Suplování:   Úterý 9.5.2017

datum výpisu: 5.5.2017 (11:28)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

3A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

3B8

     

KP

               

4A8

     

KP

               

4B8

     

KP

               

7A8

         

KP

           

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

3A

         

KP

           

3B

         

KP

           

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Beznosova Irina (Doz)

     

..

               

Hnátová Ivana (Doz)

     

..

               

Chawnerová Hana (N)

 

-

Sh

Si

..

..

Zi

-

-

-

   

Koblerová Jaroslava (Doz)

         

..

           

Králíková Miroslava (Doz)

         

..

           

Králová Alena (Doz)

 

-

-

-

Pi

Ds

..

-

-

..

   

Pilátová Eliška (Doz)

     

..

               

Šváchová Jana (Doz)

         

..

           

Vidrnová Vlasta (Doz)

 

-

-

-

Ki

..

..

-

-

Hr

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Balleková Jaroslava

1.hod

odpadá

KPD

4B (KPD)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

KPD

4B (KPD)+

 

zrušeno

Ballová Renata

6.hod

odpadá

N

4A (NJ1)

 

zrušeno

Beznosova Irina

4.hod

odpadá

Tv

3A8 (H)

 

Exkurze

Dvořáková Dana

5.hod

supl. (Ak Doz)

N

1B (NJ1)

(f2)

 
 

8.hod

změna

C

5A8

(m1)

 

Gergelitsová Šárka

1.hod

odpadá

Dg

4B (DG)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Dg

4B (DG)+

 

zrušeno

Heřmanová Darina

3.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

zrušeno

Hovorková Lenka

4.hod

změna

D

2B

(fr)

 

Hoza Pavel

1.hod

odpadá

ML

8A8 (ML)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ML

8A8 (ML)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

C

4A (P2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

C

4A (P1)

 

zrušeno

Hronek Roman

9.hod

supl. (Vi Doz)

F

4B8

(f1)

 

Jelínková Dana

4.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

Koblerová Jaroslava

3.hod

odpadá

M

8A8

 

Ukončila studium

Kovaříková Alena

1.hod

odpadá

Ch

3A8

 

Exkurze

Králíková Miroslava

4.hod

spojeno (Vi Doz)

M

3B (P2)

(č.31)

 

Králová Hana

1.hod

odpadá

KR

4B (KRj)

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KR

4B (KRj)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Sv

8A8

 

Ukončila studium

Krátká Hana

5.hod

odpadá

Hv

3A8 (Eva)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Hv

3A8 (Eva)

 

Exkurze

Marešovská Alena

1.hod

odpadá

HB

4B (HB)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

HB

4B (HB)+

 

zrušeno

Motyčková Hana

2.hod

odpadá

A

3A8 (A2)

 

Exkurze

Nováková Šárka

9.hod

změna

Sv

2B

(m1)

 

Ošmerová Magda

3.hod

odpadá

Sp

4B8 (Sp)

 

Kulturní pořad

 

4.hod

změna

Sp

5A8 (Sp)

(m1)

 

Pavlíčková Lada

3.hod

odpadá

Tv

3B8 (D)

 

Kulturní pořad

 

4.hod

odpadá

Tv

3A8 (D)

 

Exkurze

Pilátová Eliška

4.hod

supl. (Ak Doz)

N

3A (NJ2)

(č.11)

 

Prášek Vladimír

8.hod

odpadá

M

3A8

 

Exkurze

Růžičková Eliška

3.hod

odpadá

Bi

3A8

 

Exkurze

Smetanová Marie

1.hod

odpadá

KA

4B (KAB2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KAB2)+

 

Ukončila studium

Šintalová Pavla

3.hod

supl. (Ch N)

A

6A8 (A2)

(j4)

 

Škoulová Hana

2.hod

supl. (Ch N)

A

3B (A2)

(dk)

 
 

4.hod

změna

A

2A8 (A2)

(j3)

 

Šupková Renata

5.hod

odpadá

Vv

3A8 (Evb)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Vv

3A8 (Evb)

 

Exkurze

Šváchová Jana

1.hod

odpadá

SM

4B (SM)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

SM

4B (SM)+

 

zrušeno

Turková Luďka

3.hod

odpadá

M

4B

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

M

4A (P1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

M

4A (P2)

 

zrušeno

Ziková Věra

2.hod

odpadá

A

3A8 (A1)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

zrušeno

 

6.hod

supl. (Ch N)

A

1A (A1)

(č.30)

 

Pedagogický dohled u třídy:

3A8, 1.- 9. hod - Králová Alena, Vidrnová Vlasta

3B8, 3. hod - Beznosova Irina

4A8, 3. hod - Hnátová Ivana

4B8, 3. hod - Pilátová Eliška

7A8, 5. hod - Šváchová Jana

3A, 5. hod - Koblerová Jaroslava

3B, 5. hod - Králíková Miroslava

 

Zpracováno v systému Bakaláři