel

2.hod

výměna <<

Ov

3A8

(z)

z 4.hod

 

4.hod

přesun <<

Z

2A8

(f2)

z 2.hod

Marešovská Alena

1.hod

navíc

Bi

6A8

(č.44)

 
 

2.hod

výměna <<

Bi

7A8

(č.44)

z 3.hod

 

3.hod

výměna >>

Bi

7A8

 

na 2.hod

 

5.hod

odpadá

Tv

4B (D)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

Tv

4B (D)

 

Ukončila studium

Nováková Šárka

2.hod

navíc

Sv

6A8

(d)

 
 

3.hod

odpadá

Sv

4B

 

Ukončila studium

Palla Roman

2.hod

supl. (Zi N)

A

1B (A1)

(j3)

 

Pilátová Eliška

1.hod

změna

Ov

4A8 (P2)

(m2)

 
 

2.hod

změna

Ov

4B8 (P2)

(m2)

 

Poláková Jana

1.hod

změna

Bi

3B8 (A2)

(p1)

 
 

2.hod

změna

Bi

3B8 (A1)

(p1)

 
 

3.hod

odpadá

M

1A8 (A2)

 

Kulturní pořad

 

4.hod

odpadá

M

1A8 (A1)

 

Kulturní pořad

Smetanová Marie

5.hod

supl. (Ch N)

A

3B (A2)

(j4)

 

Šeborová Jana

5.hod

spojeno (Su N)

Hv

1A8 (Ev2)

(hv)

 

Škoulová Hana

2.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

2A8 (A2)

 

Kulturní pořad

Turková Luďka

1.hod

odpadá

Z

6A8

 

zrušeno

 

2.hod

navíc

M

2A8

(č.9)

 
 

3.hod

navíc

M

2A8

(m1)

 
 

4.hod

navíc

Z

6A8

(m1)

 

Vidrnová Vlasta

4.hod

odpadá

C

4B

 

Ukončila studium

 

5.hod

změna

C

3A8

(bi)

 
 

6.hod

změna

C

3B

(m2)

 

Pedagogický dohled u třídy:

1A8, 3., 4. hod - Pilátová Eliška

2A8, 5., 6. hod - Palla Roman

 

Zpracováno v systému Bakaláři