Suplování:   Pátek 26.5.2017

datum výpisu: 25.5.2017 (9:02)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

5A8

 

KP

KP

                 

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

1A

 

KP

KP

                 

1B

 

KP

KP

                 

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ballová Renata (Doz)

 

..

Kp

                 

Gergelitsová Šárka (DVPP)

 

Hz

Mk

-

-

             

Hronek Roman (MAT)

 

-

-

-

-

             

Chawnerová Hana (MAT)

 

-

-

Si

-

Sm

Zi

-

-

-

   

Jelínková Dana (MAT)

 

Hm

..

..

-

..

Pl

-

-

-

   

Kovaříková Alena (MAT)

     

Ms

               

Králová Alena (Doz)

 

..

Kp

                 

Králová Hana (MAT)

     

-

Ki

             

Krátká Hana (MAT)

 

..

..

Sj

Sj

             

Kureš Petr (MAT)

     

-

....

             

Mareš Pavel (MAT)

 

..

   

Ak

             

Marešovská Alena (MAT)

 

-

-

..

-

             

Nováková Tereza (Doz)

 

Hn

-

                 

Nováková Šárka (MAT)

     

..

Ki

             

Pilátová Eliška (DVPP)

 

Hz

Mk

Po

Po

Ds

-

         

Šváchová Jana (MAT)

       

..

             

Turková Luďka (MAT)

 

No

                   

Vidrnová Vlasta (MAT)

 

-

..

..

..

Kv

..

-

-

-

   

Zemanová Jana (MAT)

 

-

..

..

-

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

4.hod

odpadá

N

4A (NJ1)

 

Ukončila studium

Beznosova Irina

5.hod

odpadá

Tv

4A (D)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

Tv

4A (D)

 

Ukončila studium

Dvořák Zdeněk

3.hod

navíc

C

7A8

(d)

 
 

4.hod

navíc

C

7A8

(d)

 
 

5.hod

odpadá

C

7A8 (A2)

 

zrušeno

Dvořáková Dana

4.hod

odpadá

C

8A8

 

Ukončila studium

 

5.hod

supl. (Pi DVPP)

N

3B8 (NJ2)

(j3)

 

Heřmanová Darina

1.hod

supl. (Je MAT)

A

7A8 (A2)

(14)

 

Hnátová Ivana

1.hod

supl. (Nt Doz)

F

3A8

(bi)

 
 

3.hod

přesun <<

M

4B8

(ch)

z 1.hod

 

5.hod

změna

M

6A8 (A2)

(14)

 
 

6.hod

změna

M

6A8 (A1)

(č.11)

 

Hovorková Lenka

1.hod

změna

C

3B8 (A1)

(č.31)

 
 

2.hod

změna

C

3B8 (A2)

(hv)

 

Hoza Pavel

1.hod

supl. (Ga DVPP)

D

4A8 (P1)

(č.44)

 
 

1.hod

spojeno (Pi DVPP)

D

4A8 (P2)

(č.44)

 
 

2.hod

odpadá

C

4A

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

D

4A

 

Ukončila studium

Klein Radim

5.hod

odpadá

Tv

4B (H)+

 

Maturity

 

6.hod

odpadá

Tv

4B (H)+

 

Maturity

Kovaříková Alena

5.hod

supl. (Vi MAT)

Ch

3A8

(ch)

 

Králíková Miroslava

3.hod

změna

M

3B

(č.9)

 
 

4.hod

supl. (No MAT)

Bi

3B (Fr)

(bi)

 
 

4.hod

spojeno (Kh MAT)

Bi

3B (RJ)

(bi)

 

Králová Alena

4.hod

supl. (Ms MAT)

D

3A8

(č.11)

 
 

5.hod

odpadá

D

8A8

 

Ukončila studium

Králová Hana

1.hod

odpadá

Sv

8A8

 

Ukončila studium

Kureš Petr

2.hod

supl. (Ba Doz)

Ch

3A (NJ1)

(ch)

 
 

2.hod

spojeno (Ak Doz)

Ch

3A (NJ2)

(ch)

 

Malý Jakub

2.hod

supl. (Ga DVPP)

F

4B8 (P1)

(f1)

 
 

2.hod

spojeno (Pi DVPP)

F

4B8 (P2)

(f1)

 

Mareš Pavel

3.hod

supl. (Kv MAT)

Z

3B8

(z)

 

Marešovská Alena

5.hod

odpadá

Tv

4B (D)

 

Maturity

 

6.hod

odpadá

Tv

4B (D)

 

Maturity

Nováková Tereza

4.hod

změna

Z

5A8

(z)

 

Nováková Šárka

1.hod

supl. (Tu MAT)

Sv

6A8

(fr)

 
 

5.hod

změna

Sv

3A

(fr)

 

Palla Roman

6.hod

supl. (Je MAT)

A

3A (A2)

(j3)

 

Poláková Jana

1.hod

změna

M

3B8 (A2)

(č.11)

 
 

2.hod

změna

M

3B8 (A1)

(č.11)

 
 

3.hod

změna

M

1A8 (A2)

(č.44)

 
 

3.hod

spojeno (Pi DVPP)

M

1A8 (A1)

(č.44)

 
 

4.hod

změna

M

1A8 (A1)

(f1)

 
 

4.hod

spojeno (Pi DVPP)

M

1A8 (A2)

(f1)

 

Smetanová Marie

5.hod

supl. (Ch MAT)

A

3B (A2)

(j4)

 

Šeborová Jana

3.hod

změna

Vv

4A8 (Evb)

(hv)

 
 

3.hod

spojeno (Kr MAT)

Vv

4A8 (Eva)

(hv)

 
 

4.hod

změna

Vv

4A8 (Evb)

(hv)

 
 

4.hod

spojeno (Kr MAT)

Vv

4A8 (Eva)

(hv)

 

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

A

5A8 (A1)

 

Kulturní pořad

 

2.hod

odpadá

A

1B (A2)

 

Kulturní pořad

 

3.hod

supl. (Ch MAT)

A

6A8 (A2)

(p2)

 

Škoulová Hana

1.hod

odpadá

A

5A8 (A2)

 

Kulturní pořad

 

2.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

Šupková Renata

6.hod

změna

C

2A8

(č.9)

 

Šváchová Jana

5.hod

navíc

M

7A8

(č.9)

 

Turková Luďka

2.hod

odpadá

M

4B

 

Maturity

 

3.hod

změna

M

2A8 (A2)

(fr)

 
 

4.hod

změna

M

2A8 (A1)

(fr)

 
 

5.hod

změna

M

1A

(bi)

 

Ziková Věra

1.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

A

1B (A1)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

supl. (Ch MAT)

A

3A (A1)

(vv)

 

Pedagogický dohled u třídy:

5A8, 1., 2. hod - Nováková Tereza

1A, 1., 2. hod - Králová Alena

1B, 1., 2. hod - Ballová Renata

1A, 1B a 5A8 1. - 2. Zeměpisný pořad Planeta Země
Kino Benešov (odchod ze šaten)

 

Zpracováno v systému Bakaláři