Suplování:   Středa 31.5.2017

datum výpisu: 30.5.2017 (13:00)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1A8

       

KP

             

2A8

       

KP

             

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Dvořák Zdeněk (L)

 

-

Hz

..

-

             

Klein Radim (Doz)

 

Pa

Pa

-

-

Ru

Ru

-

-

-

   

Pavlíčková Lada (Doz)

       

..

             

Růžičková Eliška (Doz)

       

..

             

Šeborová Jana (Doz)

       

..

             

Šupková Renata (Doz)

       

..

             

Vidrnová Vlasta (NV)

 

Kr

Ki

Pl

..

Pk

Pk

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

6.hod

odpadá

N

4A (NJ1)

 

Ukončila studium

Heřmanová Darina

3.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

Hoza Pavel

2.hod

supl. (Dz L)

D

4A8

(ch)

 

Chawnerová Hana

2.hod

změna

A

3A (A1)

(m1)

 
 

4.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

KA

7A8 (KAg2)+

 

změna hodiny

 

9.hod

odpadá

KA

7A8 (KAg2)+

 

změna hodiny

Jelínková Dana

4.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

8.hod

změna

KA

7A8 (KAg2)+

(j3)

 
 

9.hod

změna

KA

7A8 (KAg2)+

(j3)

 

Koblerová Jaroslava

1.hod

odpadá

VKM

4B (VKM2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKM

4B (VKM2)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

M

8A8

 

Ukončila studium

Kolouch Jan

1.hod

odpadá

VT

4B (VT)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VT

4B (VT)+

 

Ukončila studium

Králíková Miroslava

1.hod

výměna >>

Bi

2A8

 

na 7.6. 2.hod

 

2.hod

supl. (Vi NV)

M

3B

(č.31)

 
 

4.hod

navíc

Bi

3B

(č.44)

 

Králová Alena

1.hod

změna

D

3A8

(fr)

 
 

6.hod

odpadá

N

4A (NJ2)

 

Ukončila studium

Králová Hana

1.hod

odpadá

SVS

4B (SVS2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SVS

4B (SVS2)+

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

R

4B (Rj)

 

Ukončila studium

Krátká Hana

1.hod

supl. (Vi NV)

C

2A

(m1)

 

Krůtová Vlasta

1.hod

odpadá

KFr

4B (KFr)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KFr

4B (KFr)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Fr

8A8 (FJ1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

Fr

4B (Fr)

 

Ukončila studium

Kureš Petr

1.hod

výměna <<

Ch

3A

(ch)

z 5.6. 2.hod

 

2.hod

odpadá

SC

8A8 (SC)+

 

Ukončila studium

Nováková Šárka

5.hod

odpadá

Sv

4B

 

Ukončila studium

Ošmerová Magda

2.hod

změna

Sp

3A8 (Sp)

(fr)

 

Palla Roman

1.hod

odpadá

KA

4A (KA4)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

4A (KA4)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

supl. (Vi NV)

R

1A (Rj)

(bl)

 

Pavlíčková Lada

1.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

6A8 (H)

(tm)

 
 

2.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

6A8 (H)

(tm)

 

Pilátová Eliška

4.hod

odpadá

N

8A8 (NJ1)

 

Ukončila studium

Prášek Vladimír

5.hod

spojeno (Vi NV)

M

3A8 (A2)

(č.31)

 
 

6.hod

spojeno (Vi NV)

M

3A8 (A1)

(č.31)

 

Růžičková Eliška

5.hod

supl. (Kn Doz)

Tv

3B (H)+

(tv)

 
 

6.hod

supl. (Kn Doz)

Tv

3B (H)+

(tv)

 

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

KA

4B (KA3)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KA3)+

 

Ukončila studium

Škoulová Hana

3.hod

změna

A

2A (A1)

(j2)

 
 

5.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

Šupková Renata

1.hod

výměna <<

C

2A8

(č.31)

z 7.6. 2.hod

Turková Luďka

1.hod

výměna >>

Z

3A

 

na 5.6. 2.hod

 

4.hod

odpadá

M

4A

 

Ukončila studium

Ziková Věra

3.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

Pedagogický dohled u třídy:

1A8, 4. hod - Šeborová Jana, Šupková Renata

2A8, 4. hod - Pavlíčková Lada, Růžičková Eliška

 

Zpracováno v systému Bakaláři