Suplování:   Pondělí 5.6.2017

datum výpisu: 2.6.2017 (11:38)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4B8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Brabec Petr (OCR)

 

-

-

..

..

Kl

Kl

-

-

-

   

Heřmanová Darina (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Šintalová Pavla (Doz)

 

..

..

-

Ds

-

-

-

-

-

   

Ziková Věra (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Dvořák Zdeněk

3.hod

odpadá

D

4B

 

Ukončila studium

Dvořáková Dana

3.hod

změna

N

5A8 (NJ)

(j2)

 
 

4.hod

supl. (Si Doz)

N

3B8 (NJ1)

(st)

 

Hnátová Ivana

2.hod

odpadá

M

4B8

 

Exkurze

Hovorková Lenka

1.hod

odpadá

C

4B8

 

Exkurze

Hoza Pavel

5.hod

odpadá

C

4A

 

Ukončila studium

Chawnerová Hana

1.hod

výměna >>

A

3A (A1)

 

na 14.6. 4.hod

 

2.hod

výměna <<

A

3B (A2)

(m1)

z 4.hod

 

4.hod

výměna >>

A

3B (A2)

 

na 2.hod

 

5.hod

změna

A

1A (A1)

(m2)

 
 

6.hod

změna

A

1A (A1)

(m2)

 

Jelínková Dana

1.hod

výměna >>

A

3A (A2)

 

na 14.6. 4.hod

 

2.hod

výměna <<

A

3B (A1)

(m2)

z 4.hod

 

3.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

4.hod

výměna >>

A

3B (A1)

 

na 2.hod

Koblerová Jaroslava

1.hod

výměna <<

M

3A

(m1)

z 14.6. 4.hod

 

2.hod

odpadá

SM

4B (SM1)+

 

Ukončila studium

Kolouch Jan

5.hod

spojeno (Br OCR)

It

1B (It2)

(p2)

 
 

6.hod

spojeno (Br OCR)

It

1B (It2)

(p2)

 

Králová Hana

1.hod

odpadá

PS

8A8 (PS)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

PS

8A8 (PS)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

R

4B (Rj)

 

Ukončila studium

Krátká Hana

3.hod

odpadá

Hv

4B8 (Eva)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Hv

4B8 (Eva)

 

Exkurze

 

6.hod

změna

C

2A

(č.44)

 

Krůtová Vlasta

4.hod

odpadá

Fr

4B (Fr)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Fr

8A8 (FJ1)

 

Ukončila studium

Kureš Petr

2.hod

výměna >>

Ch

3A

 

na 31.5. 1.hod

Mareš Pavel

1.hod

odpadá

SZ

4B (SZ)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SZ

4B (SZ)+

 

Ukončila studium

Marešovská Alena

1.hod

odpadá

HB

4B (HB2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

HB

4B (HB2)+

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Bi

4B8

 

Exkurze

Nováková Šárka

2.hod

výměna >>

Sv

3B

 

na 4.hod

 

3.hod

odpadá

Sv

4A

 

Ukončila studium

 

4.hod

výměna <<

Sv

3B

(fr)

z 2.hod

Ošmerová Magda

4.hod

změna

Sp

4A8 (Sp)

(vv)

 
 

6.hod

odpadá

Sp

4B8 (Sp)

 

Exkurze

Palla Roman

1.hod

odpadá

KA

4B (KAB1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KAB1)+

 

Ukončila studium

Pilátová Eliška

5.hod

odpadá

N

8A8 (NJ1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

N

4B8 (Nj)

 

Exkurze

Poláková Jana

5.hod

změna

Bi

3A

(č.44)

 

Škoulová Hana

1.hod

odpadá

CAE

8A8 (CAE2)

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

CAE

8A8 (CAE2)

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

Šupková Renata

3.hod

odpadá

Vv

4B8 (Evb)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Vv

4B8 (Evb)

 

Exkurze

Šváchová Jana

1.hod

odpadá

SM

4B (SM2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SM

4B (SM2)+

 

Ukončila studium

Turková Luďka

2.hod

výměna <<

Z

3A

(z)

z 31.5. 1.hod

 

4.hod

odpadá

M

4A

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

M

4B (P2)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

M

4B (P1)

 

Ukončila studium

Vidrnová Vlasta

5.hod

odpadá

C

4B (P1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

C

4B (P2)

 

Ukončila studium

Zemanová Jana

2.hod

změna

Fr

1A (Fr)

(j3)

 

Pedagogický dohled u třídy:

4B8, 1.- 9. hod - Heřmanová Darina, Šintalová Pavla, Ziková Věra

"Zbytky" z 4B8 se učí se třídou 4A8

 

Zpracováno v systému Bakaláři