Suplování:   Středa 10.5.2017

datum výpisu: 9.5.2017 (12:50)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

5A8

   

KP

KP

               

6A8

   

KP

KP

               

7A8

   

KP

KP

               

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

1A

   

KP

KP

               

1B

   

KP

KP

               

2A

   

KP

KP

               

2B

   

KP

KP

               

3A

   

KP

KP

               

3B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Beznosova Irina (Doz)

 

-

-

-

-

..

..

         

Dvořáková Dana (Doz)

   

..

..

               

Hašková Klára (Doz)

   

..

-

               

Hovorková Lenka (L)

 

Mk

Hn

Hn

               

Chawnerová Hana (N)

 

-

..

-

..

-

-

-

Je

Je

   

Jelínková Dana (Doz)

   

..

-

               

Klein Radim (Doz)

   

..

-

               

Králíková Miroslava (Doz)

 

Kp

-

Hz

..

-

-

-

-

-

   

Mareš Pavel (Doz)

 

Hz

Ak

..

-

Kt

Ha

-

-

-

   

Nováková Šárka (Doz)

   

..

..

               

Prášek Vladimír (Doz)

   

..

-

               

Šváchová Jana (Doz)

   

..

-

               

Zemanová Jana (Doz)

   

..

..

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

3.hod

odpadá

N

3A (NJ1)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

N

4A (NJ1)

 

zrušeno

Brabec Petr

3.hod

odpadá

It

6A8 (It1)

 

Kulturní pořad

Dvořák Zdeněk

3.hod

odpadá

D

4B

 

Ukončila studium

Gergelitsová Šárka

3.hod

odpadá

It

6A8 (It2)

 

Kulturní pořad

 

8.hod

změna

VKM

3A (VKM2)+

(č.30)

 
 

9.hod

změna

VKM

3A (VKM2)+

(č.30)

 

Heřmanová Darina

3.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

zrušeno

 

5.hod

změna

A

4B8 (A1)

(bi)

 

Hnátová Ivana

2.hod

změna

M

4B8 (A1)

(m1)

 
 

2.hod

spojeno (Ha L)

M

4B8 (A2)

(m1)

 
 

3.hod

spojeno (Ha L)

M

4B8 (A1)

(m1)

 
 

3.hod

změna

M

4B8 (A2)

(m1)

 

Hovorková Lenka

6.hod

supl. (Ms Doz)

C

4B8

(z)

 

Hoza Pavel

1.hod

supl. (Ms Doz)

D

4A8

(z)

 
 

3.hod

supl. (Ki Doz)

D

4A8

(14)

 

Jelínková Dana

4.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

8.hod

supl. (Ch N)

KA

7A8 (KAg2)+

(j3)

 
 

9.hod

supl. (Ch N)

KA

7A8 (KAg2)+

(j3)

 

Koblerová Jaroslava

1.hod

odpadá

VKM

4B (VKM2)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

VKM

4B (VKM2)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

M

8A8

 

Ukončila studium

Kolouch Jan

1.hod

odpadá

VT

4B (VT)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

VT

4B (VT)+

 

zrušeno

Kovaříková Alena

2.hod

odpadá

Ch

1A (PC1)

 

Kulturní pořad

 

3.hod

odpadá

Ch

2B

 

Kulturní pořad

Králová Alena

2.hod

supl. (Ms Doz)

D

1A8

(14)

 
 

3.hod

odpadá

N

3A (NJ2)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

N

4A (NJ2)

 

zrušeno

Králová Hana

1.hod

odpadá

SVS

4B (SVS2)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

SVS

4B (SVS2)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

R

3B (RJ)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

R

4B (Rj)

 

Ukončila studium

Krůtová Vlasta

1.hod

odpadá

KFr

4B (KFr)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KFr

4B (KFr)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

Fr

7A8 (FJ)

 

Kulturní pořad

 

4.hod

odpadá

Fr

8A8 (FJ1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

supl. (Ms Doz)

Fr

7A8

(d)

 
 

6.hod

odpadá

Fr

4B (Fr)

 

Ukončila studium

Kureš Petr

1.hod

supl. (Ki Doz)

Ch

2A8

(ch)

 
 

2.hod

odpadá

SC

8A8 (SC)+

 

zrušeno

Kuťáková Eva

5.hod

změna

M

2A (P2)

(f1)

 
 

6.hod

změna

M

2A (P1)

(č.9)

 

Malý Jakub

1.hod

supl. (Ha L)

M

2B

(m1)

 

Nováková Šárka

1.hod

odpadá

Sv

3B

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

Sv

4B

 

Ukončila studium

Ošmerová Magda

2.hod

změna

Sp

3A8 (Sp)

(fr)

 
 

3.hod

odpadá

Sp

5A8 (Sp)

 

Kulturní pořad

Palla Roman

1.hod

odpadá

KA

4A (KA4)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

KA

4A (KA4)+

 

zrušeno

Pavlíčková Lada

2.hod

odpadá

Tv

6A8 (D)

 

Kulturní pořad

Pilátová Eliška

3.hod

odpadá

N

7A8 (NJ)

 

Kulturní pořad

 

4.hod

odpadá

N

8A8 (NJ1)

 

Ukončila studium

Růžičková Eliška

2.hod

odpadá

Bi

1A (PC3)

 

Kulturní pořad

Smetanová Marie

3.hod

odpadá

A

2A (A2)

 

Kulturní pořad

 

5.hod

změna

A

4B8 (A2)

(j3)

 

Šeborová Jana

2.hod

odpadá

Vv

5A8 (Vv)

 

Kulturní pořad

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

KA

4B (KA3)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KA3)+

 

zrušeno

Škoulová Hana

3.hod

odpadá

A

2A (A1)

 

Kulturní pořad

 

5.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

Šváchová Jana

8.hod

změna

VKM

3A (VKM1)+

(č.31)

 
 

9.hod

změna

VKM

3A (VKM1)+

(č.31)

 

Turková Luďka

4.hod

odpadá

M

4A

 

zrušeno

Vidrnová Vlasta

2.hod

odpadá

C

3B

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

R

1A (Rj)

 

Kulturní pořad

Ziková Věra

3.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

zrušeno

Pedagogický dohled u třídy:

5A8, 2., 3. hod - Hašková Klára

6A8, 2., 3. hod - Klein Radim

7A8, 2., 3. hod - Prášek Vladimír

1A, 2., 3. hod - Šváchová Jana

1B, 2., 3. hod - Nováková Šárka

2A, 2., 3. hod - Zemanová Jana

2B, 2., 3. hod - Dvořáková Dana

3A, 2., 3. hod - Jelínková Dana

3B, 1.- 9. hod - Králíková Miroslava, Mareš Pavel

 

Zpracováno v systému Bakaláři